Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brzeziny-ulice: 1000 - lecia, Leśna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Wrocławska, Brzozowa, Sosnowa, Bankowa, Energetyczna, Franciszka Krawczykowskiego, Długosza Królewskiego
Pokaż więcej
Anna Mariola Mituła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
120
(60,61%)
Grażyna Stefania Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
30
(15,15%)
Waldemar Ryszard Kupajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(24,24%)
Okręg 2
Sołectwo Brzeziny-ulice: Kaliska, Jesionowa, Kasztanowa, Świerkowa, Wierzbowa, Dębowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, ks. Józefa Kurzawy, Handlowa, Polna, Zielona, Gimnazjalna, Lawendowa
Pokaż więcej
Jan Radosław Niedźwiedź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
83
(45,36%)
Mirosława Żurawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63
(34,43%)
Barbara Krystyna Puchała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(20,22%)
Okręg 3
Sołectwo Brzeziny-ulice: Generała Zajączka, Władysława Jagiełły, Józefa Bema, Władysława Sikorskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, gen. Mieczysława Smorawińskiego, Edmunda Taczanowskiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki, Jana III Sobieskiego, Stefana Czarnieckiego, Mieszka I, Augustyna Kordeckiego, Kazimierza Wielkiego, Władysława Łokietka
Pokaż więcej
Józef Skoczylas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
132
(44,00%)
Barbara Kruszakin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
77
(25,67%)
Paweł Zmyślony
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(30,33%)
Okręg 4
Sołectwo: Aleksandria
Pokaż więcej
Andrzej Molka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
58
(20,79%)
Hieronim Molka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
148
(53,05%)
Ryszard Adam Wierucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(26,16%)
Okręg 5
Sołectwo: Czempisz: Czempisz, Zaleśna-część wsi Czempisz
Pokaż więcej
Sylwia Lazarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
112
(47,86%)
Żaneta Anna Pławiak-Baś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(52,14%)
Okręg 6
Sołectwo: Dzięcioły
Pokaż więcej
Sylwester Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Jagodziniec
Pokaż więcej
Leon Zygmunt Łaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
68
(37,57%)
Elżbieta Janina Jarych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
62
(34,25%)
Karol Trojak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(28,18%)
Okręg 8
Sołectwa: Zajączki, Wrząca
Pokaż więcej
Stanisław Walaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
85
(54,14%)
Halina Maria Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
49
(31,21%)
Małgorzata Jadwiga Włodarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(14,65%)
Okręg 9
Sołectwa: Ostrów Kaliski, Zagórna
Pokaż więcej
Marzena Maria Szmaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
74
(37,19%)
Małgorzata Dudkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
125
(62,81%)
Okręg 10
Sołectwo: Pieczyska
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
108
(76,06%)
Grzegorz Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(23,94%)
Okręg 11
Sołectwo: Piegonisko – Pustkowie: Piegonisko-Pustkowie, Piegonisko – Kolonia
Pokaż więcej
Karol Bakacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
64
(52,03%)
Marta Simiłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
42
(34,15%)
Patrycja Katarzyna Kurczewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(13,82%)
Okręg 12
Sołectwa: Fajum, Rożenno: Rożenno, Chudoba – wieś wchodząca w skład sołectwa Rożenno, Jamnice: Jamnice, Natalin – część wsi Jamnice
Pokaż więcej
Maciej Bogusław Maksajdowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
128
(58,18%)
Marian Adam Żurawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(41,82%)
Okręg 13
Sołectwa: Sobiesęki, Piegonisko-Wieś
Pokaż więcej
Henryk Stanisław Goliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
40
(22,60%)
Marek Cieślarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
59
(33,33%)
Bogdan Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(44,07%)
Okręg 14
Sołectwa: Przystajnia: Przystajnia, Przystajnia-Folwark-przysiółek, Moczalec
Pokaż więcej
Roman Leszek Witoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
97
(53,01%)
Henryk Maciuszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(46,99%)
Okręg 15
Sołectwo: Przystajnia – Kolonia: Przystajnia-Kolonia, Bugaj-część wsi Przystajnia-Kolonia, Świerczyna
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Żychliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY BRZEZINY
45
(41,67%)
Kamila Magdalena Lewandowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63
(58,33%)