5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 11. kolejki [23-24 października 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Podajemy wyniki meczów 11. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w dniach 23-24 października 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 11. kolejka

Sobota 23 października
Unia Wąbrzeźno - Start Warlubie 3:0 (1:0)
Koniec - 3:0
GOOOL 85 min - Paweł Mazurowski 3:0
GOOOL 50 min - Radosław Drapiewski, karny 2:0
Przerwa - 1:0
42 min - Goście w osłabieniu
37 min - 1:0
19 min - 1:0
GOOOL 6 min - Paweł Mazurowski 1:0
Informuje: Paweł Sobiło
14:00 - Mateusz Tybińkowski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Elana II Toruń 0:3 (0:2)
Koniec - 0:3
Koniec - 0:3
GOOOL 74 min - Mateusz Detmer 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 24 min - Jakub Stawski
GOOOL 2 min - Mateusz Anuszewski
14:00 - Maciej Gebler

Victoria Koronowo - Wojownik Wabcz 1:1 (1:0)
Informuje: Paweł Koprowski
Koniec - 1:1
GOOOL 78 min - Mariusz Kwiatkowski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 31 min - Patryk Zieliński 1:0
15:00 - Jacek Siwa

Promień Kowalewo Pomorskie - Polonia Bydgoszcz 0:7 (0:2)
Koniec - 0:7
GOOOL 90+4 - Makowski 0:7. Napastnik Polonii wyrównał rekord sezonu należący do Dominika Rybackiego (Rawys) i Pawła Jachowskiego (Sokół)
GOOOL 90+1 - Jakub Makowski 0:6
GOOOL 90 min - Mateusz Potęga, samobójcza 0:5
GOOOL 83 min - Jakub Makowski 0:4
GOOOL 50 min - Kamil Nytko 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 27 min - Jakub Makowski 0:2
GOOOL10 min - Patryk Podolski 0:1
15:00 - Adam Marczuk

Mustang Ostaszewo - Rawys Raciąż 1:4 (0:3)
Informują: Wacław Trawiński oraz Marian Hoffmann
Koniec - 1:4
GOOOL 84 min - Mateusz Pril 1:4
GOOOL 74 min - Radosław Ankierski, karny 1:3
Przerwa - 0:3
GOOOL 17 min - Mateusz Pril 0:3
GOOOL 10 min - Dominik Rybacki, karny 0:2
GOOOL 7 min - Tobiasz Mocek 0:1
15:00 - Łukasz Bania

Pomorzanin Serock - Victoria Lisewo 3:0 (1:0)
Informują: Paweł Ratkowski oraz Grażyna Majewska
Koniec - 3:0
GOOOL 75 min - Nikita Khadynow 3:0
GOOOL 60 min - Nikita Khadynov 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 22 min - Kamil Bagniewski 1:0
15:00 - Szymon Szczepkowski

Niedziela 24 października
Olimpia II Grudziądz - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:1 (0:1)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 2:1
70 min - 2:1
GOOOL 53 min - Filip Prykaszczyk 2:1
GOOOL 48 min - Michał Zachaczewski 1:1
Przerwa - 0:1
19 min - 0:1
GOOOL 5 min - Dawid Murawski 0:1
12:00 - Sebastian Szubski

Sokół Radomin - Victoria Czernikowo 4:3 (4:3)
Informuje: Leszek Jurkiewicz
Koniec - 4:3
65 min - 4:3
55 min - gospodarze w podwójnym osłabieniu
52 min - Sokół gra w "10" po dwóch żółtych kartkach jednego z graczy
Przerwa - 4:3
GOOOL 45 min - Michał Adamski 4:3
GOOOL 44 min - Michał Adamski 4:2
GOOOL 34 min - Paweł Jachowski 4:1
GOOOL 28 min - Paweł Jachowski 3:1
GOOOL 24 min - Michał Adamski 2:1
GOOOL 16 min - Przemysław Jachowski 2:0
GOOOL 14 min - Mateusz Kozłowski, samobójcza 1:0
12:00 - Jerzy Rolbiecki

Tabela po 11. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Polonia Bydgoszcz 11 25 20-4
2. Elana II Toruń 11 24 24-6
3. Rawys Raciąż 11 22 30-19
4. Pomorzanin Serock 11 20 21-14
5. Mustang Ostaszewo 11 17 17-13
6. Victoria Czernikowo 11 17 18-17
7. Sokół Radomin 11 16 25-20
8. Start Warlubie 11 16 14-15
9. Olimpia II Grudziądz 11 16 18-20
10. Promień Kowalewo 11 13 15-32
11. Victoria Koronowo 11 12 21-22
12. Victoria Lisewo 11 11 15-27
13. Unia Wąbrzeźno 11 10 14-21
14. Wojownik Wabcz 11 10 10-20
15. Krajna Sępólno 11 9 16-22
16 LKS Dąbrowa 11 9 11-17

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 11. kolejka

Sobota 23 października
Gopło Kruszwica - Pogoń II Mogilno 3:0 (0:0)
Informują: Tomasz Jurkiewicz oraz Krzysztof Woźniak
Koniec - 3:0
GOOOL 89 min - Filip Kowalski 3:0
GOOOL 56 min - Jakub Nowak 2:0
GOOOL 48 min - Oleksander Lytviak 1:0
Przerwa - 0:0
31 min - 0:0
14 min - 0:0
14:00 - Michał Urbański

Piast Kołodziejewo - Kujawiak Instalnova Kruszyn 6:4 (1:0)
Koniec - 6:4
GOOOL 90 min - Piotr Gląba 6:4
GOOOL 87 min - Jakub Jaszcz - 6:3
GOOOL 81 min - Mateusz Gaudyn 5:3
GOOOL 75 min - Dawid Ormiński 5:2
GOOOL 67 min - Adrian Wysocki 5:1
GOOOL 63 min - Dawid Ormiński 4:1
GOOOL 57 min - Alan Jędrzejczak 4:0
GOOOL 52 min - Adrian Wysocki 3:0
GOOOL 46 min - Mateusz Dolecki 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 28 min - Piotr Kędziora 1:0
13 min - 0:0
14:00 - Gerad Gólcz
Informują: Paweł Krok oraz Dawid Orzelski

Noteć Łabiszyn - Sadownik Waganiec 4:0 (3:0)
Informują: Jacek Kowalski oraz Jerzy Nowak
Koniec - 4:0
GOOOL 75 min - Kamil Koronowski 4:0
67 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 45 min - Piotr Ziółkowski 3:0
GOOOL 36 min - Piotr Ziółkowski 2:0
30 min - 1:0
17 min - 1:0
GOOOL 8 min - Piotr Ziółkowski 1:0
14:00 - Paweł Kruczykowski

Noteć Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 0:2 (0:0)
Informują: Zbigniew Dorsz oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 0:2
GOOOL 90+2 - Dawid Marciniak 0:2
82 min - 0:1
GOOOL 55 min - Dawid Marciniak, głową 0:1
Przerwa - 0:0
33 min - 0:0
12 min - 0:0
14:30 - Dawid Błażejczyk

Zdrój Ciechocinek - LTP Lubanie 1:3 (0:0)
Informują: Roman Śmieszny oraz Marcin Zapiec
GOOOL 85 min - Krystian Kajak 1:3
GOOOL 75 min - Damian Piernikowski, karny 0:3
GOOOL 61 min - Kamil Trzeciak 0:2
GOOOL 58 min - Kamil Trzeciak 0:1
Przerwa - 0:0
32 min - 0:0
15:00 - Dariusz Karolczak

Mień Lipno - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 0:4 (0:2)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Krzysztof Tarnecki
GOOOL 76 min - Damian Bukowski 0:4
GOOOL 60 min - Łukasz Olewiński 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 30 min - Patryk Dudkiewicz 0:2
28 min - 0:1
GOOOL 15 min - Patryk Dudkiewicz 0:1
15:00 - Paweł Sarnowski

GKS Baruchowo - Tłuchovia Tłuchowo 2:5 (0:1)
Informują: Dariusz Janik oraz Kazimierz Grzywiński
Koniec - 2:5
GOOOL 72 min - Kamil Nowicki 2:5
GOOOL 69 min - Adrian Żuchniewicz 2:4
GOOOL 67 min - Dariusz Janik 2:3
GOOOL 62 min - Kamil Nowicki 1:3
GOOOL 57 min - Dawid Kieplin, głową 1:2
GOOOL 53 min - Kacper Sztandarowicz 1:1
31 min - 0:1
GOOOL 19 min - Jakub Woliński 0:1
15:00 - Patryk Gryckiewicz

Niedziela 24 października
Kujawiak Kowal - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 3:2 (2:0)
Informują: Jerzy Zapiec oraz Jacek Koncikowski
Koniec - 3:2
GOOOL 70 min - Rafał Zbońkowski 3:2
61 min - 3:1
GOOOL 55 min - Bartosz Śmigiel 3:1
GOOOL 53 min - Mariusz Jaśkiewicz 2:1
Przerwa - 2:0
39 min - 2:0
GOOOL 32 min - Vitalij Shvets 2:0
GOOOL 20 min - Adam Niklewicz 1:0
15 min - 0:0
15:00 - Piotr Wysocki

Tabela po 11. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 11 29 43-13
2. Łokietek Brześć 11 28 34-12
3. Noteć Łabiszyn 11 25 32-14
4. Kujawiak K. 11 24 25-14
5. Lubienianka Polcalc 11 21 35-16
6. Piast Kołodziejewo 11 21 39-32
7. Gopło Kruszwica 11 15 20-12
8. Wisła Dobrzyń 11 15 28-27
9. Pogoń II Mogilno 11 14 20-25
10. Kujawiak Instalnova 11 13 23-40

11. Noteć Inowrocław 11 12 16-28
12. LTP Lubanie 11 11 23-30
13. Sadownik Waganiec 11 9 14-27
14. Mień Lipno 11 9 18-36
15. Zdrój Ciechocinek 11 7 14-31
16. GKS Baruchowo 11 1 7-34

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 po 10. kolejce

9 - Dominik Rybacki (Rawys);
8 - Paweł Jachowski (Sokół);
7 - Maciej Dudek (Mustang); Adrian Pieczka (Rawys);
6 - Maciej Kaczmarek (Kraina); Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Piotr Marcinkowski (Sokół);
5 - Bartosz Burkiewicz (Kraina); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Marcin Szulc (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Jakub Bollin, Jakub Lewandowski (Start); Szymon Grudziński, Patryk Zieliński (Victoria K.); Jakub Górski (Victoria L.);
3 - Łukasz Sikorski (Elana II); Mateusz Gierlicki, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Patryk Podolski (Polonia); Paweł Bartoszyński (Promień); Tobiasz Mocek (Rawys); Dominik Armatowski (Start); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Łukasz Filarski, Filip Flis (Wojownik);
2 - Kacper Jóźwicki, Kacper Rybacki, Jakub Stawski, Michał Szczyrba (Elana II); Mateusz Sarnowski (LKS); Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński (Polonia); Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Mikołaj Detyna (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj, Mateusz Pril (Rawys); Przemysław Jachowski (Sokół); Marcin Gołąb, Bartłomiej Kosiński, Paweł Mazurowski (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Szymon Marks (Victoria L.); Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Szymon Ćwikliński, Patryk Grychtolik, Kacper Jarzec, Mikołaj Kantorski, Kacper Kowalski, Oskar Page, Jakub Pawlicki, Konrad Sztuka, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski (LKS); Radzisław Ankierski, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Jakub Makowski, Hubert Raczkowski, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Kamil Bagniewski, Oskar Durka, Nikita Khadynov, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Jakub Kawula. Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs (Rawys); Waldemar Jachowski, Marcin Jóźwiak. Jan Luks, Dawid Muchewicz, Szymon Szyjkowski (Sokół); , Patryk Bączkowski, Jarosław Górski, Maciej Śliwiński (Start); Rafał Drapiewski, Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Aron Maciejewski, Mikołaj Wojdak (Unia); Michał Adamski, Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Jakub Kulpa, Damian Szczukowski (Victoria K.); Hubert Cieślik, Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Andrzej Pawlicki (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II: Mateusz Sarnowski (LKS); dla Krajny: Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik);

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 10. kolejce

17 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
16 - Dawid Marciniak Łokietek);
9 - Łukasz Różański (LTP); Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
8 - Przemysław Burdyka, Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
7 - Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Damian Łozowicz (Piast); Marcin Majchrzak (Zdrój);
5 - Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
4 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube, Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Kamil Trzeciak (LTP); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Alan Jędrzejczak, Piotr Kędziora (Piast); Patryk Olewiński (Wisła);
3 - Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Piotr Gląba, Lucjan Jaroszewski, Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madajczyk, Krystian Piechocki (Noteć I.); Mateusz Dolecki, Bartosz Palmowski, Jakub Pribe (Piast); Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski (Zdrój);
2 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Kacper Lewandowski (Gopło); Konrad Błaszczyk (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski, Daniel Wujkowski (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata, Adrian Wysocki (Piast); Kacper Kraska, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Jakub Woliński (Tłuchowia); Mateusz Białoskórski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak, Łukasz Olewiński (Wisła); Krysytian Kajak (Zdrój);
1 - Patryk Olczak, Michał Rosiak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Marcin Derenda, Aleksander Lytviak, Mikołaj Myśliwy, Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Filip Kalinowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Dawid Ormiński, Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Maciej Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Dawid Nadolski, Oskar Raczkowski, Kamil Skonieczka, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Piotr Pacia (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Paweł Kasprowicz, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski(Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Dawid Szczęsny, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 11. kolejki [23-24 października 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie