Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatUlice: Adama, Andrzeja, Ekonomiczna, Gajowa, Hejnałowa, Homera 7 – 13, Jana Spyry, Janusza Kusocińskiego, Jerzego, Kadłubowa, Kamieniczna, Klemensa Latochy, Kopcowa, Krótka, ks. Jana Dzierżonia, ks. Jana Trochy, ks. Kudery, ks. Pawła Macierzyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Lędzińska, Licealna, Macieja, Marcina, Mikołaja, Mleczna, Oświęcimska 336A, 336B, 342, 346, 360 - 388, od 404 do końca, Pilnikowa, Ratuszowa, Rynek, Sekretna, Słowackiego, Spiżowa, Strefowa, Turyńska, Wylotowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Chabrowa, Domy Polne, Karola Szymanowskiego, Lokalna, Łowiecka, Łysinowa, Myśliwska, Onufrego, Osiedle Wygoda, Polna, Poziomkowa, Rycerska, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szynowa, Świerczyniecka, Świerklowa, Wiktora Szostka, Wrześniowa, Wrzosowa, Za Kopcem, Żwirki i Wigury
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Homera od 14 do końca , Oświęcimska 400 - 400a
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Chemików od 35 do końca, Plac Alfreda Nobla
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Bursztynowa, Chemików 10 - 30, Eugeniusza Romera, Józefa Sowińskiego, Juliana Fałata, Klasztorna, Koralowa, Krakowska, Księżycowa, Leona Schillera, Ludwika Solskiego, Perłowa, Plac Św. Walentego, Rędzinna, Rubinowa, Skrajna, Solidarności, Spacerowa, Sportowa, Staromłyńska, Turkusowa, Wita, Zdrowia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Aleksandra W. Królikowskiego, Barańcowa, Baryki, bł. Edmunda Bojanowskiego, Bojszowska, Bratków, Brzozowa, Gołysowa, Jana, Jana Skrzetuskiego, Jaworowa, Jodłowa, Józefa Lompy, Klonowa, Kocyndra, Kolejowa, Kopańska, Kryształowa, Miła, Modrzewiowa, Narcyzów, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Konarskiego, Stanisława Ligonia, Szlaku Solnego, Szyszkowa, Tęczowa, Torowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Bazaltowa, Borowinowa, Dębowa, Dojazdowa, Dolomitowa, Działkowców, Grafitowa, Grzybowa, Hodowlana, Kamienna, Kasztanowa, Kolonia Leśna, Kręta, Krzemowa, Kwarcowa, Leśna, Łąkowa, Marglowa, Marmurowa, Okrężna, Peryferyjna, Piaskowcowa, Potokowa, Pszenna, Skalna, Sośnina, Szafirowa, Szybowa, św. Kingi, Turystyczna, Wapienna, Warszawska 13 - 139, Wodna, Wojciecha Bogusławskiego, Wspólna, Zakątek, Zarzyna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulica: Granitowa 5 - 27, 29 - 54, od 57 do końca numery nieparzyste
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulica: Granitowa 28 - 28c parzyste, 55 - 56, od 58 do końca numery parzyste
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Kościelna, Letnia, Św. Barbary, Warszawska 140 - 240, 242 - 254 parzyste, Węglowa 11 - 57, Wiosenna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulica: Węglowa od 61 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Barbórki, Bażantów, Bociania, Dąbrówki, Jastrzębia, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Nasypowa, Prywatna, Sadowa, Sokolska, Solecka, Warszawska 241 - 249 nieparzyste, 256 - 277, Wawelska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Diamentowa, Jacka Soplicy, Jedwabna, Justyny Budzyńskiej, Kosynierów, Niedługa, Ofiar Oświęcimskich, Patriotów, Piastowska, Remizowa, Satynowa, Starowiślana, Sucharskiego Majora, Warszawska od 280 do końca, Wojciecha Korfantego, Wojciecha Kossaka, Zabrzeg, Zuchowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Bijasowicka, Groblana, Krupnicza, Lipcowa, Majowa, Miodowa, Porąbek, Ustronna, Widokowa, Wiślana, Władysława Jagiełły, Żywiczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ulice: Andrzeja Mielęckiego, Bohaterów Westerplatte, Dyrdy, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Promienna, Przecznica, Przyjaźni, Równoległa, Skowronków, Słowików, Tatarakowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów