5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 17. kolejki - relacje na żywo [21-22 listopada 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki meczów 17. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki meczów 17. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. WA
Wyniki na żywo meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 21-22 listopada 2020 roku.

Wideo. Początek mecz i dwa gole w meczu Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II

5 liga kujawsko-pomorska, grupa II. 17. kolejka. Sobota 21 listopada

Notecianka Pakość - Zdrój Ciechocinek 3:0 (2:0)

Informują: Łukasz Gajewski oraz Krzysztof Zakrzewski
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 82 min - Rościszewski 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 41 min - Norbert Rościszewski 2:0
34 min - 1:0
GOOOL 20 min - Kacper Mozgawa 1:0
15 min - 0:0
13:00 - Rafał Podlewski

Goplania Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 0:4 (0:2)

Informują: Piotr Goczkowski oraz Marietta Niewiadomska
Koniec meczu - 0:4
GOOOL 66 min - Marciniak 0:4. Lider klasyfikacji strzelców 5 ligi ma już na swym koncie 40 zdobytych goli
GOOOL 57 min - Marciniak 0:3. To dziewiąte spotkanie w sezonie, które napastnik Łokietka kończy z dorobkiem trzech lub więcej bramek
Przerwa - 0:2
GOOOL 28 min - Marciniak, karny 0:2
GOOOL 13 min - Dawid Marciniak 0:1
13:00 - Krzysztof Kanclerz

Szubinianka Szubin - Tłuchowia Tłuchowo 2:3 (0:2)

Informują: Szymon Fijałkowski oraz Kazimierz Grzywiński
Koniec meczu - 2:3
GOOOL 72 min - Jakub Donarski 2:3
GOOOL 56 min - Kotkiewicz, karny 1:3
GOOOL 49 min - Pawwł Jakubowski, karny 1:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 34 min - Paweł Gaul 0:2
GOOOL 23 min - Damian Kotkiewicz 0:1
15 min - 0:0
13:00 - Marcin Nowakowski

Lubienianka Lubień Kujawski - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 5:1 (3:0)

Informują: Jacek Koncikowski oraz Andrzej Grudziński
Koniec meczu - 5:1
GOOOL 85 min - Kacper Tarnacki, karny 5:1
GOOOL 70 - Patryk Klimek 5:0
GOOOL 68 min - Michał Dopieralski 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 35 min - T. Janas 3:0
GOOOL 17 min - Tomasz Janas 2:0
GOOOL 6 min - Rafał Zbońkowski 1:0
13:00 - Piotr Wysocki

Mień Lipno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:0 (1:0)

Informuje: Rafał Wiśniewski
Koniec meczu - 1:0
61 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 28 min - Łukasz Bartczak 1:0
13:00 - Szymon Raniszewski

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Gopło Kruszwica 0:3 (0:1)

Koniec meczu - 0:3
GOOOL 81 min - Damian Sikorski 0:3
GOOOL 75 min - Michał Kruszczyński 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 41 min - Mikołaj Myśliwy
18:00 - Mikołaj Kamzelewski

5 liga kujawsko-pomorska, grupa II. 17. kolejka. Niedziela 22 listopada

GKS Baruchowo - Piast Kołodziejewo 3:1 (0:1)

Informują: Dariusz Janik oraz Paweł Krok
Koniec meczu - 3:1
GOOOL 72 min - Piotr Kierus 3:1
GOOOL 68 min - Kamil Bógdał 2:1
GOOOL 55 min - Patryk Olczak 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 42 min - Eryk Marszał, karny 0:1
37 min - 0:0
21 min - 0:0
12:00 - Mateusz Wróblewski

Pogoń II Mogilno - Noteć Łabiszyn 1:1 (1:0)

Informują: Krzysztof Woźniak oraz Jacek Kowalski
Koniec meczu - 1:1
GOOOL 90+3 - Tomasz Kośmider 1:1
80 min - 1:0
65 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 45 min - Filip Loks, głową 1:0
30 min - 0:0
16 min - 0:0
13:00 - Szymon Lewandowski

Ziemowit Osięciny - LTP Lubanie 0:2 (0:1)

Informują: Mateusz Wdowiak oraz Marcin Zapiec
Koniec meczu - 0:2
GOOOL 64 min - Łukasz Różański 0:2
62 min - bramkarz LTP Marcin Kujawa trener zespołu broni "jedenastkę" strzelaną przez Bartosza Cybulskiego. Za chwilę (arbiter zarządził powtórkę) czyni to ponownie po uderzeniu Daniela Lewandowskiego
Przerwa - 0:1
GOOOL 12 min - Michał Świątkowski 0:1
14:00 - Jacek Siwa

Czytaj także

LTP Lubanie - Mień Lipno 2:3 w 16. kolejce 5. ligi kujawsko-...

Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno 7:0 w 16. kolejc...

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 0:1 w 16. kole...

Czytaj także

Trwa głosowanie...

Czy w związku z pandemią koronawirusa uda się rozegrać pełną I rundę spotkań?

Tabela po 17 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 17 47 76-18
2. Notecianka Pakość 17 44 64-14
3. Zdrój Ciechocinek 17 40 53-19
4. Noteć Łabiszyn 17 35 39-18
5. Lubienianka Polcalc 17 33 51-29
6. Gopło Kruszwica 16 31 51-25
7. GKS Baruchowo 17 30 25-23
8. Wisła Dobrzyń 17 27 30-31
9. Pogoń II Mogilno 18 23 34-41
10. Mień Lipno 16 22 28-42
11. Tłuchowia 17 20 37-50
12. LTP Lubanie 16 18 31-42
13. BOSiR Barcin 17 18 27-39
14. Goplania Inowrocław 17 13 15-36
15. Ziemowit Osięciny 17 13 20-41
16. Zjednoczeni Piotrków 17 9 17-48
17. Piast Kołodziejewo 17 6 16-48
18. Szubinianka 16 2 16-65

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I. 17. kolejka. Sobota 21 listopada

Unia Wąbrzeźno - Flisak Złotoria 1:1 (0:0)

Koniec meczu - 1:1
GOOOL 88 min - Radosław Kuzimkowski 1:1
GOOOL 55 min - Olaf Chojnacki 1:0
12:00 - Mateusz Tybińkowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Sokół Radomin 2:5 (1:2)

Koniec meczu - 2:5
GOOOL 88 min - Dawid Muchewicz 2:5
GOOOL 83 min - Przemysław Jachowski 2:4
GOOOL 77 min - Krzysztof Marcinkowski 2:3
GOOOL 64 min - Rożnowski 2:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 44 min - Przemysław Jachowski 1:2
GOOOL 26 min - Maciej Rożnowski 1:1
GOOOL 15 min - Paweł Jachowski 1:0
12:00 - Damian Ruczewski

Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 1:8 (0:5)

GOOOL 90 min - Krystian Born 1:8
GOOOL 84 min - Szal 0:8
GOOOL 77 min - Krzysztof Szal 0:7
GOOOL 72 min - Nowak 0:6
Przerwa - 0:5
GOOOL 45+1 - Patryk Podolski 0:5
GOOOL 41 min - Pacek 0:4. Klasyczny hattrick napastnika Unii
GOOOL 40 min - Pacek 0:3
GOOOL 22 min - Sebastian Pacek 0:2
GOOOL 20 min - Łukasz Nowak 0:1
12:00 - Sławomir Radzik

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Krajna Sępólno Krajeńskie 8:1 (2:1)

Koniec meczu - 8:1
GOOOL 80 min - Szymon Graczyk 8:1
GOOOL 79 min - Nowak 7:1
GOOOL 68 min - Szulc 6:1
GOOOL 60 min - Marcin Szulc 5:1
GOOOL 51 min - Adrian Lewczyński 4:1
GOOOL 49 min - Bartłomiej Świątek 3:1
Przerwa 2:1
GOOOL 34 min - Krzysztof Bogdziński, karny 2:1
GOOOL 17 min - Kacper Nowak 1:1
GOOOL 16 min - Bartosz Burkiewicz 0:1
13:00 - Marcin Wódkowski

Cyklon Kończewice - Victoria Czernikowo 0:0

Koniec meczu - 0:0
13:00 - Agnieszka Kostyra

Mustang Ostaszewo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 9:2 (3:0)

Koniec meczu - 9:2
GOOOL 88 min - Dudek 9:2
GOOOL 87 min - Ciężkowski 8:2
GOOOL 80 min - Patryk Piotrowski 7:2
GOOOL 70 min - Jakub Wyrzykowski 6:2
GOOOL 65 min - Weiszewski 6:1
GOOOL 62 min - Maciej Iwiński 5:1
GOOOL 60 min - Sylwester Fiałkowski 4:1
GOOOL 47 min - Jakub Weiszewski 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 39 min - Patryk Ciężkowski 3:0
GOOOL 29 min - Miłosz Kwiatkowski 2:0
GOOOL 14 min - Maciej Dudek 1:0

13:30 - Robert Bujnicki

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I. 17. kolejka. Niedziela 22 listopada

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Start Warlubie 2:2 (0:0)

Koniec meczu - 0:0
GOOOL 86 min - Valentin Dah, karny 2:2
GOOOL 80 min - Bollin 1:2
GOOOL 60 min - Mirosław Ratkowski 1:1
GOOOL 56 min - Jakub Bollin 0:1
Przerwa - 0:0
12:00 - Mariusz Korpalski

Elana II Toruń - Wojownik Wabcz 2:2 (1:0)

90 - Koniec meczu - 2:2
15:30 - Mariusz Burda

Olimpia II Grudziądz - Victoria Koronowo
Mecz przełożony

Czytaj także

Tabela po 17. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Unia Solec Kuj. 17 42 87-21
2. Start Warlubie 16 39 41-16
3. Mustang Ostaszewo 17 34 45-29
4. Sokół Radomin 16 33 43-20
5. Pomorzanin Serock 16 29 50-22
6. Victoria Koronowo 15 28 41-18
7. Promień Kowalewo 17 26 45-41
8. KP Polonia Bydgoszcz 17 25 39-35
9. Victoria Czernikowo 16 23 24-30
10. Elana II Toruń 15 22 29-22
11. Wojownik Wabcz 16 19 30-29
12. Naprzód Jabłonowo 17 18 29-37
13. Flisak Złotoria 17 17 27-46
14. Krajna Sępólno 16 17 35-48
15. Unia Wąbrzeźno 15 12 20-45
16. Cyklon Kończewice 17 9 12-48
17. Radzynianka 16 8 19-74
18. Olimpia II Grudziądz 14 7 16-45

Czytaj także

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I - po 16. kolejce

22 - Maciej Rożnowski (Promień);
14 - Sebastian Pacek, Patryk Podolski (Unia SK);
13 - Paweł Jachowski (Sokół); Patryk Zieliński (Victoria K.);
12 - Jakub Bollin (Start); Łukasz Nowak (Unia SK)
11 - Krystian Born (Polonia);
10 - Patryk Ciężkowski (Mustang);
9 - Radosław Mik (Pomorzanin), Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Damian Stasikowski (Victoria K.); Karol Misiaszek (Wojownik);
8 - Maciej Dudek (Mustang); Valentin Dah (Naprzód); Andrij Korol (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Patryk Klimek, Maciej Śliwiński (Start);
7 - Artur Bruzdowicz (Flisak); Krzysztof Szal (Unia SK);
6 - Kamil Adamski (Krajna); Marcin Szulc (Pomorzanin); Jakub Waszlewski (Radzynianka); Przemysław Jachowski (Sokół); Nikodem Manthey (Start); Szymon Babiarz (Unia SK);
5 - Dominik Niedziałkowski (Flisak); Bartosz Burkiewicz (Krajna); Jakub Weiszewski (Mustang); Szymon Graczyk (Pomorzanin); Kamil Belczyński, Piotr Marcinkowski (Sokół); Michał Adamski (Victoria Cz.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Łukasz Hernik, Maciej Kaczmarek, Kamil Mosek (Krajna); Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Jakub Koźbiał, Michał Marczyński, Hubert Raczkowiak (Polonia); Paweł Romanowski (Radzynianka); Marcin Gołąb (Unia W.); Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Przemysław Misiaszek (Wojownik);
3 - Norbert Hamerla (Cyklon); Igor Lubowicz, Wojciech Pisarek (Elana II); Maciej Mazur (Flisak); Patryk Piotrowski (Mustang); Szymon Hanzek (Naprzód); Maciej Gabor, Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Michał Grzegorek. Rafał Kubacki (Polonia); Krzysztof Bogdziński, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Dorian Affeld (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Adrian Kowalski, Kacper Mazerski (Cyklon); Robert Antkowiak, Hubert Maciąg, Łukasz Sikorski, Kacper Wołos (Elana II); Andrij Donets, Radosław Kuzimkowski, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Kajetan Kęsik(Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Miłosz Kwiatkowski, Filip Pelc (Mustang); (Mustang); Kamil Kruszewski, Tomasz Woś, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Patryk Leszczyński, Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Miłosz Kurlus, Filip Tadych (Polonia); Jakub Russ (Pomorzanin); Jakub Kawula (Promień); Karol Kurzyński, Sylwester Lisiecki(Radzynianka); Kornel Stasiak, Karol Szpejankowski (Sokół); Oliwer Moranowski, Kacper Sapa (Unia SK); Radosław Drapiewski, Jakub Godlewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Maciej Górzyński, Piotr Miś, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Krzysztof Jóźwiak, Jakub Karolak, Filip Licau, Maksym Niemiec, Hubert Siluk, Filip Wienczek (Elana II); Mikołaj Detyna,Kamil Góral, Miłosz Korpalski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski, Mateusz Szydeł (Krajna); Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Bartosz Makowski, Mirosław Ratkowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Milan Lech, Oskar Metevosyan, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Piotr Waniak (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Szymon Moskwa (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Bartosz Skowroński, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Michał Górczyński, Mateusz Maślewski, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Dec,Paweł Górzyński, Jakub Kulpa (Victoria K.); Paweł Kwiatkowski, Bartosz Majorek, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Unii SK za mecz z Unią W.; 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II - po 16. kolejce

36 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
19 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
15 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło);
11 - Daniel Matuszak (Zdrój);
10 - Mariusz Jaśkiewicz, Rafał Zbońkowski (Lubienianka);
9 - Leszek Wisz (BOSiR); Kamil Bógdał (GKS); Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
8 - Piotr Walaszkowski (Zdrój);
7 - Radosław Mróz (BOSiR); Piotr Kierus (GKS); Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Kamil Kala (Notecianka); Michał Wojciechowski (Pogoń II);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Łukasz Różański, Michał Świątkowski (LTP); Kamil Ambrożewicz, Jacek Wichliński (Lubienianka); Łukasz Bartczak (Mień); Kamil Skonieczka (Noteć); Konrad Kaźmierczak (Zdrój);
5 - Dawid Górski (Goplania); Damian Sikorski (Gopło); Patryk Klimek (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Tomasz Kośmider, Marcin Słowiński (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Robert Jurek (Szubinianka); Jakub Woliński (Tłuchowia); Patryk Olewiński, Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Radosław Czułkowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
4 - Borys Skowroński (BOSiR); Krystian Makowiecki (Goplania); Szymon Bołkowiec, Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (Łokietek); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Łukasz Konic, Jakub Woliński (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Patryk Zieliński (Wisła); Jarosław Krzyżanowski, Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit);
3 - Szymon Skalski (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Damian Rutkowski (Łokietek); Przemysław Kowalski, Bartosz Lewicki (Mień); Łukasz Gryglewicz, Filip Sudoł (Notecianka); Damian Łuczak, Maciej Konieczka (Pogoń II); Jakub Donarski (Szubinianka); Szymon Ostrowski(Zdrój);
2 - Łukasz Sobek (BOSiR); Michał Rosiak (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz (Goplania); Kacper Lewandowski, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Łukasz Kranc, Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Erwin Mętlewicz, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Dawid Cymerman, Bartosz Kempiński (Mień); Norbert Rościszewski, Przemysław Strzesak, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Paweł Kasprowicz, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Paweł Jakubowski, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Paweł Gaul, Damian Kotkiewicz, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński, Mateusz Olewiński, Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski(Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński, Kamil Pyczka (Ziemowit); Łukasz Sowiński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Patryk Olczak, Igor Ormiński (GKS); Mikołaj Goczkowski, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Patryk Gołdyn (Gopło); Rafał Błaszak, Arkadiusz Kowalski, Piotr Kulpa, Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Tomasz Janas, Robert Spychalski, Rafał Szymczak (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz(Łokietek); Jakub Cywiński, Filip Falkowsk, Dawid Gracyk, Alan Kórnatowski, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak, Dominik Smaruj, Fabian Sudoł, Przemysław Swojnóg, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Leszek Wisz, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Piotr Łabuszyński, Ertk Marszał. Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Arkadiusz Wilki, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Piotr Mroziński, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Adrian Gorajewski, Igor Jakubowski (Szubinianka); Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski (Wisła); Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski(Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak, (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Bartosz Kwieciński, Paweł Rybicki, Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP), Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Mienia - Tomasz Mularski (LTP); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia), Marcin Janicki (Szubinianka); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: 3 dla Notecianki za mecz z Szubinianką

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 17. kolejki - relacje na żywo [21-22 listopada 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie