Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Szczekociny ulice: Aleja Zwycięstwa, Tartaczna, Włoszczowska, Żeromskiego, Wększcza, Saneckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Piotr Adam Wójcik
62
(27,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Sławomir Adam Frejowski
92
(41,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Stanisław Orliński
68
(30,63%)
Okręg 2
Szczekociny ulice: Łąkowa, Zielona, Nadrzeczna, Paderewskiego, Pasierbińskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Andrzej Stanisław Drej
159
(60,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Artur Ignacy Malus
35
(13,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Julianna Derek
69
(26,24%)
Okręg 3
Szczekociny ulice: Osiedle 3 Maja, Parkowa, Spacerowa, Spółdzielców, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Zygmunt Nowak
20
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Andrzej Marek
57
(18,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DERKA
-
23
Grzegorz Krzysztof Derek
113
(35,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Michał Domagalski
126
(39,87%)
Okręg 4
Szczekociny ulice: Głowackiego, Grochowskiego, Konopnickiej, Kilińskiego, Kościelna, Krótka, Księdza Ściegiennego, Mostowa, Niecała, Plac Kościuszki, Plac Panny Marii, Senatorska, Wesoła, Wodzickiego, Jana Pawła II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Michał Tadeusz Rusin
38
(13,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Teresa Maria Niechciał
105
(37,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DERKA
-
23
Marek Stanisław Grabowski
25
(8,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Józef Ślęzak
60
(21,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
-
24
Janusz Lech Malus
50
(17,99%)
Okręg 5
Szczekociny ulice: Centralna, Kosynierów, Nowa, Ogrodowa, Romańskiego, Reja, Wspólna, Witosa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Jacek Tadeusz Mazanek
128
(63,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Halina Górska-Pasierbińska
75
(36,95%)
Okręg 6
Szczekociny ulice: Żarnowiecka, Leśna, Krakowska, Dębowa, Strażacka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Jan Stanisław Jędrychowski
70
(31,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Jolanta Wójcik
89
(40,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Konrad Sebastian Czekała
60
(27,40%)
Okręg 7
Szczekociny ulice: Cmentarna, Przemysłowa, Mleczarska, Śląska, Lelowska, 8 - go Pułku Ułanów, Boczna, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Jarosław Ciplak
86
(22,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Dariusz Krzysztof Czyż
223
(59,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Józef Wicik
67
(17,82%)
Okręg 8
Bonowice, Grabiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Czesław Tadeusz Rutkowski
184
(69,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hieronim Stanisław Pytlarz
80
(30,30%)
Okręg 9
Brzostek, Łąkietka, Przyłęk, Starzyny, Szyszki, Wólka Starzyńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Michał Zdzisław Drej
177
(49,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Grzegorz Marcin Gębka
88
(24,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Dariusz Wasik
94
(26,18%)
Okręg 10
Bógdał, Drużykowa, Rędziny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Sebastian Piotr Zasada
116
(69,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Henryk Cierpiński
52
(30,95%)
Okręg 11
Goleniowy ulice: Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Cicha, Cmentarna, Floriańska, Kosynierów, Krótka, Partyzantów, Polna, Stawowa, Strażacka, Tadeusza Kościuszki, Wespazjana Kochowskiego, Wschodnia, Wyzwolenia, Chałupki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Mariusz Jakub Walasek
21
(5,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Tomasz Paweł Szatan
141
(35,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Wyrwał
230
(58,67%)
Okręg 12
Rokitno od nr 1 do nr 83 oraz od nr 115 do nr 212
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Krzysztof Adamus
55
(25,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Krzysztof Tomasz Łapaj
46
(21,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Mieczysław Skrobich
116
(53,46%)
Okręg 13
Rokitno od nr 84 do nr 114 oraz od nr 213 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Anna Maria Seweryn
108
(59,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Jan Wójcik
74
(40,66%)
Okręg 14
Ołudza, Wólka Ołudzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Andrzej Marcin Szlęk
100
(44,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dawid Stanisław Skóra
126
(55,75%)
Okręg 15
Gustawów, Małachów, Siedliska, Tęgobórz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD
-
22
Zbigniew Janusz Szlęk
114
(36,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZWOJU GMINY
-
21
Alfreda Barbara Franas
148
(46,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Adam Dziambor
54
(17,09%)