Adrian Miedziński pojedzie w Speedway Grand Prix?

Piotr Bednarczyk
Adrian Miedziński

Adrian Miedziński Dziś w Żarnowicy odbył się turniej eliminacyjny do Grand Prix 2018 na żużlu. Do półfinału eliminacji awansował Adrian Miedziński, który zajął trzecie miejsce! Sławomir Kowalski
Do półfinału sobotniego turnieju Grand Prix Challenge w Żarnowicy awansowała czołowa siódemka zawodników. Adrian Miedziński z Get Well Toruń zdobył 11 pkt i w dodatkowym biegu o trzecie miejsce pokonał Patryka Dudka i Andrija Karpowa. Tym samym Miedziński wciąż jest w grze w walce o awans do tegorocznej serii SEC o mistrzostwo Europy i przyszłorocznego cyklu GP o mistrzostwo świata!