Elana Toruń - Chorobry Głogów. Tak relacjonowalismy LIVE (ZDJĘCIA)

Tomasz Mlynek
Elana Toruń-Chrobry Głogów 1:3. Elana Toruń niespodziewanie uległa drużynie Chrobrego Głogów 1:3. Zobacz jak relacjonowaliśmy na żywo to spotkanie. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

I połowa spotkania.

Trwa ciekawe spotkanie na stadionie przy ulicy Bema w Toruniu.

Elana Toruń na optyczną przewagę.

W 26. minucie meczu wynik jest remisowy 0:0.

W 38. minucie spotkania Rafał Więckowski z Elany został ukarany żółtą kartką za brutalny faul na zawodniku z Głogowa.

Sędzia przedłuża I połowę o 2 minuty, ale wynik nie ulega zmianie.
Do przerwy Elana-Chrobry 0:0

II polowa

48. minuta spotkania: piękny strzał Bartkiewicza z 20. metrów, ale na posterunku jest bramkarz Chrobrego.

Dobra akcja Iheanacho, ale sędzia dopatrzył się spalonego Zamary.

58. minuta meczu, tym razem na spalonym znalazł Iheanacho.

Napór piłkarzy Elany na bramkę Chrobrego, tym razem dobry strzał główką Zamary. Piłkę z linii bramkowej wybija Michalec.

Rośnie przewagą drużyny Elany. Bramka to tylko kwestia czasu.

64. minuta: pierwsza składna akcja Chrobrego w tej połowie. Sędzia jednak odgwizdał spalonego.

Kontratak drużyny Chrobrego w 70. minucie. Przemysław Stasiak zdobywa bramkę dla drużyny gości.

74. minuta, Mądrzejewski strzela w słupek, dobija Sędziak, ale był na spalonym.

Co się odwlecze to. . .

Gol dla Elany. Piękna bramkę strzela Czarnecki. Wynik 1:1

79. minuta. Rzut wolny dla gości. Strzał Grzybowskiego i piłka ląduje w siatce Elany. Wynik 1:2.

Piłkarze z Głogowa zaczynają grać na czas.

87. minuta i 3. bramka dla drużyny Chrobrego. Dośrodkowanie z prawej strony boiska Grzybowskiego i Przemysław Stasiak strzela obok bezradnego bramkarza Elany. Wynik 1:3.

Sędzia dolicza 4 minuty. Wynik już się nie zmienił.

KONIEC MECZU. ELANA - CHROBRY 1:3

Składy

ELANA :

Osiński, Wieckowski, Sędziak, Młodzieniak, Iheanacho, Czarnecki,Wróbel, Mądrzejewski, Grudzień, Mikołajczak, Bartkiewicz