Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Zawonia ulice: Budczycka, Łąkowa, Zacisze, Radosna, Swobodna, Wiosenna, Trzebnicka, Rumiankowa, Letnia, Jesienna, Leśna, Stawowa, Topolowa, Nowa, Akacjowa
Pokaż więcej
Dariusz Eugeniusz Rudkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
100
(48,54%)
Wanda Fabianowicz-Niwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
106
(51,46%)
Okręg 2
Sołectwo Zawonia ulice: Słoneczna, Spacerowa, Tęczowa, Spokojna, Wrzosowa, Piaskowa, Zielona, Szkolna, Nauczycielska, Krótka, Sportowa
Pokaż więcej
Grażyna Ogrodowicz-Nitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
140
(67,63%)
Magdalena Kępska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
67
(32,37%)
Okręg 3
Sołectwo Zawonia ulice: Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Kasztanowa, Rowerowa, Wspinaczkowa, Brzozowa, Milicka, Oleśnicka
Pokaż więcej
Mariusz Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
87
(44,62%)
Monika Jasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
108
(55,38%)
Okręg 4
Sołectwa: Kałowice, Pstrzejowice, Sucha Wielka, Budczyce
Pokaż więcej
Jarosław Robert Jerdonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
119
(64,32%)
Grzegorz Wojciech Burgiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA 2018
15
(8,11%)
Magdalena Szulga-Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
51
(27,57%)
Okręg 5
Sołectwo: Sędzice
Pokaż więcej
Jan Ciosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
82
(63,57%)
Mariusz Tomasz Waliszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
47
(36,43%)
Okręg 6
Sołectwa: Czachowo, Radłów, Skotniki, Głuchów Dolny
Pokaż więcej
Jadwiga Zawada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
59
(32,24%)
Katarzyna Maria Grech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
63
(34,43%)
Henryk Józef Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPARCIE DLA ROZWOJU GMINY”
61
(33,33%)
Okręg 7
Sołectwa: Cielętniki, Miłonowice
Pokaż więcej
Robert Stanisław Radota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
48
(55,81%)
Edyta Zofia Staśto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
38
(44,19%)
Okręg 8
Sołectwo Tarnowiec i p. Sucha Mała
Pokaż więcej
Czesław Warzecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
114
(59,07%)
Katarzyna Kazimiera Grabkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
79
(40,93%)
Okręg 9
Sołectwa: Prawocice, Rzędziszowice i p. Kopiec
Pokaż więcej
Izabella Paulina Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
70
(44,03%)
Jerzy Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
70
(44,03%)
Janusz Czesław Szymczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPARCIE DLA ROZWOJU GMINY”
19
(11,95%)
Okręg 10
Sołectwa: Niedary, Ludgierzowice i p. Pomianowice
Pokaż więcej
Marek Jan Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
110
(79,71%)
Agata Katarzyna Woloszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
28
(20,29%)
Okręg 11
Sołectwa: Pęciszów, Stanięcice i p. Złotówek, Trzęsowice, Grochowa
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Onyśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
128
(55,17%)
Andrzej Iwaszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
104
(44,83%)
Okręg 12
Sołectwo Czeszów ulice: Milicka, Polna, Wąska, Zawońska, Zielona, Złotowska, Stawowa, pl. Lipowy
Pokaż więcej
Joanna Elżbieta Kaleńczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
94
(68,12%)
Marianna Zofia Ogonowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
44
(31,88%)
Okręg 13
Sołectwo Czeszów ulice: Brzozowa, Dębowa, Kasztanowa, Leśna, Sosnowa, Sportowa, Tęczowa, Topolowa, Trzebnicka
Pokaż więcej
Aneta Joanna Jasińska-Madra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
95
(63,76%)
Paweł Łaczmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
54
(36,24%)
Okręg 14
Sołectwo Czeszów ulice: Marii Konopnickiej, Kwiatowa, Okólna, Piaskowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna
Pokaż więcej
Zdzisław Marszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
100
(65,36%)
Dawid Robert Stec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA 2018
25
(16,34%)
Małgorzata Smolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
28
(18,30%)
Okręg 15
Sołectwo Złotów i p. Trzemsze
Pokaż więcej
Jolanta Jadwiga Wojtala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA ZAWONIA - WSPÓLNE DOBRO”
106
(63,86%)
Małgorzata Barbara Suchecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
60
(36,14%)