Anioły wróciły z bardzo dalekiej podróży. Toruńscy siatkarze wygrali po tie-breaku. Zobacz zdjęcia!

Daniel Ludwiński
Siatkarze Aniołów wygrali 3:2 (18:25, 18:25, 26:24, 25:22, 15:8) z SPS-em Konspol Słupca w sobotnim meczu II ligi. W trzecim secie torunianie byli o krok od porażki, ale zdołali się uratować i ostatecznie cieszyli się ze zdobycia dwóch punktów. Grzegorz Olkowski
Siatkarze Aniołów wygrali 3:2 (18:25, 18:25, 26:24, 25:22, 15:8) z SPS-em Konspol Słupca w sobotnim meczu II ligi. W trzecim secie torunianie byli o krok od porażki, ale zdołali się uratować i ostatecznie cieszyli się ze zdobycia dwóch punktów. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i obejrzyj zdjęcia z meczu i trybun.

Wideo. Rodzinny kapitał opiekuńczy

od 16 lat

Po słabych dwóch pierwszych setach również trzecia partia zupełnie nie układała się po myśli torunian. Goście prowadzili w niej już 22:19, a gdy zawodnicy Aniołów oburącz przebili piłkę i oddali ją praktycznie za darmo, SPS Konspol mógł powiększyć przewagę do czterech punktów i być o krok od piłki meczowej. W tym momencie słupczanom przydarzyła się jednak kuriozalna wpadka - w rolę rozgrywającego w tej samej chwili chciało wcielić się dwóch zawodników, którzy niemal się zderzyli, podczas gdy piłka spadła na parkiet.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU I TRYBUN:

Chwilę później torunianie odrobili resztę straty i po grze na przewagi wygrali seta. Czwarta partia też należała do nich, a w tie-breaku podłamani zawodnicy SPS Konspolu nie mieli już nic do powiedzenia.

Warto przeczytać

Anioły odniosły kolejne zwycięstwo w sezonie i dopisały do swojego dorobku dwa kolejne punkty.

Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca 3:2 (18:25, 18:25, 26:24, 25:22, 15:8)