Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brzoza, Cierpice ul. Poznańska
Pokaż więcej
Jadwiga Małgorzata Szczygielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
60
(64,52%)
Józef Juliusz Kumorek
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
33
(35,48%)
Okręg 2
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Boczna, Brązowa, Dojazdowa, Lipowa, Łączna, Majowa, Makowa, Malinowa, Poziomkowa, Różana, Toruńska numery 1 - 33, Wodociągowa parzyste nr 2 - 24, nieparzyste nr 1 - 13, Zielna
Pokaż więcej
Łukasz Mateusz Synik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
44
(26,19%)
Piotr Paweł Zembrzucki
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
38
(22,62%)
Katarzyna Mirosława Streich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
86
(51,19%)
Okręg 3
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Dębowa, Jesienna, Kasztanowa, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Słoneczna, Toruńska numery 34 - 44A, Wiosenna
Pokaż więcej
Rafał Mariusz Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
67
(38,95%)
Bartosz Kubik
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
46
(26,74%)
Monika Katarzyna Fordońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
59
(34,30%)
Okręg 4
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Bliska, Łagodna, Nowa, Przyjazna, Rzemieślnicza, Zacisze, Szczęśliwa
Pokaż więcej
Władysław Szynal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
52
(33,33%)
Ireneusz Józef Śmiechowski
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
78
(50,00%)
Anna Pluskota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
26
(16,67%)
Okręg 5
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Kanałowa, Kręta, Łąkowa, Olchowa, Osikowa, Toruńska numery 45 - 126, Wałowa
Pokaż więcej
Marcin Sobiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
57
(41,30%)
Krzysztof Michał Olszewski
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
43
(31,16%)
Sylwia Czerwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
38
(27,54%)
Okręg 6
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Baśniowa, Gajowa, Kalinowa, Leśna parzyste nr 2 - 22, nieparzyste nr 1 - 13, Liliowa, Olszynowa, Ostoja, Prosta parzyste nr 2 - 8, nieparzyste nr 1 - 5A, Przemysłowa, Sportowa, Topolowa, Wiązowa
Pokaż więcej
Magdalena Lidia Muszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
39
(22,16%)
Irena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
32
(18,18%)
Krzysztof Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
39
(22,16%)
Dorota Krychowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
66
(37,50%)
Okręg 7
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Bukowa, Czeremchowa, Działkowa, Miła, Miodowa, Polna, Radosna, Toruńska od numeru 127, Widok, Zapole
Pokaż więcej
Arkadiusz Dominik Wyrzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
73
(39,04%)
Monika Biedrzyńska
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
14
(7,49%)
Joanna Zakierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
52
(27,81%)
Jacek Robert Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
48
(25,67%)
Okręg 8
Sołectwo Mała Nieszawka – ulice: Bydgoska, Kolorowa, Krańcowa, Leśna parzyste nr 24 - 46, nieparzyste nr 15 - 23, Lisia, Prosta nr 7 - 11, Wodociągowa parzyste od nr 26, nieparzyste od nr 15
Pokaż więcej
Mieczysław Franciszek Kociucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
34
(35,05%)
Renata Glinkowska
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
30
(30,93%)
Wiesława Maria Janczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
6
(6,19%)
Klaudia Wesołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
27
(27,84%)
Okręg 9
Sołectwo Wielka Nieszawka – ulice: Brzozowa, Chabrowa, Narcyzowa, Osiedlowa, Piękna, Przemysłowa, Szafirowa, Toruńska nieparzyste nr 1 - 17, Tulipanowa, Wierzbowa, Złota
Pokaż więcej
Krzysztof Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
82
(40,20%)
Marlena Lidia Gołost
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
71
(34,80%)
Dominika Wiktoria Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
18
(8,82%)
Wiesław Skonieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
33
(16,18%)
Okręg 10
Sołectwo Wielka Nieszawka – ulice: Akacjowa, Biała, Jaśminowa, Lipowa, Ogrodnicza, Spółdzielcza, Toruńska parzyste nr 2 - 68, nieparzyste nr 19 - 57, Zielona
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Dombrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
57
(31,15%)
Rafał Maciej Kujawa
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
50
(27,32%)
Ewa Tarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
76
(41,53%)
Okręg 11
Sołectwo Wielka Nieszawka – ulice: Jastrzębia, Krucza, Mennonitów, Pogodna, Sarnia, Sowia, Szkolna, Toruńska parzyste od nr 70 - 128, nieparzyste od nr 59 - 117, Wiślana
Pokaż więcej
Stanisław Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
28
(18,79%)
Wioletta Szymańska
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
65
(43,62%)
Przemysław Karol Wieprzkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
21
(14,09%)
Jarosław Manelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
35
(23,49%)
Okręg 12
Sołectwo Cierpice – ulice: Cicha, Kolejowa, Leśna, Parkowa, Pocztowa, Spokojna, Szkolna, Środkowa, Zakątek
Pokaż więcej
Dominika Barbara Bronka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
24
(16,90%)
Alina Ewa Sobecka
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
49
(34,51%)
Dariusz Kałas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
42
(29,58%)
Genowefa Helena Krzemińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
27
(19,01%)
Okręg 13
Sołectwo Cierpice – ulice: Bydgoska, Dworcowa, Krótka, Ogrodowa, Toruńska, Zakole
Pokaż więcej
Elżbieta Wanda Tota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
35
(22,73%)
Aniela Grela
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
71
(46,10%)
Mirosława Anna Guziewicz-Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
36
(23,38%)
Dariusz Daniel Dombrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
12
(7,79%)
Okręg 14
Sołectwo Cierpice – ulice: Długa, Dobra, Dybowska, Nad Potokiem, Przy Lesie, Wspólna, Żwirowa
Pokaż więcej
Halina Łucja Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
29
(19,86%)
Ryszard Janusz Kryszewski
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
85
(58,22%)
Marta Helena Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
32
(21,92%)
Okręg 15
Sołectwo Cierpice – ulice: Brzozowa, Gniewkowska, Kłosowa, Sosnowa, Świerkowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Rafał Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE"
41
(27,89%)
Sławomir Sylwestrzak
KOMITET WYBORCZY NIESZAWSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "WSPÓLNE GNIAZDO"
35
(23,81%)
Aleksandra Maria Rębacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STABILNA PRZYSZŁOŚĆ
44
(29,93%)
Dominik Adam Zielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA
27
(18,37%)