5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 16. kolejki - relacje na żywo [14-15 listopada 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki meczów 16. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki meczów 16. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. MiK
Wyniki na żywo meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 14-15 listopada 2020 roku.

Wideo. Początek mecz i dwa gole w meczu Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno

5 liga kujawsko pomorska, grupa II. 16. kolejka - sobota 14 listopada

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Szubinianka Szubin 2:1 (0:1)

Informuje: Andrzej Grudziński
Koniec meczu - 2:1
GOOOL 88 min - Juliusz Habasiński 2:1
75 min - 1:1
GOOOL 55 min - Marcin Janicki, samobójcza 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 31 min - Adrian Gorajewski 0:1
25 min - 0:0
11 - Patryk Piluś

LTP Lubanie - Mień Lipno 2:3 (1:1)

Fotogaleria z meczu

LTP Lubanie - Mień Lipno 2:3 w 16. kolejce 5. ligi kujawsko-...

Informują: Marcin Zapiec oraz Rafał Wiśniewski
Koniec meczu - 2:3
GOOOL 90 min - Trzeciak 2:3
GOOOL 70 min - Alan Kórnatowski 1:3
GOOOL 46 min - Dawid Cymerman 1:2
Przerwa - 1:1
27 min - po drugiej żółtej kartce Tomasza Mularskiego gospodarze w osłabieniu
GOOOL 10 min - Tomasz Mularski, samobójcza 1:1
GOOOL 3 min - Kamil Trzeciak 1:0
13:00 - Grzegorz Sosnowski
Wideo. Zapis transmisji na żywo



Piast Kołodziejewo - Lubienianka Lubień Kujawski 0:3 (0:0)

Informują: Paweł Krok oraz Jacek Koncikowski
Koniec meczu - 0:3
GOOOL 83 min - Kamil Ambrożewicz 0:3
GOOOL 78 min - Patryk Klimek 0:2
GOOOL 76 min - Tomasz Janas 0:1
Przerwa - 0:0
20 min - 0:0
13:00 - Piotr Kośmider

Noteć Łabiszyn - Notecianka Pakość 2:1 (0:1)

Informują: Jacek Kowalski oraz Łukasz Gajewski
Koniec meczu - 2:1. Pierwsza w sezonie przegrana zespołu z Pakości
GOOOL 78 min - Marcin Słowiński 2:1
GOOOL 73 min - Tomasz Kośmider 1:1
65 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 45+1 - Norbert Rościszewski 0:1
32 min - 0:0
15 min - 0:0
13:00 - Szymon Rutkowski

Zdrój Ciechocinek - LKS Dąb-BOSiR Barcin 4:1 (3:0)

Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Andrzej Wojtynek
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 90+3 - Borys Skowroński 4:1
GOOOL 83 min - Kacper Żuchowski 4:0
65 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 44 min - Daniel Matuszak, karny 3:0
GOOOL 41 min - Marcin Majchrzak 2:0
GOOOL 35 min - Piotr Walaszkowski 1:0
20 min - 0:0
13:00 - Damian Dorn

Gopło Kruszwica - Ziemowit Osięciny 0:1 (0:1)

Informują: Kacper Witoń i Jan Kozłowski oraz Adam Guźlewski
Koniec meczu 0:1
Przerwa - 0:1
35 min - 0:1
GOOOL 5 min - Kamil Kawczyński 0:1
13:30 - Mateusz Tybińkowski

Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno 7:0 (5:0)

Fotogaleria z meczu

Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno 7:0 w 16. kolejc...

Informują: Marietta Niewiadomska oraz Krzysztof Woźniak
90 - Koniec meczu - 7:0. Po tej wygranej zespół z Brześcia Kujawskiego pewny jest mistrzostwa jesieni
GOOOL 90 min - Marciniak 7:0. Trzeci raz w sezonie napastnik Łokietka kończy spotkanie z dorobkiem czterech goli
GOOOL 69 min - Erwin Mętlewicz 6:0
Przerwa - 5:0
GOOOL 31 min - Jakub Kosztowny 5:0
GOOOL 28 min - Dawid Marciniak 4:0
GOOOL 15 min - Dawid Marciniak 3:0
GOOOL 13 min - Michał Skonieczny 2:0. Asysta Marciniak
GOOOL 8 min - Dawid Marciniak 1:0
14:00 - Dawid Kosmal

5 liga kujawsko pomorska, grupa II. 16. kolejka - niedziela 15 listopada

Tłuchowia Tłuchowo - Goplania Inowrocław 1:2 (0:0)

Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Piotr Goczkowski
Koniec meczu - 1:2
89 - Damian Woliński nie wykorzystał rzutu karnego. Obronił Szymon Pestka, bramkarz Gopalnii
GOOOL 84 min - Damian Woliński, karny 1:2
GOOOL 70 min - Krystian Makowiecki 0:2
GOOOL 66 min - Dawid Górski, karny 0:1
Przerwa - 0:0
23 min - 0:0
12:00 - Piotr Ciesielski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 0:1 (0:1)

Fotogaleria z meczu

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 0:1 w 16. kole...

informują: Daniel Kuligowski oraz Dariusz Janik
Koniec meczu - 0:1
70 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 25 min - Bartosz Kwieciński, samobójcza 0:1
18 min - 0:0
12:30 - Maciej Ardanowski

Czytaj także

Trwa głosowanie...

Czy w związku z pandemią koronawirusa uda się rozegrać pełną I rundę spotkań?

Tabela po 16 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 16 44 72-18
2. Notecianka Pakość 16 41 61-14
3. Zdrój Ciechocinek 16 40 53-16
4. Noteć Łabiszyn 16 34 38-17
5. Gopło Kruszwica 15 28 48-25
6. Lubienianka Polcalc 16 30 46-28
7. Wisła Dobrzyń 16 27 29-26
8. GKS Baruchowo 16 27 22-22
9. Pogoń II Mogilno 16 21 32-39
10. Mień Lipno 15 19 27-42
11. BOSiR Barcin 16 18 27-36
12. Tłuchowia 16 17 34-48
13. LTP Lubanie 15 15 29-42
14. Goplania Inowrocław 16 13 15-32
15. Ziemowit Osięciny 16 13 20-39
16. Zjednoczeni Piotrków 16 9 17-47
17. Piast Kołodziejewo 16 6 15-45
18. Szubinianka 15 2 14-62

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I

5 liga kujawsko pomorska, grupa I. 16. kolejka - sobota 14 listopada

Unia Solec Kujawski - Unia Wąbrzeźno 3:0 wo.
Mecz nie dojdzie do skutku bowiem zespół gości z powodu problemów kadrowych nie wyjechał z Wąbrzeźna. Ostateczną decyzję podejmie WGiD K-P ZPN, póki co w tabeli uwzględniamy walkower dla Unii Solec Kujawski
11:00 - Piotr Siewierski

Flisak Złotoria - Cyklon Kończewice 2:2 (2:1)

Koniec meczu - 2:2
GOOOL 60 min - Norbert Hamerla 2:2
Przerwa - 2:1
GOOOL 27 min Kacper Mazerski 2:1
GOOOL 18 min - Andrij Donets 2:0
GOOOL 3 min - Dominik Niedziałkowski 1:0
13:00 - Tomasz Szpunar

Victoria Czernikowo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 (0:1)

Koniec meczu - 1:1
GOOOL 71 min - Mateusz Wróblewski 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 44 min - Maciej Łuszczyński 0:1
13:00 - Radosław Kaczorowski

Sokół Radomin - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:1 (1:1)

Koniec meczu - 2:1
GOOOL 77 min - Kamil Belczyński, karny
Przerwa - 1:1
GOOOL 19 min - Szymon Graczyk 1:1
GOOOL 9 min - Paweł Jachowski 1:0
13:00 - Łukasz Bania

Victoria Koronowo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 5:1 (3:0)

Koniec meczu - 5:1
GOOOL 86 min - Chrzanowski 5:1
GOOOL 78 min - Valentin Dah 4:1
GOOOL 66 min - Stasikowski, karny 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 39 min - Maciej Górzyński 3:0
GOOOL 35 min - Mateusz Chrzanowski 2:0
GOOOL 14 min - Damian Stasikowski 1:0
13:00 - Marcin Nowakowski

Start Warlubie - Mustang Ostaszewo 3:0 (1:0)

Koniec meczu - 3:0
GOOOL 74 min - Jakub Bollin 3:0
GOOOL 71 min - Jakub Bollin 2:0
Przerwa - 1:0
31 min - 1:0
GOOOL 16 min - Patryk Klimek 1:0
13 min - 0:0
13:00 - Piotr Drogowski

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Elana II Toruń 2:3 (0:1)

Koniec meczu - 2:3
GOOOL 85 min - Maciąg 2:3
GOOOL 75 min - Krzysztof Jóźwiak 2:2
GOOOL 70 min - Romanowski 2:1
GOOOL 47 min - Paweł Romanowski 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 3 min - Hubert Maciąg 0:1
14:00 - Radosław Papierowski

Wojownik Wabcz - Polonia Bydgoszcz 2:1 (1:1)

Koniec meczu - 2:1
GOOOL 76 min - Przemysław Misiaszek 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 38 min - Michał Marczyński 1:1
GOOOL 5 min - Paweł Kwiatkowski 1:0
16:30, Świecie - Mateusz Wróblewski (Obrowo)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Olimpia II Grudziądz
13:00 - odwołany. Zagrożenie epidemiologiczne.

Czytaj także

Tabela po 16. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Start Warlubie 15 38 39-14
2. Unia Solec Kuj. 15 36 72-19
3. Mustang Ostaszewo 16 31 36-27
4. Sokół Radomin 15 30 38-18
5. Victoria Koronowo 15 28 41-18
6. Promień Kowalewo 16 26 43-36
7. Pomorzanin Serock 15 26 42-21
8. KP Polonia Bydgoszcz 16 25 38-27
9. Victoria Czernikowo 15 22 24-30
10. Elana II Toruń 14 21 27-20
11. Wojownik Wabcz 15 18 28-27
12. Krajna Sępólno 15 17 34-40
13. Naprzód Jabłonowo 16 17 27-35
14. Flisak Złotoria 16 16 26-45
15. Unia Wąbrzeźno 14 11 19-44
16. Cyklon Kończewice 16 8 12-48
17. Radzynianka 15 8 17-65
18. Olimpia II Grudziądz 14 7 16-45

Czytaj także

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I - po 16. kolejce

22 - Maciej Rożnowski (Promień);
14 - Sebastian Pacek, Patryk Podolski (Unia SK);
13 - Paweł Jachowski (Sokół); Patryk Zieliński (Victoria K.);
12 - Jakub Bollin (Start); Łukasz Nowak (Unia SK)
11 - Krystian Born (Polonia);
10 - Patryk Ciężkowski (Mustang);
9 - Radosław Mik (Pomorzanin), Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Damian Stasikowski (Victoria K.); Karol Misiaszek (Wojownik);
8 - Maciej Dudek (Mustang); Valentin Dah (Naprzód); Andrij Korol (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Patryk Klimek, Maciej Śliwiński (Start);
7 - Artur Bruzdowicz (Flisak); Krzysztof Szal (Unia SK);
6 - Kamil Adamski (Krajna); Marcin Szulc (Pomorzanin); Jakub Waszlewski (Radzynianka); Przemysław Jachowski (Sokół); Nikodem Manthey (Start); Szymon Babiarz (Unia SK);
5 - Dominik Niedziałkowski (Flisak); Bartosz Burkiewicz (Krajna); Jakub Weiszewski (Mustang); Szymon Graczyk (Pomorzanin); Kamil Belczyński, Piotr Marcinkowski (Sokół); Michał Adamski (Victoria Cz.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Łukasz Hernik, Maciej Kaczmarek, Kamil Mosek (Krajna); Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Jakub Koźbiał, Michał Marczyński, Hubert Raczkowiak (Polonia); Paweł Romanowski (Radzynianka); Marcin Gołąb (Unia W.); Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Przemysław Misiaszek (Wojownik);
3 - Norbert Hamerla (Cyklon); Igor Lubowicz, Wojciech Pisarek (Elana II); Maciej Mazur (Flisak); Patryk Piotrowski (Mustang); Szymon Hanzek (Naprzód); Maciej Gabor, Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Michał Grzegorek. Rafał Kubacki (Polonia); Krzysztof Bogdziński, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Dorian Affeld (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Adrian Kowalski, Kacper Mazerski (Cyklon); Robert Antkowiak, Hubert Maciąg, Łukasz Sikorski, Kacper Wołos (Elana II); Andrij Donets, Radosław Kuzimkowski, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Kajetan Kęsik(Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Miłosz Kwiatkowski, Filip Pelc (Mustang); (Mustang); Kamil Kruszewski, Tomasz Woś, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Patryk Leszczyński, Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Miłosz Kurlus, Filip Tadych (Polonia); Jakub Russ (Pomorzanin); Jakub Kawula (Promień); Karol Kurzyński, Sylwester Lisiecki(Radzynianka); Kornel Stasiak, Karol Szpejankowski (Sokół); Oliwer Moranowski, Kacper Sapa (Unia SK); Radosław Drapiewski, Jakub Godlewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Maciej Górzyński, Piotr Miś, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Krzysztof Jóźwiak, Jakub Karolak, Filip Licau, Maksym Niemiec, Hubert Siluk, Filip Wienczek (Elana II); Mikołaj Detyna,Kamil Góral, Miłosz Korpalski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski, Mateusz Szydeł (Krajna); Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Bartosz Makowski, Mirosław Ratkowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Milan Lech, Oskar Metevosyan, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Piotr Waniak (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Szymon Moskwa (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Bartosz Skowroński, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Michał Górczyński, Mateusz Maślewski, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Dec,Paweł Górzyński, Jakub Kulpa (Victoria K.); Paweł Kwiatkowski, Bartosz Majorek, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Unii SK za mecz z Unią W.; 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II - po 16. kolejce

36 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
19 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
15 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło);
11 - Daniel Matuszak (Zdrój);
10 - Mariusz Jaśkiewicz, Rafał Zbońkowski (Lubienianka);
9 - Leszek Wisz (BOSiR); Kamil Bógdał (GKS); Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
8 - Piotr Walaszkowski (Zdrój);
7 - Radosław Mróz (BOSiR); Piotr Kierus (GKS); Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Kamil Kala (Notecianka); Michał Wojciechowski (Pogoń II);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Łukasz Różański, Michał Świątkowski (LTP); Kamil Ambrożewicz, Jacek Wichliński (Lubienianka); Łukasz Bartczak (Mień); Kamil Skonieczka (Noteć); Konrad Kaźmierczak (Zdrój);
5 - Dawid Górski (Goplania); Damian Sikorski (Gopło); Patryk Klimek (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Tomasz Kośmider, Marcin Słowiński (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Robert Jurek (Szubinianka); Jakub Woliński (Tłuchowia); Patryk Olewiński, Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Radosław Czułkowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
4 - Borys Skowroński (BOSiR); Krystian Makowiecki (Goplania); Szymon Bołkowiec, Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (Łokietek); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Łukasz Konic, Jakub Woliński (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Patryk Zieliński (Wisła); Jarosław Krzyżanowski, Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit);
3 - Szymon Skalski (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Damian Rutkowski (Łokietek); Przemysław Kowalski, Bartosz Lewicki (Mień); Łukasz Gryglewicz, Filip Sudoł (Notecianka); Damian Łuczak, Maciej Konieczka (Pogoń II); Jakub Donarski (Szubinianka); Szymon Ostrowski(Zdrój);
2 - Łukasz Sobek (BOSiR); Michał Rosiak (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz (Goplania); Kacper Lewandowski, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Łukasz Kranc, Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Erwin Mętlewicz, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Dawid Cymerman, Bartosz Kempiński (Mień); Norbert Rościszewski, Przemysław Strzesak, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Paweł Kasprowicz, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Paweł Jakubowski, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Paweł Gaul, Damian Kotkiewicz, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński, Mateusz Olewiński, Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski(Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński, Kamil Pyczka (Ziemowit); Łukasz Sowiński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Patryk Olczak, Igor Ormiński (GKS); Mikołaj Goczkowski, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Patryk Gołdyn (Gopło); Rafał Błaszak, Arkadiusz Kowalski, Piotr Kulpa, Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Tomasz Janas, Robert Spychalski, Rafał Szymczak (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz(Łokietek); Jakub Cywiński, Filip Falkowsk, Dawid Gracyk, Alan Kórnatowski, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak, Dominik Smaruj, Fabian Sudoł, Przemysław Swojnóg, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Leszek Wisz, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Piotr Łabuszyński, Ertk Marszał. Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Arkadiusz Wilki, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Piotr Mroziński, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Adrian Gorajewski, Igor Jakubowski (Szubinianka); Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski (Wisła); Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski(Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak, (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Bartosz Kwieciński, Paweł Rybicki, Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP), Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Mienia - Tomasz Mularski (LTP); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia), Marcin Janicki (Szubinianka); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: 3 dla Notecianki za mecz z Szubinianką

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 16. kolejki - relacje na żywo [14-15 listopada 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie