Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Rudziniec: ul. Dębowa ul. Gliwicka od nr 26 wzwyż (parzyste) od nr 73 do nr 97 (nieparzyste) ul. Kanałowa ul. Kolejowa ul. Leśna ul. Nowa ul. Opolska ul. Osiedleńcza ul. Piaskowa ul. Sosnowa ul. Sportowców ul. Stawowa ul. Stodółka ul. Szkolna, ul. Świętego Michała ul. Tartak ul. Wydzierów
Pokaż więcej
Roman Pęcherzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
128
(44,76%)
Henryk Kazimierz Targowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO
158
(55,24%)
Okręg 2
Sołectwo Rudziniec: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Gliwicka, od nr 2 do 24 (parzyste) od nr 1 do nr 71 (nieparzyste), ul. Górna, ul. Jaśminowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Nad Lisim Potokiem, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Olchowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Wierzbowa, ul. Wodna, ul. Zamkowa
Pokaż więcej
Alojzy Jan Karafioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
166
(42,46%)
Tomasz Piotr Falfasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
225
(57,54%)
Okręg 3
Sołectwo Rudno: ul. Dolna ul. Górna ul. Kolejowa ul. Palmowa ul. Polna ul. Potokowa
Pokaż więcej
Magdalena Alicja Stochaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
83
(42,13%)
Bernadeta Katarzyna Fitzke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
73
(37,06%)
Marek Jan Wyciślok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO
41
(20,81%)
Okręg 4
Sołectwo Rudno: ul. Boczna, ul. Dębowa, ul. Gliwicka, ul. Jesionowa, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Morelowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Wiśniowa
Pokaż więcej
Iwona Anna Nowara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
114
(37,01%)
Sebastian Gerard Böhm
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
194
(62,99%)
Okręg 5
Sołectwo Bojszów: ul. Brzozowa, ul. Kasztanowa, ul. Kościelna, ul. Kościuszki, ul. Leśna, ul. Myśliwska, ul. Nowa, ul. Piwna, ul. Spokojna, ul. Sportowa
Pokaż więcej
Mateusz Gabriel Frejno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
69
(28,75%)
Łukasz Piotr Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
171
(71,25%)
Okręg 6
Sołectwo Bojszów: ul. Dąbrówka, ul. Górna, ul. Palmowa, ul. Sadowa, ul. Słoneczna, ul. Szkolna
Pokaż więcej
Rafał Michał Ruprich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
76
(41,53%)
Sabina Irena Gabrysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
107
(58,47%)
Okręg 7
Sołectwo: Łącza
Pokaż więcej
Sebastian Kancy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
113
(70,63%)
Beata Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
47
(29,38%)
Okręg 8
Sołectwo: Kleszczów
Pokaż więcej
Agnieszka Elżbieta Bucher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
235
(49,58%)
Jolanta Konsek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
192
(40,51%)
Adrian Aleksander Szeler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO
47
(9,92%)
Okręg 9
Sołectwo: Rzeczyce, Ligota Łabędzka
Pokaż więcej
Rudolf Józef Steuer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
61
(20,54%)
Kinga Katarzyna Lukoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
176
(59,26%)
Piotr Karplak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA TARGOWSKIEGO
39
(13,13%)
Bożena Maria Drózd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENA DRÓZD
21
(7,07%)
Okręg 10
Sołectwo: Bycina
Pokaż więcej
Sebastian Marcin Kałuża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
208
(65,82%)
Elżbieta Marta Jańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
108
(34,18%)
Okręg 11
Sołectwo: Taciszów
Pokaż więcej
Ewa Barbara Richter
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
145
(72,86%)
Katarzyna Krystyna Sembok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
54
(27,14%)
Okręg 12
Sołectwo: Pławniowice
Pokaż więcej
Joachim Józef Lisok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
195
(57,02%)
Łukasz Marek Czernecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
147
(42,98%)
Okręg 13
Sołectwo: Poniszowice, Widów
Pokaż więcej
Ewa Maria Sztyrc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
179
(52,49%)
Regina Katarzyna Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
162
(47,51%)
Okręg 14
Sołectwo: Słupsko, Niewiesze, Niekarmia
Pokaż więcej
Andrzej Manfred Szołtysik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo: Chechło, Łany
Pokaż więcej
Beata Genowefa Szołtysek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ
95
(26,39%)
Mariusz Strójwąs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ PO STRONIE MIESZKAŃCÓW”
265
(73,61%)