5 liga kujawsko-pomorska. Mecz zaległe - relacje na żywo [28 listopada i 5 grudnia 2020]

Grzegorz Oleradzki
Wyniki meczów 5 ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki meczów 5 ligi kujawsko-pomorskiej WA
Wyniki na żywo zaległych meczów 5. ligi kujawsko pomorskiej rozgrywanych w soboty 28 listopada i 5 grudnia 2020 roku.

Wideo. Początek mecz i dwa gole w meczu Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń II Mogilno

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - sobota 5 grudnia

Unia Wąbrzeźno - Wojownik Wabcz 0:6 (0:2)

Koniec meczu - 0:6
GOOOL 83 min - Kwiatkowski 0:6
GOOOL 76 min - Miłosz Kwiatkowski 0:5
GOOOL 73 min - Przemysław Misiaszek 0:4
GOOOL 70 min - Majorek 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 26 min - Bartosz Majorek 0:2
23 min - 0:0
GOOOL 38 sekunda - Karol Misiaszek 0:1
12:00 - Marcin Drogowski

Olimpia II Grudziądz - Victoria Koronowo 1:1 (1:0)

Koniec meczu - 1:1
GOOOL 58 min - Maciej Górzyński, karny 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 2 min - Jakub Nawrocki 1:0
12:00 - Grzegorz Sosnowski

Zaległy mecz we wtorek 2 grudnia

Olimpia II Grudziądz - Sokół Radomin 2:2 (1:0)

Bramki: Sebastian Rumiński 2 (30, 63) - Kamil Belczyński (80, karny), Paweł Jachowski (90+3).

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I, sobota 28 listopada

Victoria Koronowo - Elana II Toruń 3:0 (2:0)

Koniec meczu - 3:0
75 min - Zieliński 3:0
GOOOL 64 min - Aleksander Zieliński 3:0
Przerwa - 2:0
23 min - P. Zieliński 2:0
20 min - 1:0
GOOOL 6 min - Patryk Zieliński 1:0
13:00 - Mariusz Burda

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Unia Wąbrzeźno 3:2 (2:1)

Koniec meczu - 3:2
GOOOL 90+1 - Filip Cichacki, wolny 3:2
GOOOL 81 min - Romanowski 3:1
75 min - 2:1
65 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 30 min - Marcin Gołąb 2:1
GOOOL 27 min - Karol Kurzyński 2:0
15 min - 1:0
GOOOL 6 min - Paweł Romanowski 1:0
13:00 - Radosław Papierowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Victoria Czernikowo 4:0 (2:0)

Koniec meczu - 4:0
GOOOL 72 min - Radosław Mik 4:0
GOOOL 61 min - Świątek 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 25 min - Marcin Szulc 2:0
GOOOL 7 min - Bartłomiej Świątek 1:0
13:00 - Dariusz Drozd

W środę 26.11 rozegrano zaległe spotkanie

Elana II Toruń - Start Warlubie 6:2 (4:0)

Bramki: Hubert Maciąg 2 (40, 83), Igor Lubowicz (7), Szymon Pawłowski (11), Mikołaj Góralski (35), Jakub Karolak (75) - Patryk Klimek (48, karny), Dominik Armatowski (88)

Czytaj także

Tabela po 17. kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Unia Solec Kuj. 17 42 87-21
2. Start Warlubie 17 39 43-22
3. Sokół Radomin 17 34 45-22
4. Mustang Ostaszewo 17 34 45-29
5. Pomorzanin Serock 17 32 54-22
6. Victoria Koronowo 17 32 45-19
7. Promień Kowalewo 17 26 45-41
8. KP Polonia Bydgoszcz 17 25 39-35
9. Elana II Toruń 17 25 35-27
10. Victoria Czernikowo 17 23 24-34
11. Wojownik Wabcz 17 22 36-29
12. Naprzód Jabłonowo 17 18 29-37
13. Flisak Złotoria 17 17 27-46
14. Krajna Sępólno 16 17 35-48
15. Unia Wąbrzeźno 17 12 22-54
17. Radzynianka 17 11 22-76
16. Cyklon Kończewice 17 9 12-48
18. Olimpia II Grudziądz 16 9 19-48

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II

Szubinianka Szubin - Mień Lipno
Informują: Szymon Fiałkowski oraz Rafał Wiśniewski
Kilka minut temu gospodarze poinformowali, że na wniosek zespołu gości, z przyczym epidemiologicznych, mecz rozegrany będzie w innym terminie (przypuszczalnie w następny weekend)
13:00 - Gerard Gólcz

Gopło Kruszwica - LTP Lubanie 1:3 (0:0)

Informuje: Jan Kozłowski
Koniec meczu - 1:3
GOOOL 88 min - Arkadiusz Makowiecki - 1:3
GOOOL 83 min - Łukasz Różański 0:3
GOOOL 73 min - Rafał Błaszak 0:2
GOOOL 60 min - Piotr Kulpa, wolny 0:1
Przerwa - 0:0
28 min - 0;0
13:00 - Grzegorz Sosnowski

Czytaj także

Trwa głosowanie...

Czy w związku z pandemią koronawirusa uda się rozegrać pełną I rundę spotkań?

Tabela po 17 kolejce 5. ligi kujawsko pomorskiej

1. Łokietek Brześć Kuj. 17 47 76-18
2. Notecianka Pakość 17 44 64-14
3. Zdrój Ciechocinek 17 40 53-19
4. Noteć Łabiszyn 17 35 39-18
5. Lubienianka Polcalc 17 33 51-29
6. Gopło Kruszwica 17 31 52-28
7. GKS Baruchowo 17 30 25-23
8. Wisła Dobrzyń 17 27 30-31
9. Pogoń II Mogilno 18 23 34-41
10. Mień Lipno 16 22 28-42
11. LTP Lubanie 17 21 34-43
12. Tłuchowia 17 20 37-50
13. BOSiR Barcin 17 18 27-39
14. Goplania Inowrocław 17 13 15-36
15. Ziemowit Osięciny 17 13 20-41
16. Zjednoczeni Piotrków 17 9 17-48
17. Piast Kołodziejewo 17 6 16-48
18. Szubinianka 16 2 16-65

Trwa głosowanie...

Która grupa 5. ligi kujawsko-pomorskiej jest silniejsza?

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I - po 17. kolejce

24 - Maciej Rożnowski (Promień);
17 - Sebastian Pacek (Unia SK);
15 - Patryk Podolski (Unia SK); Patryk Zieliński (Victoria K.);
14 - Paweł Jachowski (Sokół); Jakub Bollin (Start); Łukasz Nowak (Unia SK)
12 - Patryk Ciężkowski (Mustang); Krystian Born (Polonia);
10 - Maciej Dudek (Mustang); Radosław Mik (Pomorzanin), Karol Misiaszek (Wojownik);
9 - Valentin Dah (Naprzód); Marcin Szulc (Pomorzanin); Patryk Klimek (Start); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Damian Stasikowski (Victoria K.);
8 - Andrij Korol (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Przemysław Jachowski (Sokół); Maciej Śliwiński (Start); Krzysztof Szal (Unia SK);
7 - Artur Bruzdowicz (Flisak); Jakub Weiszewski (Mustang);
6 - Kamil Adamski, Bartosz Burkiewicz (Krajna); Szymon Graczyk, Bartosz Świątek (Pomorzanin); Paweł Romanowski, Jakub Waszlewski (Radzynianka); Nikodem Manthey (Start); Szymon Babiarz (Unia SK);
5 - Dominik Niedziałkowski (Flisak); Kamil Belczyński, Piotr Marcinkowski (Sokół); Marcin Gołąb (Unia W.); Michał Adamski (Victoria Cz.);
4 - Igor Lubowicz, Hubert Maciąg, Jakub Stawski (Elana II); Łukasz Hernik, Maciej Kaczmarek, Kamil Mosek (Krajna); Patryk Piotrowski (Mustang); Arkadiusz Kozłowski (Naprzód); Jakub Koźbiał, Michał Marczyński, Hubert Raczkowiak (Polonia); Krzysztof Bogdziński(Pomorzanin); Oleksander Ovsiak (Victoria K.); Przemysław Misiaszek (Wojownik);
3 - Norbert Hamerla (Cyklon); Wojciech Pisarek (Elana II); Radosław Kuzimkowski, Maciej Mazur (Flisak); Miłosz Kwiatkowski (Mustang); Szymon Hanzek (Naprzód); Maciej Gabor, Hubert Kubiaczyk (Olimpia II); Michał Grzegorek. Rafał Kubacki (Polonia); Bartosz Olkowski, Szymon Pankowski (Promień); Karol Kurzyński (Radzynianka); Dorian Affeld (Unia SK); Filip Chojnacki (Unia W.); Patryk Łęgowski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Łukasz Filarski, Szymon Szymański (Wojownik);
2 - Adrian Kowalski, Kacper Mazerski (Cyklon); Robert Antkowiak, Mikołaj Góralski, Jakub Karolak, Łukasz Sikorski, Kacper Wołos (Elana II); Andrij Donets, Kacper Zboralski (Flisak); Artur Dądela, Dominik Fierek, Kajetan Kęsik (Krajna); Tomasz Bełzyt, Mateusz Ciesielski, Filip Pelc (Mustang); Kamil Kruszewski, Mirosław Ratkowski, Tomasz Woś, Mirosław Wysocki (Naprzód); Grzegorz Gulczyński, Patryk Leszczyński, Cyprian Maciejewski (Olimpia II); Łukasz Chruścicki, Miłosz Kurlus, Filip Tadych (Polonia); Kacper Nowak, Jakub Russ (Pomorzanin); Jakub Kawula (Promień); Sylwester Lisiecki (Radzynianka); Krzysztof Marcinkowski, Kornel Stasiak, Karol Szpejankowski (Sokół); Oliwer Moranowski, Kacper Sapa (Unia SK); Olaf Chojnacki, Radosław Drapiewski, Jakub Godlewski, Paweł Mazurowski (Unia W.); Jakub Pukłacki (Victoria Cz.); Mateusz Chrzanowski, Maciej Górzyński, Piotr Miś, Jacek Mizdalski (Victoria K.); Bartosz Majorek, Marek Pawłowski (Wojownik);
1 - Marek Banaszak, Jakub Grzywaczewski, Piotr Milewski, Michał Rafiński, Bartosz Wiśniewski (Cyklon); Sergio Camacho, Szymon Ćwikliński, Krzysztof Jóźwiak, Filip Licau, Maksym Niemiec, Szymon Pawłowski, Hubert Siluk, Damian Talarek, Maksymilian Trębacki, Filip Wienczek (Elana II); Mikołaj Detyna,Kamil Góral, Miłosz Korpalski, Mateusz Pietrowski, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Dominik Bonk, Mariusz Mosek, Sławomir Suchomski, Mateusz Szydeł (Krajna); Maciej Iwiński, Mikołaj Kardas, Maciej Niejedlik (Mustang); Arkadiusz Chojnowski, Bartosz Leiss, Bartosz Makowski, Sebastian Strzelczyk, Piotr Sugalski (Naprzód); Andrei Ciofu, Milan Lech, Oskar Metevosyan, Sebastian Rumiński (Olimpia II); Marcin Gołata, Przemysław Januszewski, Piotr Waniak (Polonia); Arkadiusz Górski, Michał Kozłowski, Adrian Lewczyński (Pomorzanin); Mateusz Kończalski, Mateusz Kopaczewski, Bartosz Wilkanowski (Promień); Konrad Bruździński, Sylwester Fiałkowski, Szymon Moskwa, Jakub Wyrzykowski (Radzynianka); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz, Sebastian Norkowski, Szymon Szyjkowski, Arkadiusz Wąsowski (Sokół); Mateusz Aniołkowski, Dominik Armatowski, Fabian Chodyna, Łukasz Filip (Start); Wojciech Błaszczak, Paweł Borkowski, Hubert Chołuj, Mateusz Magierowski, Filip Menczyński, Patryk Otlewski, Bartosz Skowroński, Krzysztof Urtnowski (Unia SK); Filip Cichacki, Szymon Kołodziejczak, Wojciech Leis, Tomasz Liszaj, Paweł Marszałek, Szymon Marszałek (Unia W.); Michał Górczyński, Mateusz Maślewski, Sebastian Paradowski, Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Paweł Dec, Paweł Górzyński, Jakub Kulpa, Aleksander Zieliński (Victoria K.); Paweł Kwiatkowski, Patryk Siemieniewski (Wojownik);
Samobójcze: dla Krajny - Bartosz Łagodziński (Cyklon); dla Pomorzanina - Paweł Górzyński (Victoria K.); dla Radzynianki - Jakub Bollin (Start); dla Startu - Krzysztof Szal (Unia SK); dla Unii SK. - Maciej Lewandowski (Promień); dla Victorii Cz. - Jakub Wilkanowski (Olimpia II); dla Victorii K. - Marek Banaszak (Cyklon);
WALKOWERY: 3 dla Unii SK za mecz z Unią W.; 3 dla Wojownika za mecz z Olimpią II

Czytaj także

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II - po 17. kolejce

40 - Dawid Marciniak (Łokietek);
21 - Kacper Mozgawa (Notecianka);
19 - Piotr Ziółkowski (Noteć);
15 - Mateusz Gryglewicz (Notecianka);
13 - Michał Kruszczyński (Gopło);
11 - Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Daniel Matuszak (Zdrój);
10 - Kamil Bógdał (GKS); Arkadiusz Makowiecki (Gopło); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
9 - Leszek Wisz (BOSiR); Daniel Sieciński (Tłuchowia);
8 - Piotr Kierus (GKS); Łukasz Różański LTP); Piotr Walaszkowski (Zdrój);
7 - Radosław Mróz (BOSiR); Bartłomiej Czaplewski (Gopło); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Michał Świątkowski (LTP); Jakub Kosztowny, Paweł Zaranek (Łokietek); Łukasz Bartczak (Mień); Kamil Kala (Notecianka); Michał Wojciechowski (Pogoń II);
6 - Mateusz Kurtysiak, Damian Sikorski (Gopło); Patryk Klimek, Jacek Wichliński (Lubienianka); Tomasz Kośmider, Kamil Skonieczka (Noteć); Konrad Kaźmierczak (Zdrój);
5 - Dawid Górski (Goplania); Filip Cymerman (Mień); Marcin Słowiński (Noteć); Jakub Pribe (Piast); Robert Jurek (Szubinianka); Jakub Woliński (Tłuchowia); Patryk Olewiński, Paweł Rzęsiewicz (Wisła); Radosław Czułkowski (Zdrój); Damian Chaberski (Ziemowit); Patryk Betliński (Zjednoczeni);
4 - Borys Skowroński (BOSiR); Krystian Makowiecki (Goplania); Szymon Bołkowiec, Marcin Pałczyński, Michał Skonieczny (Łokietek); Norbert Rościszewski (Notecianka); Wojciech Marczewski (Pogoń II); Jakub Donarski (Szubinianka); Łukasz Konic, Damian Kotkiewicz, Jakub Woliński (Tłuchowia); Juliusz Habasiński, Patryk Zieliński (Wisła); Jarosław Krzyżanowski, Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski (Zdrój); Kamil Kawczyński (Ziemowit);
3 - Mikołaj Myśliwy, Szymon Skalski (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka, Tomasz Janas (Lubienianka); Damian Rutkowski (Łokietek); Przemysław Kowalski, Bartosz Lewicki (Mień); Łukasz Gryglewicz, Filip Sudoł (Notecianka); Damian Łuczak, Maciej Konieczka (Pogoń II); Paweł Jakubowski (Szubinianka); Paweł Gaul (Tłuchowia); Szymon Ostrowski(Zdrój);
2 - Łukasz Sobek (BOSiR); Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Łukasz Bartoszkiewicz (Goplania); Kacper Lewandowski (Gopło); Rafał Błaszak, Łukasz Kranc, Piotr Kulpa, Damian Piernikowski, Kamil Stefaniak, Przemysław Szymczak, Przemysław Walczak (LTP); Erwin Mętlewicz, Bartosz Trzeciak (Łokietek); Dawid Cymerman, Bartosz Kempiński (Mień); Przemysław Strzesak, Przemysław Swojnóg (Notecianka); Eryk Marszał (Piast); Paweł Kasprowicz, Maciej Śmigielski, Waldemar Wojciechowski (Pogoń II); Kamil Zajdlewicz (Szubinianka); Przemysław Budka, Tomasz Nowakowski, Sebastian Raniszewski, Konrad Sieciński, Łukasz Uczciwek (Tłuchowia); Arkadiusz Nowak, Łukasz Olewiński, Mateusz Olewiński, Dominik Szklarczyk (Wisła); Tomasz Niemyt, Kamil Wieczorkowski(Zdrój); Bartłomiej Budziszewski, Oskar Karpiński, Kamil Pyczka (Ziemowit); Łukasz Sowiński, Dawid Wojtczak (Zjednoczeni)
1 - Hubert Ciszewski, Łukasz Kaśków, Dawid Nowakowski, Radosław Sulecki (BOSiR); Dariusz Janik, Igor Ormiński (GKS); Mikołaj Goczkowski, Szymon Sobczak, Tomasz Sobolewski, Kamil Szefler (Goplania); Przemysław Ciszewski, Patryk Gołdyn (Gopło); ,Arkadiusz Kowalski,Przemysław Trzciński (LTP); Dominik Burdyka, Robert Spychalski, Rafał Szymczak (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz(Łokietek); Jakub Cywiński, Filip Falkowsk, Dawid Gracyk, Alan Kórnatowski, Kamil Zieliński (Mień); Patryk Nowak, Dominik Smaruj, Fabian Sudoł, Przemysław Swojnóg, Michał Szot, Radosław Wójcik (Notecianka); Marcin Bizoń, Leszek Wisz, Remigiusz Wisz (Noteć); Krzysztof Kasprzak, Piotr Kędziora, Piotr Łabuszyński, Tomasz Oczkowski, Dariusz Swojnóg, Arkadiusz Wilki, Jakub Wilk, Robert Wilk (Piast); Adam Cieślewicz, Krzysztof Chojnacki, Mateusz Jankowski, Antoni Krajnyk, Filip Loks, Piotr Mroziński, Bartosz Skupiński, Jakub Śmigielski, Mateusz Wawer, Szymon Wypijewski (Pogoń II); Adrian Gorajewski, Igor Jakubowski (Szubinianka); Paweł Orszak, Arkadiusz Paszyński (Tłuchovia); Bartosz Kleczkowski, Kacper Tarnacki (Wisła); Patryk Kamiński, Igor Kania, Artur Smykowski(Zdrój); Jakub Babaczyk, Bartosz Cybulski, Konrad Lewandowski, Filip Sobczak, (Ziemowit); Marcin Dadzibóg, Łukasz Deręgowski, Seweryn Hełminiak, Marcin Kiciński, Bartosz Kwieciński, Paweł Rybicki, Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni);
SAMOBÓJCZE: dla GKS - Łukasz Kranc (LTP), Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Lubienianki - Bartosz Goczkowski (Goplania); dla Mienia - Tomasz Mularski (LTP); dla Piasta - Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni); dla Wisły - Łukasz Uczciwek (Tłuchowia), Marcin Janicki (Szubinianka); dla Ziemowita - Łukasz Kostun (Tłuchowia); dla Zjednoczonych - Szymon Wypijewski (Pogoń II);
WALKOWERY: 3 dla Notecianki za mecz z Szubinianką

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: 5 liga kujawsko-pomorska. Mecz zaległe - relacje na żywo [28 listopada i 5 grudnia 2020] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie