Wideo. Bramki. Włocłavia Włocławek - Mazur Gostynin 2:4 (1:0)
Wyniki
Niedziela
Pałuczanka Żnin - Akademia Futbolu Brzoza 0:1
Bramka: Filip Jurczykowski
Rodło Kwidzyn - Węgrowianka Wegrowo 6:1 ( 3:1)
Bramka: - Marcin Sobolewski.
Olimpia Grudziądz (juniorzy starsi) - Węgrowianka 2:2 (0:1)
Bramki: - Łukasz Hennig, Bartosz Rykowski
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0 (3:0)
Bramki: Bramki: Rafał Burzyński 2, Adrian Klepacz, Damian Narożniak, Łukasz Modranka.
Orzeł Agropol Służewo - Wzgórze Raciążek 5:1 (3:0)
Bramki: Mikołaj Zielonka 2, Michał Witkowski, Sławomir Cieślakiewicz, Kamil Jakóbczak
Sobota
Włocłavia Włocławek - Mazur Gostynin 2:4 (1:0)
Bramki: Mateusz Dewil (5), Tomasz Szablewski (53, głową) - (47), (61), (70), (85, wolny)
Gopło Kruszwica - Zootechnik Kołuda 2:0
Bramki: Myśliwy, Kruszczyński
Goplania Inowrocław - Notecianka Pakość 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Skonieczka
Pomorzanin Serock - Chełminianka Chełmno 2:7 (2:4)Bramka: - Igliński, M. Węgierek, Linkowski, testowany II, Zarembski, Piasecki, Chudziński
Pogoń Mogilno - Piast Złotniki Kujawskie 5:1 (1:1)
Bramki: Jay Jaskólski 3 (47, 82, 85), Adam Kierstan (20, samobójcza), Jacek Wojciechowski (75) - Michał Beliński (15)
Elana Toruń - KKS Włókniarz Kalisz 1:0(0:0)
Bramka: Mateusz Stryjewski (54)
Mecz odbył się w Jarocinie, gdzie Elana przebywa na obozie.
Nielba Wągrowiec - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (2:0)
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 3:1
Chemik Moderator Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 2:6 (1:3)
Pomorzanin Toruń - Drwęca Golub Dobrzyń 5:0
Bramki: testowany I, Oskar Balcerowicz, Dawid Orlicki, Kamil Góral, testowany II
Wisła Nowe - Promień Kowalewo 4:0 (2:0)
Bramki: Dawid Górski, Piotr Myścich, Patryk Obiała, Przemysław Lewandowski
KS Brzoza - Unia Drobex Solec Kujawski 1:4
Bramki: - Paweł Mądrzejewski 2, Patryk Nowak, testowany
Sparta Brodnica - Mustang Ostaszewo 4:2 (0:1)
Bramki: Adrian Kural (60), Dawid Bocian (75), Krystian Janczak (85), Bartosz Zalewski (90) - Masato Hayashi 2 (27, 50, karny)
Start Pruszcz - Unia Janikowo 1:2 (0:0)
Bramki: Jakub Krukowski - Marcin Dworacki, Maciej Mysiak
Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo 2:2 (1:1)
Bramki: Dominik Hancyk (40), Jakub Sajda (48) - (42), (50)
Gwiazda Starogród - Unislavia Unisław 4:3
Polonia Bydgoszcz - Łobzonka Wyrzysk 7:1 (2:0)
Bramki: Łukasz Nowak 2, Marcin Gołata, Przemysław Kosmela, Łukasz Chruścicki 2, testowany - (karny),
Olimpia II Grudziądz - Naprzód Jabłonowo 2:1
Bramki: - Bartosz Wilkanowski.
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Bądkowo 3:2 (0:1)
Bramki: Patryk Olczak, Mariusz Jaśkiewicz (karny), Krystian Osiński.
Kujawianka Izbica Kujawska - Kujawiak Lumac Kowal 6:4 (5:1)
Bramki: Łukasz Galanciak (8), Przemysław Kowalski 3 (11, 16, 19), Mateusz Szafran (29), Filip Korpalski (60)
- Mateusz Jakubowski (31), Piotr Szablewski (55, wolny), Maciej Lewandowski 2 (62, 85)
Zdjęcia z meczu
Legia Chełmża - LKS Dąbrowa Chełmińska 3:0
Bramki: testowany 2, Adam Piątkowski
GKS Start Stawki - Zdrój Ciechocinek 0:3 (0:1)
Bramki: Dawid Napora, Marcin Majchrzak, Kacper Żuchowski
Pomowiec Kijewo Królewskie - Start Warlubie 3:2 (2:1)
Bramki: Arkadiusz Jakubowski 2, Mateusz Taczkowski -
Unia Gniewkowo - Cyklon Kończewice 3:3 (3:1)
Bramki: Mateusz Grudziński, Oskar Kryszak, Kamil Fajkowski -
Cuiavia Inowrocław - Gryf Sicienko 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Wiśniewski (7) - (83, karny)
LTP Lubanie - Mień Lipno 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Różański (9) - Sławomir Szajgicki (65), Łukasz Bartczak (85)
Zdjęcia z meczu
Polonia Bydgoszcz (j. starsi) -Burza Nowa Wieś Wielka 2:2
Bramki dla Burzy: J.Kaczmarek.P.Rutyna
Sadownik Waganiec - Łokietek Brześć Kujawski 0:7 (0:2)
Bramki: Kraszewski 2, Marciniak 2, Bołkowiec, Marcin Pałczyński, Gryczewski.
LZS Bobrowo - KS Sokół Radomin 0:9
Bramki: P. Marcinkowski 4, W. Jachowski 4, S. Nurkowski.
UKS SMS Włocławek - GKS Baruchowo 2:2 (1:2)
Bramki: Hubert Majtczak, Jakub Markiewicz - Jędrzej Tomaszewski, Hubert Jaśkiewicz.
Piątek
Chemik Moderator Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 (0:0)
Bramki: Kacper Sapa 2 (49, 77)
ORLĘTA: Migdalski (30, Kościelecki, 60, Baryza) - Bihus, Gawroński, Brzeziński, Dryps, Wojnowski, Młodzieniak, Kuzimkowski, Wienconek, Żywica, Povolotskyi oraz Sadowski.
Cuiavia Inowrocław (juniorzy starsi) - Kujawy Markowice 5:1 (3:1)
Terminarz
Sobota
Start Pruszcz - Unia Janikowo (10, Bydgoszcz)
UKS SMS Włocławek - GKS Baruchowo (10)
Sadownik Waganiec - Łokietek Brześć Kujawski (10)
Elana Toruń - KKS Włókniarz Kalisz (11)
Goplania Inowrocław - Notecianka Pakość (12)
Pomorzanin Toruń - Drwęca Golub Dobrzyń (12)
Pogoń Mogilno - Piast Złotniki Kujawskie (12.30)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice (13)
Zawisza Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec (13)
Cuiavia Inowrocław - Gryf Sicienko (14)
Unia Wąbrzeźno - Victoria Czernikowo (14)
Sparta Brodnica - Mustang Ostaszewo (14, Toruń)
LTP Lubanie - Mień Lipno (16, Włocławek)
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Bądkowo (16, Włocławek)
Unia Gniewkowo - Cyklon Kończewice (16)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Znicz Rojewo (16, Inowrocław)
Legia Chełmża - LKS Dąbrowa Chełmińska (16)
Polonia Bydgoszcz - Łobzonka Wyrzysk (16)
Kujawianka Izbica Kujawska - Kujawiak Lumac Kowal (18)
Pomowiec Kijewo Królewskie - Start Warlubie (18, Świecie)
GKS Start Stawki - Zdrój Ciechocinek (18 Toruń)
Lech Rypin - Jeziorak Iława
Noteć Gębice - Wilki Wilczyn
Niedziela
Orzeł Agropol Służewo - Wzgórze Raciążek (12)
Krajna Sępólno - Chojniczanka Chojnice (juniorzy) - 16
Poniedziałek
Zdrój Ciechocinek - KS Opatrunki (Toruń)
Nie ma jakiegoś sparingu na naszej liście, dajcie znać w komentarzach lub telefonicznie.: 519 503 679.
Aby odświeżyć - kliknij F5.
Wyniki ze środy
Olimpia Grudziądz - Unia Janikowo 5:0 (2:0)
WYNIKI SPARINGÓW - 26 stycznia
Zdjęcia. Włocłavia - KS Kutno 0:5
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?