Mordercy 17-letniej Anety z Lipna [ZDJĘCIA]. Zatrzymani przez policjantów z Lipna 18 i 24 latek podejrzani o zabójstwo 17-latki usłyszeli zarzuty. Na podstawie zgromadzonych do sprawy dowodów sąd zadecydował o aresztowaniu ich na 3 miesiące. Policjanci pod nadzorem prokuratora cały czas pracują nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności w jakich doszło do tej tragedii.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

heniu (gość)

te sku....syny dostana kilka lat i wyjda a my ich utrzymujemy chore prawo odrazu ich pod mur i niech zdychaja zglodu wolno i dlugo bo wyjda to itak juz po nich bendzie szkoda tak mlodej anety

Petrus (gość)

gdy by ktos mi zabil dziecko,poswiecil bym swoje zycie by dopasc skur...eli i sam bym im wymiezyl kare,kare smierci!!!! Oczywiscie bardzo powolna by dlugo i swiadomie umierali!

ewa (gość)

to sa mordercy jak mogli to zrobić tej dziewczynie ona była taka młoda jeszcze całe życie pszednią było a take gnoje zabrali jej życie śmierc za śmierć powinło być unas w kraju niema słów na takich gnojów