5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 2. kolejki - relacje na żywo [8-9 sierpnia 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki 2. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki 2. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. WA
Wyniki meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 8-9 sierpnia 2020 roku.

Kujawsko pomorska 5 liga grupa II. 2. kolejka - sobota 9 sierpnia

Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 1:4 (1:1)

Informuje: Szymon Fiałkowski
Koniec meczu - 1:4
GOOOL 68 min - Piotr Ziółkowski 1:4
GOOOL 67 min - Remigiusz Wisz, wolny 1:3
GOOOL 56 min - K. Skonieczka, karny 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 40 min - Kamil Skonieczka, karny 1:1
25 min - 1:0
18 min - 1:0
GOOOL 3 min - Igor Jakubowski 1:0
Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Mikołaj Kamzelewski

Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 1:5 (1:1)

Informuje: Marietta Niewiadomska
Koniec meczu - 1:5
GOOOL 89 min - Marciniak - 1:5. To strzelecki rekord sezonu, który poprzednio nalezał do Marciniaka i Ziółkowskiego
GOOOL 87 min - Marcin Dorsz 1:4
GOOOL 68 min - Marciniak 1:3
Goście od 56 min w osłabieniu po drugiej zółtej kartce Łukasz Lewandowskiego
GOOOL 52 min - Marciniak 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 20 min - 1:1
18 min - 0:1
GOOOL 8 min - Dawid Marciniak, karny 0:1
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Daniel Błaszczyk

Notecianka Pakość - Ziemowit Osięciny 2:1 (0:0)

Informują: Łukasz Gajewski oraz Mateusz Wdowiak
Koniec meczu 2:1
Trwa doliczony czas
GOOOL 90 min - Jakub Babaczyk 2:1
79 min - 2:0
GOOOL 60 min - Dominik Smaruj 2:0
GOOOL 47 min - Radosław Wójcik 1:0
Przerwa - 0:0
45 min - poprzeczka po strzele Kamila Kali
30 min - 0:0
15 min - 0:0
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Marcin Nowakowski

Mień Lipno - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:2 (0:2)

Informują: Rafał Wiśniewski oraz Andrzej Grudziński
Koniec meczu 0:2
76 min - 0:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 40 min - Patryk Zieliński, karny 0:2
30 min - 0:1
GOOOL 16 min - Paweł Rzęsiewicz 0:1
Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Maciej Lanckowski

LTP Lubanie - LKS Dąb - BOSiR Barcin 2:0 (1:0)

Informują: Marcin Zapiec oraz Andrzej Wojtynek
Koniec meczu - 2:0
GOOOL 80 min - Michał Świątkowski 2:0
65 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 18 min - Przemysław Walczak, wolny 1:0
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Łukasz Zasada

Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 1:5 (1:4)

Informują: Andrzej Prabucki oraz Roman Śmieszny
Koniec meczu - 1:5
GOOOL 72 min - Daniel Matuszak 1:5
60 min - 1:4
GOOOL 45 min - Dawid Górski, karny 1:4
GOOOL 37 min - Niemyt 0:4
GOOOL 32 min - Radosław Czułkowski 0:3
GOOOL 29 min - Tomasz Niemyt 0:2
GOOOL 11 min - Szymon Ostrowski 0:1
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Piotr Wiśniewski

GKS Baruchowo - Tłuchowia Tłuchowo 0:3 (0:2)

Informuje Dariusz Janik
Koniec meczu - 0:3
GOOOL 83 min - Jakub Woliński 0:3
68 min - 0:2
Przerwa 0:2
GOOOL 41 min - Łukasz Konic 0:2
GOOOL 38 min - Daniel Sieciński 0:1
35 min - 0:0
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Marcin Drogowski

Kujawsko pomorska 5 liga grupa II. 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Pogoń II Mogilno - Gopło Kruszwica 2:3 (0:1)

Informują: Sławomir Woźniak oraz Jan Kozłowski
Koniec meczu
GOOOL 88 min - Bartłomiej Czaplewski 2:3
GOOOL 80 min - Waldemar Wojciechowski, karny 2:2
GOOOL 60 min - Paweł Kasprowicz 1:2
GOOOL 54 min - Michał Kruszczyński 0:2
Przerwa 0:1
30 min - 0:1
GOOOL 10 min - Mateusz Kurtysiak 0:1
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Jacek Siwa

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Piast Kołodziejewo 2:2 (1:2)

Informują: Jerzy Walczak oraz Paweł Krol
Koniec meczu
GOOOL 75 min - Patryk Betliński, karny 2:2
60 min - 1:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 35 min - Bartosz Kwieciński, samobójcza 1:2
30 min - 1:1
GOOOL 20 min - Krzysztof Kasprzak, wolny 1:1
GOOOL 12 min - Łukasz Sowiński, karny 1:0
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Radosław Kaczorowski

Tabela po 2. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 2 6 12-2
2. Noteć Łabiszyn 2 6 10-3
3. Zdrój Ciechocinek 2 6 8-2
4. Wisła Dobrzyń 2 6 3-0
5. Notecianka Pakość 2 6 5-3
6. Zjednoczeni Piotrków 2 4 3-2
7. Tłuchowia 2 3 3-2
8. LTP Lubanie 2 3 2-1
9. Gopło Kruszwica 2 3 5-5
10. Mień Lipno 2 3 2-3
11. Lubienianka Polcalc 2 3 3-5
12. Piast Kołodziejewo 2 1 3-4
13. Ziemowit Osięciny 2 1 1-2
14. BOSiR Barcin 2 1 0-2
15. Pogoń II Mogilno 2 0 3-6
16. GKS Baruchowo 2 0 0-4
17. Goplania Inowrocław 2 0 3-11
18. Szubinianka 2 0 2-11

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Czytaj także

Kujawsko pomorska 5 liga grupa I. 2. kolejka - sobota 8 sierpnia

Olimpia II Grudziądz - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:1 (0:1)

Koniec meczu 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 30 min - Jakub Waszelewski
Początek o godzinie 11:00. Sędziuje Dariusz Orzechowski

Victoria Czernikowo - Sokół Radomin 0:2 (0:0)

Początek o godzinie 13:30. Sędziuje Maciej Gebler
Koniec meczu 0:2
GOOOL 75 min - Przemysław Jachowski 0:2
GOOOL 55 min - Paweł Jachowski 0:1

Flisak Złotoria - Polonia Bydgoszcz 0:4 (0:0)

Koniec meczu -0:4
GOOOL 88 min - Jakub Koźbiał 0:4
GOOOL 80 min - Born 0:3
GOOOL 74 min - Krystian Born 0:2
GOOOL 72 min - Hubert Raczkowiak 0:1
Początek o godzinie 14:00. Sędziuje Paweł Sarnowski (Brodnica)

Mustang Ostaszewo - Unia Solec Kujawski 1:3 (0:1)

Koniec meczu - 1:3
GOOOL 87 min - Patryk Ciężkowski 1:3
GOOOL 73 min - Sebastian Pacek 0:3
GOOOL 63 min - Łukasz Nowak 0:2

Przerwa 0:1
GOOOL 20 min - Krzysztof Urtnowski 0:1
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Dawid Błażejczyk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Wojownik Wabcz 3:0 (1:0)

Koniec meczu 3:0
GOOOL 90+2 - Sebastian Strzelczyk 3:0
GOOOL 81 min - Arkadiusz Chojnowski, karny 2:0
GOOOL 45 min - Arkadiusz Kozłowski 1:0
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Mateusz Wróblewski

Cyklon Kończewice - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:3 (1:1)

Koniec meczu - 1:3
GOOOL 55 min - Bartosz Łagodziński, samobójcza 1:3
GOOOL 50 min - Kamil Adamski 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 45 min - Arkadiusz Kowalski 1:1
GOOOL 15 min - Artur Dądela 0:1
Początek o godzinie 15:00. Sędziuje Jan Wilczewski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Warlubie 1:2 (0:0)

Koniec meczu 1:2
GOOOL 90+5 Jakub Bollin 1:2
GOOOL 90+3 - Mateusz Aniołkowski 1:1
GOOOL 73 min - Bartosz Świątek 1:0
Początek o godzinie 16:00. Sędziuje Łukasz Boiński

Promień Kowalewo Pomorskie - Victoria Koronowo 1:1 (1:1)

Koniec meczu- 1:1
72 min goście nie wykorzystują rzutu karnego, obronił bramkarz gospodarzy
GOOOL 37 min - Szymon Pankowski 1:1
GOOOL 22 min - Oleksander Ovsiak 0:1
Początek o godzinie 17:00. Sędziuje Krzysztof Ulatowski

Kujawsko pomorska 5 liga grupa I. 2. kolejka - niedziela 9 sierpnia

Elana II Toruń - Unia Wąbrzeźno 1:1 (0:0)

Koniec meczu 1:1
GOOOOL 85 min - 1:1
GOOOL 53 min - Wojciech Leiss 0:1
Początek o godzinie 14:00. Sędziuje Sławomir Radzik. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom spotkanie rozpocznie się o godzinie 17

Tabela po 2. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Sokół Radomin 2 6 6-0
2. Start Warlubie 2 6 6-1
3. Naprzód Jabłonowo 2 6 6-2
4. Krajna Sępólno 2 6 6-3
5. Unia Wąbrzeźno 1 3 6-1
6. Unia Solec Kuj. 2 4 5-3
7. Radzynianka 2 3 3-3
8. Polonia Bydgoszcz 2 3 5-6
9. Mustang Ostaszewo 2 3 3-4
10. Victoria Czernikowo 2 3 2-3
11. Victoria Koronowo 2 2 3-3
Elana II Toruń 2 2 3-3
13. Pomorzanin Serock 2 1 3-4
Promień Kowalewo 2 1 3-4
15. Wojownik Wabcz 2 0 1-5
16. Flisak Złotoria 2 0 1-6
17. Olimpia II Grudziądz 2 0 0-5
18. Cyklon Kończewice 2 0 1-7

Czytaj także

Tłuchowia Tłuchowo - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 0:2...

Ziemowit Osięciny - BOSiR Barcin 0:0 w 1. kolejce 5. ligi ku...

Łokietek Brześć Kujawski rozbił Szubiniankę Szubin i został ...

Kobieta sędziuje w Lidze Mistrzów

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 2. kolejki - relacje na żywo [8-9 sierpnia 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.