Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bonikowo, Mikoszki , Łagiewniki , Sepienko
Pokaż więcej
Jan Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Czarkowo, Nacław, Widziszewo, Gurostwo
Pokaż więcej
Artur Wojciech Perz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
174
(41,73%)
Justyna Barbara Mocek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
243
(58,27%)
Okręg 3
Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo, Nielęgowo
Pokaż więcej
Michał Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
234
(71,34%)
Izabela Teresa Biszof
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
94
(28,66%)
Okręg 4
Zbigniew Jerzy Szymanowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
410
(73,21%)
Dominik Karolczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(26,79%)
Okręg 5
Jolanta Beszterda
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
0
(0,00%)
Okręg 6
Darnowo, Spytkówki, Wyskoć Mała, Witkówki
Pokaż więcej
Marta Hetman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
160
(59,26%)
Eugeniusz Antoni Ruskowiak
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
110
(40,74%)
Okręg 7
Marian Adam Sikora
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
190
(48,97%)
Henryk Antoni Michalski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
198
(51,03%)
Okręg 8
Stary Lubosz
Pokaż więcej
Jakub Mateusz Bartkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(19,63%)
Mirosław Jan Mądry
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
194
(60,44%)
Przemysław Trawiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(19,94%)
Okręg 9
Turew, Wronowo, Wyskoć, Ignacewo, Ćwikłowo
Pokaż więcej
Tomasz Klem
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
266
(62,59%)
Katarzyna Zmarz
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
72
(16,94%)
Filip Marcin Michałkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(20,47%)
Okręg 10
Katarzynin, Choryń, Granecznik, Wławie
Pokaż więcej
Mateusz Nejranowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Szymon Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(46,15%)
Marcin Kowalski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
175
(53,85%)
Okręg 12
Kokorzyn, Pelikan, Krzan
Pokaż więcej
Marieta Ewa Szkudlarska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
0
(0,00%)
Okręg 13
Ponin, Kobylniki, Sierakowo, Szczodrowo
Pokaż więcej
Renata Stanisława Bielawska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(44,67%)
Aurela Piotrowicz
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
161
(55,33%)
Okręg 14
Stare Oborzyska
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Gidaszewski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
0
(0,00%)
Okręg 15
Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo, Kurowo
Pokaż więcej
Wojciech Jan Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA
149
(36,17%)
Marcin Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMCZAK MARCIN
263
(63,83%)