Cenne zwycięstwo Elany w Wągrowcu [ZDJĘCIA]

ADE
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 2:1. Piłkarze Elany Toruń, po bardzo emocjonującym spotkaniu, odnieśli cenne, wyjazdowe zwycięstwo w Wagrowcu. Zobacz zdjęcia z meczu.

Pierwsza połowa spotkania należała do żółto-czarnych. Po indywidualnej akcji bramkę udało się strzelić Łukaszowi Spławskiemu. Podopieczni trenera Krzysztofa Knychały schodzili na przerwą przy jednobramkowym prowadzeniu. Niestety. Po zmianie stron do głosu doszli goście z Torunia. Elana zdobyła dwa gole i ostatecznie wygrała cały mecz 2-1.

Zobacz skrót meczu na kanale Elana TVw serwisie YouTube

Nielba Wągrowiec - Elana Toruń 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Ł. Spławski (29), 1:1 D. Sędziak (60), 1:2 W. Świderek (73)
Elana: Kryszak - Bartkiewicz, Sobolewski, Więckowski, Wróbel - Grudzień, Kikowski (83, Iheanacho), Mądrzejewski (57, Świderek), Mikołajczak (77, Zamara) - Sędziak, Lewandowski (85, Malczak)

Więcej zdjęć zobaczysz w serwisie : wagrowiec.naszemiasto.pl