5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 10. kolejki - relacje na żywo [3-4 października 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki 10. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska.
Wyniki 10. kolejki - 5 liga kujawsko-pomorska. WA
Wyniki meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w weekend 3-4 października 2020 roku.

Wideo. Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Dobrzyń n/ Wisłą 4:0 (2:0)

5. liga kujawsko pomorska grupa II. 10. kolejka. Sobota 3 października

LTP Lubanie - Szubinianka Szubin 8:0 (3:0)
Informuje Marcin Zapiec.
Koniec meczu - 8:0
GOOOL 70 min - Rafał Błaszak 8:0
GOOOL 65 min - Różański 7:0
GOOOL 63 min - Piotr Kulpa 6:0
GOOOL 59 min - Sebastian Szymczak 5:0
GOOOL 54 min - Różański 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 45+2 - Kamil Trzeciak 3:0
GOOOL 43 min - Michał Świątkowski 2:0
35 min - 1:0
GOOOL 7 min - Łukasz Różański 1:0
14:00 - Damian Dorn

Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław 4:0 (2:0)
Informują: Jacek Koncikowski oraz Andrzej Prabucki
Koniec meczu - 4:0
GOOOL 70 min - Mariusz Jaśkiewicz 4:0
GOOOL 68 min - Rafał Zbońkowski 3:0
55 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 6 min - Patryk Klimek 2:0
GOOOL 3 min - Bartosz Goczkowski, samobójcza 1:0
15:00 - Gerard Gólcz

Piast Kołodziejewo - Ziemowit Osięciny 1:2 (1:0)
Informują: Paweł Krok oraz Mateusz Wdowiak
Koiec meczu - 1:2. Pierwsza wygrana Ziemowita w sezonie
GOOOL 90+2 - Damian Chaberski 1:2
GOOOL 76 min - Bartłomiej Budziszewski, karny 1:1
52 min - bramkarz gości broni rzut karny
Przerwa - 1:0
36 min - 1:0
GOOOL 13 min - Jakub Priebe 1:0
15:00 - Szymon Rutkowski

GKS Baruchowo - Pogoń II Mogilno 2:0 (0:0)
Informują: Szymon Janik oraz Krzysztof Wożniak
Koniec meczu - 2:0
GOOOL 88 min - Kamil Bógdał 2:0
GOOOL 75 min - Dariusz Janik 1:0. Grający szkoleniowiec zespołu z Baruchowa w początkach roku skończył 50 lat.
Przerwa - 0:0
29 min - 0:0
15:30 - Bartłomiej Wiśniewski

Łokietek Brześć Kujawski - Noteć Łabiszyn 6:1 (3:1)
Informuje: Marietta Niewiadomska
Koniec meczu - 6:1
GOOOL 78 min - Marciniak 6:1. To czwarty w sezonie hat-trick napastnika Łokietka, który zdecydowanie wygrał bezpośredni pojedynek ze swym najgroźniejszym rywalem Piotrem Ziółkowskim.
GOOOL 50 min - Marciniak 5:1
GOOOL 48 min - Dominik Rutkowski 4:1
Przerwa - 3:1
GOOOL 45 min - Dawid Marciniak 3:1
GOOOL 27 min - Szymon Bołkowiec, wolny 2:1
GOOOL 25 min - Piotr Ziółkowski 1:1
GOOOL 23 min - Michał Skonieczny 1:0
16:00 - Mariusz Orzechowski

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Gopło Kruszwica 1:2 (0:2)
Informują: Andrzej Grudziński oraz Jan Kozłowski
Koniec meczu - 1:2
86 min - 1:2
GOOOL 70 min - Patryk Olewiński 1:2
Przerwa - 0:2
30 min - gospodarze w osłabieniu po czerwonej kartce Łukasza Olewińskiego
GOOOL 24 min - Kruszczyński 0:2
GOOOL 22 min - Michał Kruszczyński 0:1
20 min - 0:0
16:00 - Marcin Drogowski

5. liga kujawsko pomorska grupa II. 10. kolejka. Niedziela 4 października

Tłuchowia Tłuchowo - Zdrój Ciechocinek 4:5 (2:1)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Roman Śmieszny
Koniec meczu - 4:5
GOOOL 90+2 - Kaźmierczak 4:5
GOOOL 83 min - Patryk Kamiński 4:4
GOOOL 77 min - Łukasz Uczciwek, wolny 4:3
GOOOL 66 min - Daniel Matuszak, karny 3:3
GOOOL 59 min - D. Sieciński 3:2
GOOOL 51 min - Jarosław Krzyżanowski 2:2
Przerwa - 2:1
GOOOL 35 min - D. Sieciński 2:1
GOOOL 30 min - Daniel Sieciński 1:1
GOOOL 13 min - Konrad Kaźmierczak 0:1
11:00 - Adrian Sławkowski

Mień Lipno - Notecianka Pakość 2:6 (1:3)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Łukasz Gajewski
Koniec meczu - 2:6
GOOOL 76 min - Mozgawa 2:6
GOOOL 75 min - Bartosz Kempiński 2:5
GOOOL 74 min - M. Gryglewicz 1:5. Czwarte trafienie napastnika Notecianki, który tym samym wyrównuje osiągnięcia Marciniaka i Kruszczyńskiego
GOOOL 60 min - M. Gryglewicz 1:4
Przerwa - 1:3
GOOOL 41 min - Łukasz Bartczak 1:3
GOOOL 18 min - M. Gryglewicz 0:3
GOOOL 13 min - Kacper Mozgawa 0:2
GOOOL 10 min - Mateusz Gryglewicz 0:1
15:00 - Radosław Kaczorowski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - LKS Dąb-BOSiR Barcin 2:3 (1:1)
Informują: Daniel Kuligowski oraz Andrzej Wojtynek
Koniec meczu - 2:3
GOOOL 88 min - Radosław Sulecki, bezpośrednio z rogu 2:3
GOOOL 73 min - Patryk Betliński 2:2
GOOOL 72 min - Wisz 1:2
70 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 37 min - Leszek Wisz 1:1
GOOOL 35 min - Patryk Betliński 1:0
23 min - 0:0
16:00 - Szymon Lewandowski

Czytaj także

Tabela po 10 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 10 28 45-10
2. Notecianka Pakość 10 28 41-8
3. Zdrój Ciechocinek 10 27 36-11
4. Gopło Kruszwica 10 24 39-11
5. Noteć Łabiszyn 10 20 26-13
6. Lubienianka Polcalc 10 17 24-21
7. LTP Lubanie 10 15 23-22
8. Wisła Dobrzyń 10 14 16-17
9. BOSiR Barcin 10 14 16-20
10. Tłuchowia 10 13 23-26
11. GKS Baruchowo 10 13 7-17
12. Pogoń II Mogilno 10 12 19-23
13. Mień Lipno 10 8 17-359
14. Ziemowit Osięciny 9 7 10-17
14. Piast Kołodziejewo 10 5 12-27
15. Zjednoczeni Piotrków 10 5 11-29
17. Goplania Inowrocław 10 4 6-28
18. Szubinianka 9 1 6-42

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

5. liga kujawsko pomorska grupa I. 10. kolejka. Sobota 3 października

Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Solec Kujawski 0:6 (0:0)
Koniec meczu - 0:6
GOOOL 86 min - S. Babiarz 0:6
GOOOL 82 min - Nowak, karny 0:5
GOOOL 71 min - Szymon Babiarz 0:4
GOOOL 61 min - Szal, głową 0:3
GOOOL 59 min - Łukasz Nowak 0:2
GOOOL 55 min - Krzysztof Szal 0:1
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
15 min - 0:0
11:00 - Jan Wilczewski

Flisak Złotoria - Olimpia II Grudziądz 4:0 (1:0)
Koniec meczu - 4:0
GOOOL 90 min - Maciej Mazur 4:0
GOOOL 78 min - Łukasz Wierzchowski 3:0
GOOOL 71 min - Artur Bruzdewicz 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 11 min - Damian Niedziałkowski 1:0
14:00 - Piotr Wiśniewski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:0 (0:0)
Koniec meczu - 1:0
GOOOL 75 min - Jakub Russ 1:0
15:00 - Mikołaj Kamzelewski

Victoria Koronowo - Wojownik Wabcz 2:2 (2:0)
Koniec meczu - 2:2
GOOOL 90+2 - Filarski, karny 2:2
GOOOL 74 min - Łukasz Filarski, wolny 2:1
65 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 18 min - Jacek Mizdalski 2:0
GOOOL 3 min - Aleksander Zieliński 1:0
15 - Sławomir Radzik

Start Warlubie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:1 (0:1)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 82 min - Patryk Klimek 4:1
GOOOL 64 min - Maciej Śliwński, karny 3:1
GOOOL 61 min - Bollin 2:1
GOOOL 60 min - Jakub Bollin 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 43 min - Jakub Bollin, samobójcza 0:1
15:00 - Piotr Siewierski

Promień Kowalewo Pomorskie - Mustang Ostaszewo 4:1 (2:0)
Koniec meczu - 4:1
GOOOL 83 min - Szymon Pankowski 4:1
GOOOL 65 min - Michał Niejedlik 3:1
GOOOL 55 min - Łuszczyński 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 28 min - Łuszczyński 2:0
GOOOL 3 min - Maciej Łuszczyński 1:0
16:00 - Piotr Wysocki

Victoria Czernikowo - Polonia Bydgoszcz 3:1 (0:1)
Koniec meczu - 3:1
GOOOL 84 min - M. Adamski 3:1
GOOOL 62 min - Mateusz Wróblewski 2:1
GOOOL 56 min - Michał Adamski 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 24 min - Michał Marczyński, głową 0:1
16 - Mariusz Korpalski

5. liga kujawsko pomorska grupa I. 10. kolejka. Niedziela 4 października

Cyklon Kończewice - Elana II Toruń 0:2 (0:1)
Koniec meczu - 0:1
GOOOL 70 min - Maksym Niemiec 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 25 min - Igor Lubowicz 0:1
13:00 - Mateusz Wróblewski

Sokół Radomin - Unia Wąbrzeźno 8:0 (2:0)
Koniec meczu - 8:0
GOOOL 90 min - Belczyński, karny 8:0
GOOOL 83 min - Przemysław Jachowski 7:0
GOOOL 79 min - Kamil Belczyński 6:0
GOOOL 64 min - Stasiak 5:0
GOOOL 57 min - Paweł Jachowski, karny 4:0
GOOOL 55 min - Przemysław Jachowski 3:0
Przerwa - 2:0
40 min - 2:0
GOOOL 12 min - Paweł Jachowski, karny 2:0
GOOOL 8 min - Kornel Stasiak 1:0
15:00 - Patryk Piluś

Tabela po 10. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Start Warlubie 10 25 26-10
2. Unia Solec Kuj. 10 23 44-14
3. Victoria Koronowo 10 21 27-8
4. Sokół Radomin 10 20 29-10
5. Mustang Ostaszewo 9 18 19-16
6. Promień Kowalewo 10 17 29-24
7. Pomorzanin Serock 10 16 26-14
8. Wojownik Wabcz 10 15 23-18
9. KP Polonia Bydgoszcz 10 15 21-21
10. Elana II Toruń 9 14 16-11
11. Unia Wąbrzeźno 10 11 17-32
12. Victoria Czernikowo 10 14 16-22
13. Krajna Sępólno 10 10 23-27
14. Naprzód Jabłonowo 8 10 15-16
15. Flisak Złotoria 10 9 12-26
16. Olimpia II Grudziądz 10 6 11-30
17. Radzynianka 10 5 11-38
18. Cyklon Kończewice 10 2 4-32

Klasyfikacje strzelców 5. ligi kujawsko pomorskiej

V liga kujawsko pomorska, Grupa I

15 - Maciej Rożnowski (Promień);
10 - Patryk Podolski (Unia SK);
9 - Łukasz Nowak (Unia SK); Patryk Zieliński (Victoria K.);
8 - Krystian Born (Polonia); Paweł Jachowski (Sokół);
7 - Andrij Korol, Radosław Mik (Pomorzanin), Sebastian Pacek (Unia SK);
6 - Jakub Waszlewski (Radzynianka); Jakub Bollin, Maciej Śliwiński (Start); Karol Misiaszek (Wojownik);
5 - Maciej Dudek (Mustang); Damian Stasikowski (Victoria K.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Kamil Adamski (Krajna); Nikodem Manthey (Start); Marcin Gołąb (Unia W.); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
3 - Łukasz Hernik (Krajna); Patryk Ciężkowski, Patryk Piotrowski (Mustang); Maciej Gabor (Olimpia II); Michał Grzegorek. Hubert Raczkowiak (Polonia); Szymon Graczyk, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Przemysław Jachowski, Piotr Marcinkowski (Sokół); Patryk Klimek (Start); Dorian Affeld, Krzysztof Szal (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Przemysław Misiaszek, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Adrian Kowalski (Cyklon); Igor Lubowicz, Łukasz Sikorski (Elana II); Artur Bruzdowicz, Kacper Zboralski (Flisak); Bartosz Burkiewicz, Artur Dądela, Dominik Fierek,Maciej Kaczmarek, Kajetan Kęsik, Kamil Mosek (Krajna); Miłosz Kwiatkowski, Jakub Weiszewski (Mustang); Valentin Dah, Szymon Hanzek, Arkadiusz Kozłowski, Kamil Kruszewski, Tomasz Woś (Naprzód); Hubert Kubiaczyk, Patryk Leszczyński (Olimpia II); Radosław Szulc (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Kamil Belczyński (Sokół); Radosław Drapiewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Patryk Łęgowski, Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Piotr Miś, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Kacper Mazerski, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Szymon Ćwikliński, Mikołaj Góralski, Jakub Karolak, Wojciech Pisarek, Łukasz Sikorski, Hubert Siluk (Elana II); Miłosz Korpalski, Radosław Kuzimkowski, Dominik Niedziałkowski, Mateusz Pietrowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski (Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Mikołaj Kardas (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Mirosław Ratkowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Milan Lech, Cyprian Maciejewski, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Przemysław Januszewski, Jakub Koźbiał, Rafał Kubacki, Michał Marczyński, Piotr Waniak, Filip Tadych (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Szymon Pankowski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Karol Kurzyński, Szymon Moskwa, Paweł Romanowski (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Karol Szpejankowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Szymon Babiarz, Wojciech Błaszczak, Mateusz Magierowski, Oliwer Moranowski, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Olaf Chojnacki, Jakub Godlewski, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Dariusz Adamski, Michał Adamski, Michał Górczyński, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Górzyński, Jakub Kulpa, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Łukasz Filarski, Bartosz Majorek, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II;

Czytaj także

V liga kujawsko pomorska Grupa 2

20 - Dawid Marciniak (Łokietek);
11 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
10 - Michał Kruszczyński (Gopło); Kacper Mozgawa (Notecianka);
9 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
7 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
6 - Bartłomiej Czaplewski, Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Kamil Skonieczka (Noteć); Michał Wojciechowski (Pogoń II); Daniel Sieciński (Tłuchowia); Daniel Matuszak (Zdrój);
5 - Leszek Wisz (BOSiR); Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Kala (Notecianka); Paweł Rzęsiewicz (Wisła);
4 - Michał Świątkowski (LTP); Jacek Wichliński (Lubienianka); Marcin Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Filip Cymerman (Mień); Jakub Pribe (Piast); Radosław Czułkowski, Piotr Walaszkowski (Zdrój);
3 - Radosław Mróz (BOSiR);Kamil Bógdał (GKS); Damian Sikorski, Szymon Skalski (Gopło); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Tomasz Kośmider, Marcin Słowiński (Noteć); Łukasz Konic (Tłuchowia); Konrad Kaźmierczak, Szymon Ostrowski (Zdrój); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
2 - Dawid Górski (Goplania); Kacper Lewandowski (Gopło); Damian Piernikowski, Łukasz Różański, Kamil Stefaniak, Przemysław Walczak (LTP); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Szymon Bołkowiec, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Łukasz Gryglewicz (Noteć); Paweł Kasprowicz, Damian Łuczak, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Robert Jurek (Szubinianka); Przemysław Budka, Sebastian Raniszewski (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Mateusz Olewiński, Patryk Zieliński (Wisła); Marcin Majchrzak, Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Borys Skowroński (BOSiR); Piotr Kierus, Igor Ormiński (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz, Mikołaj Goczkowski, Szymon SobczakTomasz Sobolewski (Goplania); Patryk Gołdyn, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Łukasz Kranc, Przemysław Szymczak, Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Przemysław Burdyka, Patryk Klimek, Robert Spychalski (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Erwin Mętlewicz, Damian Rutkowski, Michał Skonieczny (Łokietek); Jakub Cywiński, Dawid Cymerman, Filip Falkowski, Przemysław Kowalski (Mień); Norbert Rościszewski, Dominik Smaruj, Przemysław Strzesak, Filip Sudoł, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Wojciech Marczewski, Piotr Mroziński, Maciej Śmigielski, Mateusz Wawer (Pogoń II); Jakub Donarski, Igor Jakubowski, Paweł Jakubowski, Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Tomasz Nowakowski, Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek, Jakub Woliński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski, Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński (Wisła); Igor Kania, Jarosław Krzyżanowski, Artur Smykowski, Kacper Żuchowski (Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Oskar Karpiński, Kamil Kawczyński, Konrad Lewandowski, Kamil Pyczka (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Łukasz Sowiński (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia);

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Wyniki 10. kolejki - relacje na żywo [3-4 października 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.