Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lubomierz ulice: Gryfiogórska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Krystyna Stefania Andrzejczak
93
(88,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Elżbieta Walczak
12
(11,43%)
Okręg 2
Miasto Lubomierz ulice: Pl. Wolności, Kargula i Pawlaka, Rzeczna, Sportowa, Kombatantów, Kwiatowa, Polna, Ptasia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Michał Mateusz Pater
106
(42,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Grzegorz Sławomir Budzicz
84
(33,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Artur Tarnowski
61
(24,30%)
Okręg 3
Miasto Lubomierz ulice: Majowa, Partyzantów, Wacława Kowalskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Marcin Paweł Zając
85
(51,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Stolarski
7
(4,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISIEWICZA
-
17
Marek Włodzimierz Misiewicz
72
(43,90%)
Okręg 4
Miasto Lubomierz ulice: Chopina, Edukacji Narodowej, Stogryna, Asnyka, Wietora, Kościuszki, Pl. Kościelny, Jeleniogórska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Aron Bogusz
118
(62,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Mariusz Rafał Pyka
50
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Leszek Artur Liszka
22
(11,58%)
Okręg 5
Sołectwo Milęcice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Anna Grażyna Kalińska
53
(52,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Aleksander Stefan Szymonowicz
25
(24,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Antoni Hajdasz
23
(22,77%)
Okręg 6
Sołectwo Pławna Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Roman Władysław Moskwa
66
(54,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Witold Rozbicki
56
(45,90%)
Okręg 7
Sołectwo Pławna Górna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Radosław Adam Chorążyczewski
83
(51,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Marta Anna Rembiszewska
36
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Jan Szczerbaniewicz
43
(26,54%)
Okręg 8
Sołectwo Golejów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Henryk Grala
21
(25,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY PASIERBSKIEJ
-
18
Małgorzata Irena Pasierbska
61
(74,39%)
Okręg 9
Sołectwo Pasiecznik od nr 1 do 95
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Lucyna Maria Fabiszewska-Kozdęba
77
(37,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sebastian Paweł Chodorowski
16
(7,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY
-
20
Alicja Maria Murawska
113
(54,85%)
Okręg 10
Sołectwo Pasiecznik od nr 96 do 119 + Przysiółek Zalesie, Sołectwo Janice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Helena Środa
20
(19,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Ewa Jakubowska
39
(38,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISIEWICZA
-
17
Tadeusz Stanisław Andruszków
43
(42,16%)
Okręg 11
Sołectwo Chmieleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Dariusz Penkala
153
(89,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Andrzej Jan Krzan
18
(10,53%)
Okręg 12
Sołectwo Popielówek, Sołectwo Radoniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Krzysztof Kozak
83
(44,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIELNICZYN
-
19
Anna Michalina Mielniczyn
102
(55,14%)
Okręg 13
Sołectwo Oleszna Podgórska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Alicja Dzikowska
85
(42,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Krzysztof Mytych
116
(57,71%)
Okręg 14
Sołectwo Maciejowiec, Sołectwo Pokrzywnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Wojciech Paweł Nowicki
55
(67,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Michał Kazimierz Hajdasz
27
(32,93%)
Okręg 15
Sołectwo Wojciechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ"
-
15
Mariusz Mirosław Kozłowski
74
(35,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ
-
16
Wiesław Tadeusz Bobrowski
60
(28,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Adamowicz
73
(35,27%)