(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Włocławek wypadek na torach. W niedzielę (18.09) ok godz. 8. oficer dyżurny został poinformowany, że na wysokości ul.Promiennej we Włocławku, przy torowisku, leży mężczyzna, który nie daje oznak życia.

Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili, iż młody mężczyzna nie żyje.

Mundurowi natychmiast podjęli działania celem ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia. Jak wstępnie ustalili, 22-letni mężczyzna najprawdopodobniej został potrącony przez nieustalonej relacji pociąg. Na skutek obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.

Wszystko wskazuje na to, że do zdarzenia doszło między godz.5 a 7 rano.

Mundurowi zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Jednak w dalszym ciągu pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku.

Dlatego też prowadzący postępowanie proszą o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu okoliczności tragedii o kontakt pod nr tel. 54/414-56-56.


Weź udział w akcji Chcemy Taniego Paliwa - podpisz petycję do rządu

KRONIKA POLICYJNA

Codziennie najświeższe wiadomości z naszego miasta i regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!