Bohomaz na skórze. Nieszczęśliwa pamiątka na całe życie. Zobacz najgorsze tatuaże polskiego internetu!

Red.
Najgorsze tatuaże w historii internetu! Miało być dzieło sztuki, a wyszedł bohomaz.
Najgorsze tatuaże w historii internetu! Miało być dzieło sztuki, a wyszedł bohomaz. YouTube
Oto prawdziwe bohomazy na skórze. Została nieszczęśliwa pamiątka na całe życie, a miało być dzieło sztuki. Przed wami absolutnie najgorzej wykonane tatuaże w historii polskiego internetu. Autorzy bohomazów wstydzą się przyznać, a my nie możemy wytrzymać ze śmiechu.

Dla jednych sensem życia, dla innych alarmującym skojarzeniem kryminogennych koligacji. Tatuaż budzi różne skojarzenia, choć sam w sobie jest ciekawym społecznie zjawiskiem. Czym tak naprawdę jest i skąd się wziął?

Tatuaż to forma modyfikacji ciała polegająca na wprowadzeniu tuszu do skóry właściwej, aby zmienić pigment skóry. Według naukowców pierwsze tatuaże powstały około 12 000 lat przed naszą erą - początkowo miały znaczenie rytualne i tradycyjne, często wskazywały na czyjeś wyjątkowe umiejętności - podpowiada Wikipiedia.

Skąd pochodzi słowo "tatuaż"?

Słowo tatuaż pochodzi od polinezyjskiego "tatu" co oznacza znak, pismo, malwidło, którego rdzeń "ta" określa czynność bicia, stukania, rycia. Do Europy dotarł dzięki angielskiemu podróżnikowi Jamesowi Cook w 1773 roku zapisany jako "tatow" - czytamy w pracy Jolanty Wasilewskiej, "Tatuaż jako znak przynależności"

Zanim Kapitan Cook rozpropagował słowo „tatuaż” na zachodzie Europy mówiło się o nich „znaki”, a sam proces ich powstawania określany był jako znakowanie.

(kliknij w guzik, by przejść do galerii zdjęć)

Bohomaz na skórze. Nieszczęśliwa pamiątka na całe życie

Postrzeganie tatuaży w Polsce na przestrzeni lat przebyło niezwykłą metamorfozę i długą drogę w świadomości społeczeństwa. Starsze pokolenia przywiązane do złych skojarzeń, młodsze traktujące za narzędzie do wyrażania własnego charakteru. Dzięki odpowiednim umiejętnościom osoby wykonującej tatuaż, końcowy efekt z łatwością zakwalifikować możemy wręcz do miana dzieła sztuki.

Dzieł sztuki jednak w tym artykule próżno jest się doszukać, bo galeria zdjęć zawiera kompletne przeciwieństwa. Miało być dzieło sztuki, a wyszło przekleństwo do końca życia. Jawna niekompetencja i najniższy budżet z możliwych. Sprawdź galerię zdjęć z największymi hitami internetu, które przedstawiają najgorszej wykonane tatuaże:

(kliknij w guzik, by przejść do galerii zdjęć)

Ciekawostki na temat tatuażu

  • Wyznawcy judaizmu i muzułmanie nie mogą ozdabiać swoich ciał ze względów religijnych.
  • W trakcie tatuowania skóra nakłuwana jest od 50 do 3000 razy na minutę.
  • Permanentne tatuaże posiadały takie hisotryczne postacie, jak: Thomas Edison, Albert Einstein i Whinston Churchill.
  • W Japonii tatuaż kojarzony jest wyłącznie z grupami przestępczymi Yakuzy.
  • Kaligula czerpał przyjemność ze zmuszania innych do ozdabiania skóry.
  • Rekordzistą wykonania największej ilośći tatuaży przez 24 godzin jest Robbie Koch, który stworzył 577 malunków na ciele.

Zobacz najgorsze tatuaże polskiego internetu!

Najgorsze z najgorszych. Śmieszna galeria zdjęć

(kliknij w guzik, by przejść do galerii zdjęć)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Bohomaz na skórze. Nieszczęśliwa pamiątka na całe życie. Zobacz najgorsze tatuaże polskiego internetu! - Gazeta Współczesna

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na torun.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie