5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki zaległych meczów [11 listopada 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki zaległych meczów  - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki zaległych meczów - 5 liga kujawsko-pomorska. MK
Wyniki zaległych meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w środę 11 listopada 2020 roku.

Wideo. Mecz LTP Lubanie - Lubienianka Polcalc Lubień Kujawski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II. Zaległy z 12. kolejki
Mień Lipno - Goplania Inowrocław 0:0
Koniec - 0:0
75 min - 0:0
Przerwa - 0:0
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Piotr Goczkowski
35 min - 0:0
13:00 - Sebastian Szubski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II. Zaległe z 14. kolejki
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Szubinianka Szubin 4:1 (0:0)
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 90 min - Łukasz Sowiński, karny) 4:1
GOOOL 88 min - Jakub Donarski 3:1
GOOOL 81 min - Filip Waśkiewicz 3:0
GOOOL 75 min - Bartosz Kwieciński, wolny 2:0
GOOOL 54 min - Paweł Rybicki 1:0
Przerwa - 0:0
33 min - 0:0
Informuje: Adrian Lahuta
13 - Marcin Szkodziński

Zdrój Ciechocinek - Gopło Kruszwica 2:0 (1:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski i Roman Śmieszny oraz Jan Kozłowski
Koniec meczu - 2:0
Trwa doliczony czas - 2:0
82 min - 2:0
GOOOL 70 min - Daniel Matuszak, głową 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 29 min - Kacper Żuchowski
13:00 - Agnieszka Kostyra

Trwa głosowanie...

Czy w związku z pandemią koronawirusa uda się rozegrać pełną I rundę spotkań?

Czytaj także

Czytaj także

Tabela po 15 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 15 41 65-18
2. Notecianka Pakość 15 41 60-12
3. Zdrój Ciechocinek 14 37 49-15
4. Noteć Łabiszyn 15 31 36-16
5. Gopło Kruszwica 14 28 48-24
6. Lubienianka Polcalc 15 27 43-28
7. Wisła Dobrzyń 15 24 27-25
8. GKS Baruchowo 15 24 21-22
9. Pogoń II Mogilno 15 21 32-32
10. BOSiR Barcin 15 18 26-32
11. Tłuchowia 15 17 33-46
12. Mień Lipno 14 16 24-40
13. LTP Lubanie 14 15 27-39
14. Goplania Inowrocław 15 10 13-31
15. Ziemowit Osięciny 15 10 19-39
16. Zjednoczeni Piotrków 15 9 17-46
17. Piast Kołodziejewo 15 6 15-42
18. Szubinianka 14 2 13-60

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I. Zaległy z 6. kolejki

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Elana II Toruń 1:0 (1:0)
Koniec meczu - 1:0
GOOOL 36 - Arkadiusz Kozłowski 1:0
11:00 - Piotr Wysocki

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I. Zaległy z 12. kolejki

Victoria Koronowo - Unia Wąbrzeźno 5:0 (0:0)
Koniec meczu - 5:0
GOOOL 88 min -Maciej Górzyński 5:0
GOOOL 82 min - Paweł Dec 4:0
GOOOL 61 min - Damian Stasikowski 3:0
GOOOL 56 min - P. Zieliński 2:0
GOOOL 50 min - Patryk Zieliński 1:0
Przerwa - 0:0
16 min - 0:0
12:00 - Dariusz Drozd

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I. Zaległy z 13. kolejki
Unia Solec Kujawski - Radzynianka Radzyń Chełmiński 12:1 (5:1)
Koniec meczu - 12:1
GOOOL 87 min - Filip Menczyński 12:1
GOOOL 83 min - Mateusz Skowroński, karny 11:1. Bramkarz gości broni wprawdzie rzut karny wykonywany przez golkipera Unii, jest jednak bezradny przy dobitce
GOOOL 81 min - Szal 10:1, pierwszy dwucyfrowy rezultat w sezonie na boiskach 5 ligi
GOOOL 79 min - Łukasz Nowak 9:1
GOOOL 76 min - Patryk Otlewski 8:1
GOOOL 51 min - Krzysztof Szal 7:1
GOOOL 47 min - Patryk Podolski 6:1
45 - 5:1, przerwa
GOOOL 45 min - Pacek 5:1
GOOOL 32 min - Pacek 4:1
GOOOL 28 min - Pacek 3:1
GOOOL 20 min - Sebastian Pacek 2:1
GOOOL 18 min - Hubert Chołuj 1:1
GOOOOL 1 min - Sylwester Lisiecki 0:1
11:00 - Jacek Siwa
Transmisja

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I. Zaległe z 14. kolejki
Cyklon Kończewice - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:5 (0:3)
Koniec meczu - 0:5
GOOOL 80 min - Szulc - 0:5
GOOOL 72 min - Bogdziński, karny 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 40 min - Marcin Szulc 0:3
GOOOL 35 min - Bpgdziński, karny 0:2
GOOOL 25 min - Krzysztof Bogdziński 0:1
13:00 - Gerard Gólcz

Krajna Sępólno Krajeńskie - Mustang Ostaszewo 2:5 (0::1)
Koniec meczu - 2:5
GOOOL 86 min - Maciej Krawczyk 2:5
GOOOL 80 min - Maciej Dudek 1:5
GOOOL 74 min - Ciężkowski 1:4
GOOOOL 73 min - Cięzkowski 1:3
GOOOL 63 min - Bartosz Burkiewicz 1:2
GOOOL 59 - Jakub Weiszewski 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOOL 38 - Patryk Ciężkowski 0:1
13:00 - Sławomir Radzik

Czytaj także

Tabela po 15. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Start Warlubie 14 35 36-14
2. Unia Solec Kuj. 14 33 69-19
3. Mustang Ostaszewo 15 31 37-24
4. Sokół Radomin 14 27 36-17
5. Pomorzanin Serock 14 26 41-19
6. Promień Kowalewo 15 25 42-35
7. Victoria Koronowo 14 25 36-17
8. KP Polonia Bydgoszcz 15 25 37-25
9. Victoria Czernikowo 14 21 23-29
10. Elana II Toruń 13 18 24-18
11. Krajna Sępólno 15 17 34-40
12. Naprzód Jabłonowo 15 17 26-30
13. Flisak Złotoria 15 15 24-43
14. Wojownik Wabcz 13 15 26-26
15. Unia Wąbrzeźno 13 11 19-41
16. Radzynianka 14 8 15-62
17. Cyklon Kończewice 15 7 10-46
18. Olimpia II Grudziądz 14 7 16-45

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I - po 15. kolejce

22 - Maciej Rożnowski (Promień);
14 - Sebastian Pacek, Patryk Podolski (Unia SK);
13 - Patryk Zieliński (Victoria K.);
12 - Paweł Jachowski (Sokół); Łukasz Nowak (Unia SK)
11 - Krystian Born (Polonia);
10 - Patryk Ciężkowski (Mustang); Jakub Bollin (Start);
9 - Radosław Mik (Pomorzanin), Karol Misiaszek (Wojownik);
8 - Maciej Dudek (Mustang); Andrij Korol (Pomorzanin); Maciej Śliwiński (Start); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
7 - Artur Bruzdowicz (Flisak); Valentin Dah (Naprzód); Patryk Klimek (Start); Maciej Łuszczyński (Promień); Krzysztof Szal (Unia SK); Damian Stasikowski (Victoria K.);
6 - Kamil Adamski (Krajna); Marcin Szulc (Pomorzanin); Jakub Waszlewski (Radzynianka); Przemysław Jachowski (Sokół); Nikodem Manthey (Start); Szymon Babiarz (Unia SK);
5 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Jakub Weiszewski (Mustang); Piotr Marcinkowski (Sokół); Michał Adamski (Victoria Cz.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Dominik Niedziałkowski (Flisak); Łukasz Hernik, Maciej Kaczmarek, Kamil Mosek (Krajna); Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Jakub Koźbiał, Hubert Raczkowiak (Polonia); Szymon Graczyk (Pomorzanin); Kamil Belczyński (Sokół); Marcin Gołąb (Unia W.); Oleksander Ovsiak (Victoria K.);
3 - Igor Lubowicz, Wojciech Pisarek (Elana II); Maciej Mazur (Flisak); Patryk Piotrowski (Mustang); Szymon Hanzek (Naprzód); Maciej Gabor, Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Michał Grzegorek. Rafał Kubacki, Michał Marczyński (Polonia); Krzysztof Bogdziński, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Dorian Affeld (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Przemysław Misiaszek, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Norbert Hamerla, Adrian Kowalski (Cyklon); Robert Antkowiak, Łukasz Sikorski, Kacper Wołos (Elana II); Radosław Kuzimkowski, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Kajetan Kęsik(Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Miłosz Kwiatkowski, Filip Pelc (Mustang); (Mustang); Kamil Kruszewski, Tomasz Woś, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Patryk Leszczyński, Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Miłosz Kurlus, Filip Tadych (Polonia); Jakub Russ (Pomorzanin); Jakub Kawula (Promień); Karol Kurzyński, Sylwester Lisiecki, Paweł Romanowski (Radzynianka); Kornel Stasiak, Karol Szpejankowski (Sokół); Oliwer Moranowski, Kacper Sapa (Unia SK); Radosław Drapiewski, Jakub Godlewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Piotr Miś, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Kacper Mazerski, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Jakub Karolak, Filip Licau, Maksym Niemiec, Hubert Siluk, Filip Wienczek (Elana II); Mikołaj Detyna, Andrij Donets , Kamil Góral, Miłosz Korpalski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski, Mateusz Szydeł (Krajna); Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Bartosz Makowski, Mirosław Ratkowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Milan Lech, Oskar Metevosyan, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Piotr Waniak (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Szymon Moskwa (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Bartosz Skowroński, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Michał Górczyński, Mateusz Maślewski, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Dec, Maciej Górzyński, Paweł Górzyński, Jakub Kulpa (Victoria K.); Bartosz Majorek, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II - po 15. kolejce

32 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
19 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
15 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło);
10 - Mariusz Jaśkiewicz, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Daniel Matuszak (Zdrój);
9 - Leszek Wisz (BOSiR); Kamil Bógdał (GKS); Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
7 - Radosław Mróz (BOSiR); Piotr Kierus (GKS); Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Paweł Zaranek (Łokietek); Kamil Kala (Notecianka); Michał Wojciechowski (Pogoń II); Piotr Walaszkowski (Zdrój);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Łukasz Różański, Michał Świątkowski (LTP); Jacek Wichliński (Lubienianka); Jakub Kosztowny (Łokietek); Łukasz Bartczak (Mień); Kamil Skonieczka (Noteć); Konrad Kaźmierczak (Zdrój);
5 - Damian Sikorski (Gopło); Kamil Ambrożewicz (Lubianianka); Filip Cymerman (Mień); Jakub Pribe (Piast); Robert Jurek (Szubinianka); Patryk Olewiński, Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Radosław Czułkowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
4 -Dawid Górski (Goplania); Patryk Klimek (Lubienianka); Szymon Bołkowiec, Marcin Pałczyński (Łokietek);Tomasz Kośmider, Marcin Słowiński (Noteć); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Łukasz Konic, Jakub Woliński (Tłuchowia); Patryk Zieliński (Wisła); Jarosław Krzyżanowski (Zdrój);
3 - Borys Skowroński (BOSiR); Krystian Makowiecki (Goplania); Szymon Skalski (Gopło); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Damian Rutkowski, Michał Skonieczny (Łokietek); Przemysław Kowalski, Bartosz Lewicki (Mień); Łukasz Gryglewicz, Filip Sudoł (Notecianka); Damian Łuczak, Maciej Konieczka (Pogoń II); Jakub Donarski (Szubinianka); Juliusz Habasiński (Wisła); Marcin Majchrzak, Szymon Ostrowski, Kacper Żuchowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit);
2 - Łukasz Sobek (BOSiR); Michał Rosiak (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz (Goplania); Kacper Lewandowski, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Łukasz Kranc, Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Bartosz Trzeciak (Łokietek); Bartosz Kempiński (Mień); Przemysław Strzesak, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Paweł Kasprowicz, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Paweł Jakubowski, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Paweł Gaul, Damian Kotkiewicz, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński, Mateusz Olewiński, Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski(Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński, Kamil Pyczka (Ziemowit); Łukasz Sowiński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Patryk Olczak, Igor Ormiński (GKS); Mikołaj Goczkowski, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Patryk Gołdyn (Gopło); Rafał Błaszak, Arkadiusz Kowalski, Piotr Kulpa, Przemysław Trzciński, Kamil Trzeciak, (LTP); Dominik Burdyka, Robert Spychalski, Rafał Szymczak (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Jakub Cywiński, Dawid Cymerman, Filip Falkowsk, Dawid Gracyk, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak. Norbert Rościszewski, Dominik Smaruj, Fabian Sudoł, Przemysław Swojnóg, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Leszek Wisz, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Piotr Łabuszyński, Ertk Marszał. Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Arkadiusz Wilki, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Piotr Mroziński, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Igor Jakubowski (Szubinianka); , Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski (Wisła); Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski(Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak, (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Bartosz Kwieciński, Paweł Rybicki, Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: 3 dla Notecianki za mecz z Szubinianką

Czytaj także

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki zaległych meczów [11 listopada 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie