Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1; Osiedle nr 2; Osiedle nr 3; Osiedle nr 4; Osiedle nr 5
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
5
Elżbieta Ewa Rakowska
53
(1,80%)
-
4
Marta Magdalena Czerwieniec
55
(1,87%)
-
1
Jarosław Wojciechowski
291
(9,89%)
-
2
Elżbieta Jolanta Drab
152
(5,16%)
-
3
Czesław Karol Pudlik
225
(7,65%)
-
7
Mateusz Cygan
97
(3,30%)
-
6
Lech Daniel Andrzejewski
51
(1,73%)
-
8
Piotr Paszkowski
137
(4,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marta Agnieszka Dudziec-Osiecka
129
(4,38%)
-
5
Jacek Geremesz
31
(1,05%)
-
3
Wojciech Krzysztof Tomczuk
33
(1,12%)
-
4
Małgorzata Barbara Zaniewicz
30
(1,02%)
-
6
Marta Kij
34
(1,16%)
-
8
Ewa Dudziec
33
(1,12%)
-
1
Wojciech Jan Wójcik
200
(6,80%)
-
7
Romuald Franczak
48
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK
-
1
Grzegorz Paweł Pacyna
268
(9,11%)
-
2
Dorota Urszula Smak
239
(8,12%)
-
4
Dominika Aleksandra Putna-Januś
80
(2,72%)
-
3
Krzysztof Konrad Zarówny
137
(4,66%)
-
5
Tomasz Daniel Giniewski
184
(6,25%)
-
7
Grażyna Danuta Klag
40
(1,36%)
-
8
Sebastian Tadeusz Sochacki
23
(0,78%)
-
6
Krzysztof Jasiński
146
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA
-
5
Adrian Grzegorz Rogala
5
(0,17%)
-
4
Paweł Marcin Kościelecki
4
(0,14%)
-
6
Ewa Kościelecka
11
(0,37%)
-
3
Grażyna Czesława Dźbik
29
(0,99%)
-
1
Jadwiga Janina Ziółkowska
30
(1,02%)
-
2
Andrzej Okapiec
148
(5,03%)
Okręg 2
Sołectwa: Smolec-Centrum; Smolec-Osiedle Leśne; Smolec-Zatorze; Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
1
Danuta Drożdż
210
(7,58%)
-
6
Jerzy Zdzisław Bak
16
(0,58%)
-
2
Andrzej Stanisław Thulie
83
(3,00%)
-
3
Krzysztof Bujak
189
(6,82%)
-
4
Michał Peisert
130
(4,69%)
-
5
Anna Miś
63
(2,27%)
-
7
Krystyna Józefa Minch
144
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ireneusz Gasiewicz
44
(1,59%)
-
4
Patrycja Adrianna Brygicka
9
(0,32%)
-
1
Adrian Misiura
178
(6,42%)
-
5
Andrzej Wojnar
19
(0,69%)
-
3
Elżbieta Dorota Kuczek
27
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK
-
1
Katarzyna Maria Łapińska-Szymańska
491
(17,72%)
-
5
Łucja Irena Kulesz
24
(0,87%)
-
2
Sebastian Mariusz Kotlarz
328
(11,84%)
-
3
Dawid Jan Ludwikowski
114
(4,11%)
-
6
Piotr Sobko
296
(10,68%)
-
4
Anna Małgorzata Karch
59
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA
-
5
Agnieszka Rogala
61
(2,20%)
-
3
Bartosz Maciej Pańczyk
31
(1,12%)
-
1
Justyna Sylwia Urban-Malina
167
(6,03%)
-
2
Krzysztof Jerzy Płatek
75
(2,71%)
-
4
Adam Przewłoka
13
(0,47%)
Okręg 3
Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
7
Beata Helena Wysoczańska
113
(4,85%)
-
6
Jerzy Osiński
143
(6,13%)
-
1
Antoni Kopeć
333
(14,29%)
-
2
Ireneusz Jan Deryło
93
(3,99%)
-
5
Diana Maria Kuszyńska
55
(2,36%)
-
3
Wiesława Agata Grygiel-Bury
89
(3,82%)
-
4
Robert Marek Skrętkowicz
125
(5,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Stanisław Ludwik Nowak
9
(0,39%)
-
7
Krzysztof Matejunas
74
(3,17%)
-
4
Łukasz Marcin Jamrozik
29
(1,24%)
-
3
Halina Hojny
31
(1,33%)
-
5
Anna Ewa Gaweł
25
(1,07%)
-
1
Zdzisław Edward Guszpit
122
(5,23%)
-
2
Gabriela Monika Feldman
158
(6,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK
-
5
Katarzyna Monika Śmiecińska
47
(2,02%)
-
3
Edyta Czesława Janiszewska
56
(2,40%)
-
7
Łukasz Stanisław Gniewek
16
(0,69%)
-
1
Anna Skórczak
320
(13,73%)
-
6
Magdalena Joanna Piasecka
33
(1,42%)
-
2
Mariusz Eugeniusz Lubiniecki
85
(3,65%)
-
4
Grzegorz Mitek
101
(4,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA
-
3
Agata Kowalczyk
15
(0,64%)
-
4
Monika Maria Kardyś
8
(0,34%)
-
5
Aleksandra Anna Rząca
9
(0,39%)
-
6
Daniel Jacek Wawrzyniak
4
(0,17%)
-
1
Janusz Lech Karmiński
117
(5,02%)
-
2
Jacek Selwesiuk
121
(5,19%)
Okręg 4
Sołectwa: Sośnica-Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice-Jurczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO
-
1
Mirosław Andrzej Pawlaczyk
119
(5,88%)
-
2
Katarzyna Maria Szady
108
(5,34%)
-
3
Grzegorz Zdzisław Kołcz
255
(12,60%)
-
4
Elżbieta Krefta
92
(4,55%)
-
6
Leszek Stanisław Jeske
48
(2,37%)
-
5
Ryszard Antoni Perlak
115
(5,68%)
-
7
Beata Anna Czuchrowska
161
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Mariusz Stanisław Stach
56
(2,77%)
-
1
Wanda Krystyna Laszczyńska
219
(10,82%)
-
2
Jacek Jan Nyckowski
18
(0,89%)
-
3
Monika Beata Samól-Wójcik
21
(1,04%)
-
4
Jolanta Magdalena Iwaszko
19
(0,94%)
-
6
Katarzyna Magdalena Tatrzańska-Szydłowska
20
(0,99%)
-
7
Artur Jan Dudziec
40
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK
-
1
Łukasz Sebastian Zbroszczyk
172
(8,50%)
-
2
Katarzyna Anna Sebzda-Sztul
107
(5,29%)
-
3
Anna Maria Herbut
142
(7,02%)
-
7
Alina Duda
20
(0,99%)
-
4
Tadeusz Klimczak
85
(4,20%)
-
5
Jan Józef Krzysztanowicz
82
(4,05%)
-
6
Tadeusz Ulejczyk
45
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA
-
6
Sylwia Agnieszka Rudnicka
11
(0,54%)
-
5
Witold Urbaniak
2
(0,10%)
-
2
Grzegorz Franciszek Kardyś
8
(0,40%)
-
1
Aneta Katarzyna Mazgaj
45
(2,22%)
-
4
Grzegorz Paweł Miśta
5
(0,25%)
-
3
Ewa Hałajko
9
(0,44%)