Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rędziny Kolonia ulice: Baczyńskiego, Bankowa, Brzozowa, Cmentarna, Kocha, Dębowa, Lipowa, Zbigniewa Herberta, Miłosza, Nałkowskiej, Ołowianka, Orzeszkowej, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Szkolna, Ugoda, Mstowska nr 1, 1C, 3, 3 A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 23A, 25, 25B, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43A, 45, 45A, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 79, 83, Zapolskiej, Żeromskiego, Cypriana Kamila Norwida, Jana Długosza, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Witolda Gombrowicza, Zygmunta Krasińskiego
Pokaż więcej
Michał Olaf Dzwonnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
63
(17,85%)
Sylwia Jadwiga Chruszczel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
35
(9,92%)
Jacek Dariusz Anzorge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
5
(1,42%)
Dorota Stefania Skrońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(21,81%)
Magdalena Anna Budzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(7,93%)
Jolanta Janina Bloma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
93
(26,35%)
Piotr Jacek Kuraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA KURASIA
52
(14,73%)
Okręg 2
Sołectwo Rędziny Kolonia ulice: Kpt. Stanisława Wiznera, Polna, Wolności od nr 1 do nr 118 oraz numery: 120, 121, 122, 124, 124A, 125, 126, 145, 151, 152, 154, 158, 160, 163, 165, 168, 168A, 169, 171A, 176, 178, 178A, 180, 182, 183, 184, 184A, 187, 187A, 187B, 187C, 190, 194, 197, 202, 203A, 203B, 204, 205, 206, 211, 217C Wrzosowa, Gruszowa, Jabłoniowa, Morelowa
Pokaż więcej
Renata Joanna Wawrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
49
(13,92%)
Zygmunt Marian Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
13
(3,69%)
Adam Piotr Jendrasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(17,33%)
Rafał Marcin Fiszer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(16,48%)
Justyna Ilona Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
104
(29,55%)
Dominik Tomasz Glica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIKA GLICY
67
(19,03%)
Okręg 3
Sołectwo Rędziny Okupniki ulice: Działkowiczów nr 1, od nr 5 do nr 68, Nowa od nr1 do nr 5A, 7, 9, od nr 11 do nr 107, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Grażyna Helena Kisiel-Sojda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
25
(9,16%)
Wojciech Roman Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
33
(12,09%)
Anna Maria Karwala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(25,64%)
Mirosława Majchrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(12,82%)
Karolina Zofia Matuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
110
(40,29%)
Okręg 4
Sołectwo Rędziny Okupniki ulice: Fabryczna, Okupnicka, Stawowa, Wesoła od nr 1 do nr 37, Żabia, Konwaliowa, Wolności numery: 174, 175, 175A, 179, 181, 185, 185A, 186, 186A, 188, 189, 189A, 192, 195, 196, 199, 200, 201, 201A, 202A, 203, 205A, 207, 208, 209, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217A, 217B, 217D, 218, 219, 219A
Pokaż więcej
Mateusz Kurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
90
(30,82%)
Łukasz Marek Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
14
(4,79%)
Fryderyk Adam Bańka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(12,33%)
Roman Zygmunt Pakuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(27,74%)
Jakub Wiesław Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
71
(24,32%)
Okręg 5
Sołectwo Rędziny Wyrazów ulice: Mstowska nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24A, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 44C, 46, 46A, 48, 50, 52, 52A, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82A, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 150, 150A, 156, 158, Wolności nr 119, 119A, 123, 127, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 142A, 143, 143A, 145A, 147, 148, 148A, 149, 150, 153, 155, 156, 156A, 159, 159A, 161, 164, 166, 166A, 167, 170, 170A, 171, 172, Piaskowa, Jaskrowska, Łąkowa
Pokaż więcej
Damian Jan Anzorge
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
32
(13,97%)
Danuta Anna Dziubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
43
(18,78%)
Michał Adam Gawęda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(13,10%)
Mirosława Elżbieta Bela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(6,99%)
Szymon Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
108
(47,16%)
Okręg 6
Sołectwo Rędziny Wyrazów ulice: Kościuszki, Wesoła nr 38, 39, 41
Pokaż więcej
Eryk Ludwik Łęgowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
79
(31,98%)
Marek Jan Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
49
(19,84%)
Wojciech Przemysław Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
0
(0,00%)
Wiesława Teresa Krzaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(9,31%)
Grażyna Małgorzata Kuchta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(13,77%)
Mariola Dorota Grzywińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
62
(25,10%)
Okręg 7
Sołectwo Osiedle Rędziny ulice: Broniewskiego nr 1, Adama Mickiewicza, Nowa nr 6, 6 A, 8, 10, Działkowców nr 2
Pokaż więcej
Olga Agnieszka Tabas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
22
(8,30%)
Iwona Zdzisława Szecówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
68
(25,66%)
Barbara Bożenna Marchwicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(16,98%)
Sabina Marianna Pożarlik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(29,06%)
Barbara Krzywda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
53
(20,00%)
Okręg 8
Sołectwo Osiedle Rędziny ulice: Broniewskiego nr 3, 4, 5, 6
Pokaż więcej
Lidia Małgorzata Warwasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
102
(37,36%)
Marek Leszek Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
8
(2,93%)
Krystyna Maria Kozłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(9,89%)
Bożena Maria Lasak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(19,78%)
Anna Barbara Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
82
(30,04%)
Okręg 9
Sołectwo Rudniki ulice: Wojska Polskiego, Wodnica, Wesoła, Stalowa, Warszawska, Leśna, Glinianki, Wiosenna, Lawendowa, Miła
Pokaż więcej
Jacek Ujma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
33
(8,11%)
Grzegorz Stanisław Makuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
82
(20,15%)
Tomasz Ursyn Marynowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
24
(5,90%)
Sebastian Tomasz Gabryjelski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(23,34%)
Beata Garus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(5,65%)
Agnieszka Elżbieta Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
150
(36,86%)
Okręg 10
Sołectwo Rudniki ulice: Częstochowska, Dolna, Dworcowa, Grzybowska, Słoneczna, Lipówka, Mstowska, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Rolnicza, Stawowa, Strażacka, Szkolna, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Sebastian Michał Łapcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
26
(7,90%)
Anna Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
79
(24,01%)
Zenon Knapik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
3
(0,91%)
Mariola Katarzyna Piotrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(14,89%)
Janusz Adam Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(6,69%)
Zdzisław Wojciech Pożarlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
46
(13,98%)
Lidia Janina Wychowaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDII WYCHOWANIEC
104
(31,61%)
Okręg 11
Sołectwo Kościelec ulice: Nowa, Madalińska, Mykanowska, Ogrodowa, Madalin, Karolina
Pokaż więcej
Jarosław Zdzisław Jaruga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
38
(12,22%)
Wiktoria Anna Soboniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
10
(3,22%)
Sławomir Tadeusz Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY MIŚKIEWICZ
57
(18,33%)
Marcin Janusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(40,51%)
Daniel Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
80
(25,72%)
Okręg 12
Sołectwo Kościelec ulice: Jana Pawła II, Młyńska, Warszawska, Radostkowska
Pokaż więcej
Adam Tadeusz Równiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
64
(21,84%)
Halina Zofia Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
101
(34,47%)
Marek Stefan Świerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
7
(2,39%)
Radosław Marek Wartacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(25,26%)
Maria Sroka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(10,92%)
Anna Agnieszka Pęzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
15
(5,12%)
Okręg 13
Sołectwo Kościelec ulice: Miodowa, Krótka, Żabia, Wolności, Wiatrakowa
Pokaż więcej
Tomasz Ireneusz Małolepszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
94
(27,49%)
Dariusz Józef Urbaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
51
(14,91%)
Diana Monika Jarczok
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(28,07%)
Halina Bujacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(12,57%)
Alfred Chobot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
58
(16,96%)
Okręg 14
Sołectwo Konin ulice: Kielecka, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Parkowa, Rędzińska, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wapienna, Zakładowa
Pokaż więcej
Przemysław Stanisław Ciastko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
96
(24,30%)
Anna Zofia Sadziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SPIECHOWICZA
131
(33,16%)
Jacenty Zenon Olas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(13,92%)
Borys Mikołaj Gruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
113
(28,61%)
Okręg 15
Sołectwo Marianka Rędzińska ulice: Kwiatowa, Prosta, Sosnowa, Srebrna, Wierzbowa, Złota, Willowa w Rudnikach
Pokaż więcej
Wiktoria Aleksandra Bartelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻ DLA GMINY RĘDZINY
12
(4,15%)
Dariusz Jan Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZAS”
3
(1,04%)
Marzena Radecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(19,72%)
Piotr Paweł Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUROWSKI PIOTR NIEZALEŻNY
120
(41,52%)
Jolanta Maria Góra
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(15,92%)
Łukasz Władysław Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MILITOWSKIEGO
51
(17,65%)