5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 10. kolejki [16-17 października 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Wyniki meczów 10. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w dniach 16-17 października 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 10. kolejka

Sobota 16 października
Polonia Bydgoszcz - Sokół Radomin 2:2 (1:0)
Koniec - 2:2
GOOOL 90+4 - Waldemar Jachowski 2:2
GOOOL 79 min - Patryk Podolski, głową 2:1
GOOOL 64 min - Dawid Muchewicz, karny 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 14 min - Albert Maciejewski 1:0
11:00 - Jacek Siwa

Victoria Czernikowo - Victoria Koronowo 3:2 (2:2)
Koniec - 3:2
GOOOL 85 min - Jacek Tarkowski 3:2
80 min - 2:2
Przerwa - 2:2
GOOOL 30 min - Patryk Zieliński 2:2
GOOOL 28 min - Paweł Brzeziński 2:1
25 min - 2:0
GOOOL 10 min - Bochuciński 2:0
GOOOL 7 min - Dawid Biohuciński 1:0
13:30 - Piotr Siewierski

Start Warlubie - Olimpia II Grudziądz 2:0 (1:0)
Koniec - 2:0
GOOOL 73 min - Armatowski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 43 min - Dominik Armatowski 1:0
14:00 - Janusz Pajonkowski

KS Dąbrowa Chełmińska - Pomorzanin Serock 0:1 (0:1)
Informują: Marcin Bańka oraz Paweł Ratkowski
Koniec - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 18 min - Michał Kozłowski - 0:1
15:00 - Rafał Podlewski

Victoria Lisewo - Mustang Ostaszewo 0:5 (0:1)
Informują: Grażyna Majewska oraz Wacław Trawiński
Koniec - 0:5
GOOOL 90+3 - Patryk Piotrowski 0:5
GOOOL 86 min - Dudek 0:4
GOOOL 84 min - Filip Pelc 0:3
GOOOL 64 min - Mikołaj Kardas, karny 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 35 min - Maciej Dudek 0:1
15:00 - Rafał Kosek

Rawys Raciąż - Promień Kowalewo Pomorskie 7:1 (3:0)
Informuje: Dariusz Hoffmann
Koniec - 7:1
GOOOL 79 - Adrian Pieczka 7:1
GOOOL 77 min - Rybacki 6:1
GOOOL 75 min - Paweł Bartoszyński 5:1. To 250 bramka zdobyta w tym sezonie przez piłkarzy tej grupy
GOOOL 58 min - Miłosz Brzeziński, karny 5:0
GOOOL 53 min - Mocek, głową 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 40 min - Rybacki 3:0
GOOOL 33 min - Tobiasz Mocek, karny 2:0
GOOOL 22 min - Dominik Rybacki 1:0
20 min - 0:0
15:00 - Szymon Lewandowski

Wojownik Wabcz - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:3 (0:1)
Koniec - 0:3
GOOOL 70 min - Bartosz Burkiewicz 0:3
GOOOL 68 min - Maciej Kaczmarek 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 11 min - Mariusz Kwiatkowski, samobójcza 0:1
15:00 - Mariusz Burda

Niedziela 17 października
Elana II Toruń - Unia Wąbrzeźno 1:1 (1:0)
Koniec - 1:1
GOOOL 72 min - Radosław Drapiewski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 29 min - Konrad Sztuka, wolny 1:0
11:00 - Dawid Kosmal

Tabela po 10. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Polonia Bydgoszcz 10 22 13-4
2. Elana II Toruń 10 21 21-6
3. Rawys Raciąż 10 19 26-18
4. Mustang Ostaszewo 10 17 16-9
5. Pomorzanin Serock 10 17 18-14
6. Victoria Czernikowo 10 17 15-13
7. Start Warlubie 10 16 14-12
8. Sokół Radomin 10 13 21-17
9. Olimpia II Grudziądz 10 13 16-19
10. Promień Kowalewo 10 13 15-25
11. Victoria Koronowo 10 11 20-21
12. Victoria Lisewo 10 11 15-24
13. Krajna Sępólno 10 9 16-19
14. LKS Dąbrowa 10 9 10-15
15. Wojownik Wabcz 10 9 9-19
16. Unia Wąbrzeźno 10 7 11-21

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 10. kolejka

Sobota 16 października
Sadownik Waganiec - Zdrój Ciechocinek 0:0
Informują: Jerzy Nowak oraz Roman Śmieszny
Koniec - 0:0
75 min - 0:0
65 min - 0:0
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
20 min - 0:0
12:30 - Adrian Sławkowski

Łokietek Brześć Kujawski - Piast Kołodziejewo 8:1 (2:0)
Informują: Marietta Niewiadomska oraz Paweł Krok
Koniec - 8:1
GOOOL 90+1 - Damian Łozowicz 8:1
GOOOK 90 min - Marciniak 8:0. To piąte trafienie napastnika Łokietka, który ustanawia rekord sezonu
GOOOL 87 min - Marciniak 7:0
GOOOL 86 min - Piotr Szczęsny 6:0
GOOOL 81 min - Boniec 5:0
GOOOL 80 min - Marciniak 4:0
GOOOL 75 min - Marciniak 3:0
70 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 44 min - Dawid Marciniak 2:0
35 min - 1:0
GOOOL 3 min - Gabriel Boniec 1:0
13:00 - Mateusz Wróblewski

Tłuchovia Tłuchowo - Kujawiak Kowal 0:0
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Jerzy Zapiec
Koniec - 0:0
70 min - 0:0
Przerwa - 0:0
20 min - 0:0
15:00 - Grzegorz Sosnowski

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:1)
Koniec - 0:2
GOOOL 88 min - Dawid Nadolski 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 3 min - Marcin Słowiński 0:1
Pierwszy raz w ligowym meczu u siebie zespół Wisły prowadzi Artur Serocki. Pochodzący z Płocka szkoleniowiec jest dobrze znany w regionie. W przeszlości był zawodnikiem i trenerem Włocłavii.
15:00 - Adam Marczuk

LTP Lubanie - Noteć Inowrocław 5:0 (4:0)
Informują: Marcin Zapiec oraz Zbigniew Dorsz
Koniec - 5:0 Pierwsza wygrana pod wodzą trenera Wojciecha Rojewskiego, który od niedawna prowadzi jedenastkę z Lubania.
GOOOL 67 min - Kamil Trzeciak 5:0
Przerwa - 4:0
GOOOL 42 min - Łukasz Kmieć 4:0
GOOOL 39 min - Damian Piernikowski 3:0
GOOOL 20 min - Różański 2:0
GOOOL 1 min - Łukasz Różański, głową 1:0
15:00 - Adam Kraśnicki

Kujawiak Kruszyn - Gopło Kruszwica 2:1 (1:0)
Koniec - 2:1
GOOOL 87 min - Marcin Derenda 2:1
GOOOL 60 min - Paweł Orzelski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 35 min - Lucjan Jaroszewski, głową 1:0
15:00 - Piotr Drogowski

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mień Lipno 1:2 (1:1)
Informują: Jacek Koncikowski oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 1:2
64 min - druga żółta kartka Kamila Gołębiewskiego. Obie drużyny w niepełnych składach
GOOOL 60 min - Kamil Markowski 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 43 min - Bartosz Lewicki, karny 1:1
33 min - gospodarze w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach Jędrzeja Markiewicz
GOOOL 6 min - Mariusz Jaśkiewicz 1:0
16:00 - Marcin Drogowski

Niedziela 17 października
Pogoń II Mogilno - GKS Baruchowo 1:1 (0:0)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Dariusz Janik
90 - koniec - 1:1. Zespół z Baruchowa zdobywa pierwszy punkt w sezonie
80 min - 1:1
GOOOL 60 min - Jędrzej Tomaszewski 1:1
GOOOL 52 min - Kacper Kraska 1:0
Przerwa - 0:0
28 min - 0:0
17 min - 0:0
15:00 - Sławomir Radzik

Tabela po 10. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 10 26 38-11
2. Łokietek Brześć 10 25 32-12
3. Noteć Łabiszyn 10 22 28-14

4. Lubienianka Polcalc 10 21 33-13
5. Kujawiak K. 10 21 22-12
6. Piast Kołodziejewo 10 18 33-28
7. Pogoń II Mogilno 10 14 20-22
8. Kujawiak Instalnova 10 13 19-34
9. Gopło Kruszwica 10 12 17-12
10. Wisła Dobrzyń 10 12 24-27
11 Noteć Inowrocław 10 12 16-26
12. Sadownik Waganiec 10 9 14-23
13. Mień Lipno 10 9 18-32
14. LTP Lubanie 10 8 20-29
15. Zdrój Ciechocinek 10 7 13-28
16. GKS Baruchowo 10 1 5-29

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 po 9. kolejce

8 - Paweł Jachowski (Sokół);
6 - Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Dominik Rybacki, Adrian Pieczka (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół);
5 - Maciej Kaczmarek (Kraina); Maciej Dudek (Mustang); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Bartosz Burkiewicz (Kraina); Marcin Szulc (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Jakub Bollin, Jakub Lewandowski (Start); Szymon Grudziński (Victoria K.); Jakub Górski (Victoria L.);
3 - Łukasz Sikorski (Elana II); Mateusz Gierlicki, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Patryk Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Filip Flis (Wojownik);
2 - Kacper Jóźwicki, Kacper Rybacki, Jakub Stawski, Michał Szczyrba (Elana II); Mateusz Sarnowski (LKS); Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński, Patryk Podolski (Polonia); Mateusz Laskowski, Radosław Mik,Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mikołaj Detyna (Promień); Piotr Nalewaj, Mateusz Pril (Rawys); Przemysław Jachowski (Sokół); Marcin Gołąb, Bartłomiej Kosiński, Paweł Mazurowski (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Szymon Marks (Victoria L.); Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Szymon Ćwikliński, Patryk Grychtolik, Kacper Jarzec, Mikołaj Kantorski, Kacper Kowalski, Oskar Page, JAkub Pawlicki, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski (LKS); Radzisław Ankierski, Sebastian Kobus (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Krystain Szypczyński (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Jakub Makowski, Hubert Raczkowski, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Kamil Bagniewski, Oskar Durka, Nikita Khadynov, Kamil Komada, Michał Kozłowski, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Jakub Kawula. Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Marcin Tarka (Promień); Miłosz Brzeziński, Tomasz Kurs, Tobiasz Mocek (Rawys); Marcin Jóźwiak. Jan Luks, Szymon Szyjkowski (Sokół); Dominik Armatowski, Patryk Bączkowski, Jarosław Górski, Maciej Śliwiński (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Aron Maciejewski, Mikołaj Wojdak (Unia); Michał Adamski, Dawid Bochuciński, Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Jakub Kulpa, Damian Szczukowski (Victoria K.); Hubert Cieślik, Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Andrzej Pawlicki (Wojownik);
Samobójcze: Mateusz Sarnowski (LKS) dla Elany II; Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.) dla Krajny;

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 9. kolejce

17 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
11 - Dawid Marciniak Łokietek);
9 - Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
8 - Przemysław Burdyka (Lubienianka); Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
7 -Łukasz Różański (LTP); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Marcin Majchrzak (Zdrój);
5 - Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Damian Łozowicz (Piast); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
4 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube, Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Alan Jędrzejczak, Piotr Kędziora (Piast); Patryk Olewiński (Wisła);
3 - Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Piotr Gląba, Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Kamil Trzeciak (LTP); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madajczyk, Krystian Piechocki (Noteć I.); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Mateusz Dolecki, Bartosz Palmowski, Jakub Pribe (Piast); Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski (Zdrój);
2 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Kacper Lewandowski (Gopło); Konrad Błaszczyk, Lucjan Jaroszewski(Kujawiak Kr.); Patryk Klimek (Lubienianka); Erwin Mętlewicz (Łokietek); Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski (Mień); Adrian Turowski, Daniel Wujkowski (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata, Adrian Wysocki (Piast); Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Jakub Woliński (Tłuchowia); Mateusz Białoskórski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak, Łukasz Olewiński (Wisła); Krysytian Kajak (Zdrój);
1 - Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Oleksander Lytviak, Mikołaj Myśliwy, Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Filip Kalinowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Dawid Ormiński, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Łukasz Kranc, Damian Piernikowski, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Maciej Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki, Kamil Markowski (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Oskar Raczkowski, Kamil Skonieczka, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Piotr Pacia (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Paweł Kasprowicz, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Kacper Kraska (Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Dawid Szczęsny, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 10. kolejki [16-17 października 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie