Elana chce wykorzystać kryzys rywala [LIVE]

Łukasz Urbański
Elana Raków LIVE w serwisie torun.naszemiasto.pl
Elana Raków LIVE w serwisie torun.naszemiasto.pl Patryk Młynek
Po dwóch remisach piłkarze Elany chcą w końcu zgarnąć komplet punktów. W sobotę do Torunia przyjedzie będący w kryzysie Raków Częstochowa. Relacja na żywo od godziny 15.

Po rundzie jesiennej częstochowianie plasowali się na czwartej pozycji i mocno myśleli o awansie do 1 ligi. Szybko musieli jednak zweryfikować swoje plany. Co prawa w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej Raków pokonał Chrobry Głogów, to w następnych starciach doznał czterech porażek i raz zremisował.

- W szatni jest bardzo gorącą. Nie jest nam łatwo psychicznie po ostatnich porażkach w końcowych minutach

– powiedział po ostatnim meczu trener Rakowa, Jerzy Brzęczek.

W rundzie jesiennej Raków pokonał na swoim boisku Elanę 2:0, jednak teraz o powtórzenie takiego wyniku będzie trudno.

Elana Toruń - Raków Częstochowa LIVE, relacja na żywo, online, zdjęcia LIVE

Torunianie w ostatnich spotkaniach pokazali, że mają patent na zespoły z czuba tabeli. Najpierw pokonali wicelidera Bytovię Bytów, a następnie w ostatnich minutach zwycięstwo wydarł im szczęśliwie lider ROW Rybnik. Elana chce potrzymać serie meczów bez porażki. Żółto-niebiescy w środę bezbramkowo zremisowali w Wałbrzychu z Górnikiem.