Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulicę 700 - lecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Tomasz Gremplewski
259
(47,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Miszczyk
73
(13,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Czesław Matuszak
49
(8,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Lidia Katarzyna Świdrowicz
168
(30,60%)
Okręg 2
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulicę dr. Jana Dreckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Teresa Boniewicz
144
(28,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - GNIEWKOWO LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Kamil Piotr Chrzanowski
173
(34,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Agnieszka Włodarska
87
(17,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Paweł Mikuszewski
101
(20,00%)
Okręg 3
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulice: Dworcową, Gerharda Pająkowskiego , Zieloną
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Aleksander Szymon Pułaczewski
188
(58,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anita Morawiec
53
(16,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Alicja Maria Magdowska
78
(24,45%)
Okręg 4
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulice: Agnieszki Osieckiej, Cegielną, generała Józefa Hallera, Generała Władysława Sikorskiego, Jana Kasprowicza , Jęczmienną , Jodłową, Krótką, Marii Konopnickiej, Michałowo, Sosnową, Świerkową, Toruńską , Wojska Polskiego , Zajezierną , Żytnią
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Lidia Lewandowska
97
(19,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Ewa Brzycka-Gulajczyk
60
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Piasecka-Rosenau
78
(15,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Grzegorz Kazimierz Chmielewski
96
(19,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Szymon Krzysztofiak
161
(32,72%)
Okręg 5
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulice: 17 Stycznia nr 1 - 15, nr 17, nr 19, Jana Kilińskiego, Kolejową, Ogrodową , Piasta, Przemysłową, Walcerzewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Joanna Agnieszka Robak
51
(21,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - GNIEWKOWO LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Filip Szymon Strzemkowski
47
(19,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Buczek
24
(10,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Paweł Rychłowski
58
(24,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Adam Rodak
9
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Ewa Elżbieta Szulc
47
(19,92%)
Okręg 6
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulice: 17 Stycznia nr 20 - 46, nr 16, nr 18, Cichą, Cmentarną, Działkowców, Fryderyka Chopina, Inowrocławską, Kwiatową, Parkową, Powstańców Wielkopolskich, Rzemieślniczą , Słoneczną, Spółdzielczą, Stanisława Moniuszki, Usługową
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Ewa Pińska
130
(24,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - GNIEWKOWO LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Tomasz Milewski
84
(15,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Marek Wesołowski
99
(18,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Sylwia Karolina Mróz
43
(8,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Janusz Bożko
173
(32,70%)
Okręg 7
Miasto Gniewkowo-część obejmująca ulice: Ignacego Jana Paderewskiego, Kątną, Kościelną, Króla Jana III Sobieskiego, Księstwa Gniewkowskiego, Nową, Podgórną, Rynek, Spokojną, Średnią, Św. Mikołaja, Wałową, Zamkową
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Mirosława Maria Frankowska
70
(23,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI - GNIEWKOWO LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
-
16
Krzysztof Bolesław Tomasik
135
(46,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Kryszak
34
(11,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Marcin Daniel Sternicki
53
(18,15%)
Okręg 8
Sołectwo : Wierzchosławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Mariola Wołoszko
128
(31,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Kaczmarek
88
(21,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Genowefa Myśliwy
189
(46,67%)
Okręg 9
Sołectwa: Skalmierowice, Szadłowice, Więcławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Przemysław Stefański
163
(55,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Stanisław Rutkowski
42
(14,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Jerzy Wicherski
49
(16,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Róża Cecylia Czekaj
39
(13,31%)
Okręg 10
Sołectwa: Gąski, Szpital, Wierzbiczany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Roman Marian Kubicki
110
(37,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Żmudziński
83
(28,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Marek Jarosław Majerski
101
(34,35%)
Okręg 11
Sołectwa: Bąbolin, Ostrowo, Wielowieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Dariusz Jan Pijanowski
82
(26,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Julian Bajerowski
102
(33,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Izabela Mitaszka
55
(17,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Jarosław Tomczyk
69
(22,40%)
Okręg 12
Sołectwa: Perkowo, Suchatówka, Zajezierze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Halina Teresa Cierzniewska
65
(17,15%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Krystyna Strzyżewska
79
(20,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Romanowska
57
(15,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Kazimierz Orent
178
(46,97%)
Okręg 13
Sołectwa: Godzięba, Kaczkowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Ilona Wodniak-Kuraszkiewicz
123
(44,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marzanna Zamiara
78
(28,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Małgorzata Krawiec
74
(26,91%)
Okręg 14
Sołectwa: Kawęczyn, Kijewo, Markowo, Żyrosławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Karol Smoła
65
(17,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Rafał Gołaś
147
(40,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Marcin Rychlewski
117
(32,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Mateusz Kulik
35
(9,62%)
Okręg 15
Sołectwa: Klepary, Lipie, Murzynko, Murzynno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GNIEWKOWA
-
14
Barbara Manerowska
61
(16,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Mateusz Głowacki
83
(21,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Otremba
122
(32,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA STRASZYŃSKIEGO
-
15
Adam Aleksander Straszyński
112
(29,63%)