Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Siemień ul.: Kasztanowa, Kościelna, Reja, Stawowa, Strażacka
Pokaż więcej
Anna Kolasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
80
(60,15%)
Hubert Adam Sitkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(21,05%)
Marta Dawidek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(18,80%)
Okręg 2
Siemień ul.: Leśna, Lubelska, Nowa, Polna, Spacerowa, Wesoła, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
Janusz Syrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
52
(32,10%)
Stanisław Józef Teleon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(37,04%)
Andrzej Goluch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(30,86%)
Okręg 3
Tulniki, Wola Tulnicka
Pokaż więcej
Anna Jakubiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
99
(62,66%)
Anna Krystyna Chwedorowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(27,22%)
Kamila Lisek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
16
(10,13%)
Okręg 4
Miłków, Miłków-Kolonia
Pokaż więcej
Małgorzata Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
86
(42,16%)
Piotr Kawka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(7,35%)
Roman Niechwedowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
63
(30,88%)
Alicja Szwaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(19,61%)
Okręg 5
Łubka, Pomyków, Wólka Siemieńska
Pokaż więcej
Janina Anna Grygorewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
67
(52,34%)
Edyta Kubicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(9,38%)
Antoni Alikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
27
(21,09%)
Marcin Dudziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(17,19%)
Okręg 6
Augustówka, Żminne
Pokaż więcej
Leszek Marian Danilkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
78
(53,06%)
Katarzyna Turowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
25
(17,01%)
Mariusz Michaluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(29,93%)
Okręg 7
Bartłomiej Marcin Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
77
(40,96%)
Tomasz Kalinowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(14,89%)
Izabela Maria Mościcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
9
(4,79%)
Sławomir Banach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(39,36%)
Okręg 8
Jezioro od nr domu 1 do nr domu 52 i od nr domu 126 do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Konarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
36
(41,86%)
Małgorzata Łopacka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(26,74%)
Dariusz Włoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
7
(8,14%)
Adam Sławomir Włoszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(23,26%)
Okręg 9
Jezioro od nr domu 53 do nr domu 125
Pokaż więcej
Ryszard Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
41
(60,29%)
Adam Momont
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(39,71%)
Okręg 10
Amelin, Wierzchowiny Nowe, Wierzchowiny Stare
Pokaż więcej
Krzysztof Musik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
68
(44,44%)
Dariusz Waldemar Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(35,29%)
Urszula Ewa Gołota-Paśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
19
(12,42%)
Jolanta Kocyła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(7,84%)
Okręg 11
Działyń, Sewerynówka
Pokaż więcej
Paweł Cymerman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
65
(44,83%)
Mieczysław Kopiś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(30,34%)
Grzegorz Waldemar Byk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
18
(12,41%)
Agnieszka Borzęcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(12,41%)
Okręg 12
Małgorzata Agnieszka Michaluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
31
(21,09%)
Rafał Mirosław Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
93
(63,27%)
Ewelina Marlena Cieniuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(15,65%)
Okręg 13
Krzysztof Lipiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
32
(32,00%)
Bożena Dziewulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(34,00%)
Mieczysław Osek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
9
(9,00%)
Marta Grażyna Piekarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(25,00%)
Okręg 14
Gródek Szlachecki od nr domu 1 do nr domu 44, Władysławów
Pokaż więcej
Barbara Teresa Byk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
54
(42,19%)
Rafał Michaluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(16,41%)
Grzegorz Gajos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
31
(24,22%)
Anna Beata Piskorska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(17,19%)
Okręg 15
Gródek Szlachecki od nr domu 45 do końca
Pokaż więcej
Janusz Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA
48
(35,29%)
Renata Jaworska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(30,88%)
Sławomir Lipski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA
23
(16,91%)
Marian Michaluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(16,91%)