Wyniki sparingów w regionie kujawsko-pomorskim [9-10 lutego 2019]

Wyniki i terminarze meczów sparingowych rozgrywanych w naszym regionie.

Wideo Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie 12:1 (5:1)

Wyniki

Poniedziałek (11.02)
KS Opatrunki Toruń - Zdrój 2:2 (1:2)
Bramki: Stanisław Górski, Jarosław Krzyżanowski (Z)

Niedziela (10.02)
Unia Gniewkowo - Mikrus-Gesal Szadłowice 7:2
Bramki: Łukasz Waligóra 3, Grzegorz Pakulski 2, Kamila Fajkowski, Michał Piotrowski -

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn 4:4 (1:2)
Bramki: Billy Abbott 3, Łukasz Kraszewski - Lucjan Jaroszewski 3, Karol Urbański.

Bałtyk Gdynia (juniorzy) - Piast Złotniki Kujawskie 0:2
Bramki: Mariusz Kwiatkowski, Krzysztof Głogowski

Sobota (9.02)
Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie 12:1 (5:1)
Bramki: Patryk Dudkiewicz (3), Paweł Behlke 3 (20, 30, 56), Mateusz Dewil 2 (22, 47), Patryk Wojtylak (24), Piotr Gląba 4 (62, 70, 80, 82), Patryk Biesiadziński (63) - Cezary Smykowski (14)
Włocłavia: Głodkowski (46, Potocki) - Falkowski, Markiewicz (46, Zuchora), Szablewski (65, Lewandowski), Frąckowiak (46, Kijewski) Behlke (56, Biesiadziński), Wojtylak (46, Spychalski), Charzewski (46, Gląba), Feter, Dewil (56, Kłosowski) - Dudkiewicz (63, Klimek).
LTP: M. Makowski - (46, Kacper Kujawa) - Tulimowski, Trzciński, Mularski, Kowalski, Stefaniak, Zaranek, Kranc. Świątkowski, Smykowski, Różański. Na zmiany. Kazimierczak. K. Bławat, Kołudkiewicz, Piernikowski, Zapiec.

Elana Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz 6:0 (4:0)
Bramki: Dominik Kościelniak, Wojciech Onsorge, Krzysztof Wołkowicz, Mateusz Stryjewski, Mariusz Kryszak, Maciej Stefanowicz

Zjednoczeni Trzemeszno - Cuiavia Inowrocław 0:6 (0:1)
Bramki: Dariusz Słupski (18), Adrian Maksymowicz (48), Dawid Jastrzębski (60), Michał Marczyński (66, karny), Mateusz Brzóstowski (80), Patryk Matykiewicz (88)

Wda Świecie - Chełminianka Chełmno 2:4 (2:1)
Bramki: Ernest,Tarkowski - Marks (karny), Igliński, Gross, Piasecki

Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn 7:0 (5:0)
Bramki: Perliński 3 (8, 30, 45), Szal (34), Jaskólski (34), Mrówczyński 2 (65, 81)

GKS Wikielec - Sparta Brodnica 1:1 (1:0)
Bramki: (39) - Marcin Rupiński (83, karny)

Notecianka Pakość - Sparta Janowiec Wielkopolski 6:1
Bramki: Fabian Sudoł, Przemek Strzesak, Kamil Kala, Kacper Wróblewski, Przemek Swojnóg oraz Kacper Mozgawa

Fala Świekatowo - Gryf Sicienko 5:1
Bramki: Marcin Majer, testowany, Kamil Chojnacki, Miłosz Brzeziński, Maciej Kwasigroch -

Pomorzanin Toruń - Kasztelan Sierpc 4:4 (3:0)
Bramki: Góral, Więckowski, testowany 2.

Jeziorak Iława - Zawisza Bydgoszcz 5:1 (1:0)
Bramki: - Adrian Brzeziński.

Pomowiec Kijewo - Flisak Złotoria 3:4 (1:0)
Bramki: Mateusz Taczkowski, testowany I, testowany II -

GKS Baruchowo - MGKS Lubraniec 7:0 (3:0)
Bramki: Adrian Bartczak , 2, Piotr Kierus 2, Łukasz Frątczak 2, Dawid Błaszczyk.
Zdjęcia, wideo ze sparingu

Mustang Ostaszewo - Kujawianka Izbica Kujawska 3:6 (1:4)
Bramki: samobójcza, Maciej Dudek, Adam Kaźmierczak - Patryk Popieliński 2, Paweł Karbowiński 2, Przemysław Kowalski, Łukasz Galanciak.

Legia Chełmża - Cyklon Kończewice 2:1 (1:1)
Bramki: Maciej Rożnowski (2), Kacper Brutkiewicz (75) - Adrian Kowalski (14, karny)

Victoria Czernikowo - Sokół Radomin 0:2

Naprzód Jabłonowo - LZS Świedziebnia 1:3 (0:1)
Bramki: Szymon Hanzek -.

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 2:2 (0:2)
Bramki: Piotr Waniak, Damian Adamski - Radosław Mik

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 1:2
Bramki: Tomasz Liszaj -

Start Pruszcz - Chemik Bydgoszcz 2:3
Bramki: testowany, Wojciech Błaszczak - Mariusz Miłek, testowany I, testowany II.

Unia Janikowo - Lubuszanin Trzcianka 4:6 (3:1)
Bramki: Maciej Mysiak, Wojciech Lewandowski, Kamil Kuropatwiński, Jakub Czapliński (samobójcza) -

Wisła Nowe - Stal Grudziądz 5:1 (1:1)
Bramki: Piotr Myścich 3, Michał Horna, Paweł Górski -

Tucholanka Tuchola - Sparta Przysiersk 1:4
Bramki dla Sparty: Patryk Jackowski, 2 zawodnik testowany, Wojciech Rzeźnik.

Polcalc Lubienianka - Olimpia Chąśno 2:3 (1:1)
Bramki: Mariusz Jaśkiewicz, Rafał Zbońkowski -.

Victoria Czernikowo - Sokół Radomin 0:2 (0:0)
Bramki: Artur Bruzdewicz, Paweł Jachowski.

BKS Bydgoszcz - Sportis Łochowo 4:1 (2:1)
Bramki: Oskar Andrzejewski 2, Maciej Sieradzki (karny), samobójcza - Marcin Krzywicki,

Zobaczcie celny strzał z 50 metrów M. Krzywickiego

Lech Rypin - Wiślanin Bobrowniki 4:2 (3:0)
Bramki: Paweł Lewandowski, Radosław Rybka, Marcin Baranowski, Kornel Stasiak - Konrad Strużyna 2
Wiślanin: A. Ziemiańczyk - L. Strużewski, D. Bisowski, M. Mielczarek , P. Kozłowski, K. Sobolewski, R. Surmacki, K. Strużyna, A. Lerch, M. Borkowski, zawodnik testowany I. Na zmiany weszli W. Gręźlikowski, T. Górny, A. Surmacki, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III

Poprad Muszyna - Lider Włocławek 3:2
Bramki dla Lidera: Szymon Mularczyk, Łukasz Modranka
Mecz odbył się na boisku w Tylmanowej. Lider rozegrał sparing w drodze na obóz sportowy do Zakopanego.
Lider: Karwacki - Owczarek (Pińkowski), Kożecki (Figura), Klepacz, Duduś, Kowalski (Modranka), zawodnik testowany, M. Mularczyk (Sz. Mularczyk), Grube, Narożniak, Burzyński

Kujawiak Lumac Kowal - KS Kutno 1:2 (1:1)
Bramki: Vitalij Shvets (40, karny) - .

Orzeł Agropol Służewo - Sadownik Waganiec 1:0
Bramka: Robert Stelmaszyk (samobójcza)

Noteć Inowrocław - Spójnia Białe Błota 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Górski (30), Paweł Moraczyński (85), Daniel Wujkowski (89) - Marcin Eidtner (23), Rafał Dobroczyński (71)

Zagłębie Piechcin - Start Stawki 0:4
Bramki: Dawid Gajewski 2, Robert Gradowski, Rafał Stefański (karny)

Wisła II Płock - Wisła Dobrzyń 8:1 (5:0)
Bramka: Patryk Olewiński.

SMS Włocławek - Zdrój Ciechocinek 4:3 (2:1)
Bramki: - Marcin Majchrzak 2, Jarosław Krzyżanowski.
Zdjęcia z meczu

Unia Drobex Solec Kujawski - Pałuczanka Żnin 4:0
Bramki: Dawid Szefler, Paweł Mądrzejewski 2, Dawid Zaborowski,

Mień Lipno - Drwęca Golub Dobrzyń 8:2 (5:0)
Bramki: Dawid Cymewramn 3, Sławomir Szajgicki 2, Bartosz Lewicki, Bartosz Kempiński, Daniel Jankowski

Nie ma jakiegoś sparingu na naszej liście, dajcie znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Aby odświeżyć - kliknij F5.

Terminarz

Sobota 9 lutego 2019
Wda Świecie - Chełminianka Chełmno (8)
Notecianka Pakość - Sparta Janowiec (10, Barcin)
Elana Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz (11)
Wisła II Płock - Wisła Dobrzyń (11)
Pomorzanin Toruń - Kasztelan Sierpc (12)
Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie (12)
Zjednoczeni Trzemeszno - Cuiavia Inowrocław (12)
BKS Bydgoszcz - Sportis Łochowo (12)
Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn (12.30)
Lubuszanin Trzcianka - Unia Janikowo (13, Wągrowiec)
Mustang Ostaszewo - Kujawianka Izbica Kujawska (14, Toruń)
GKS Baruchowo - MGKS Lubraniec (14, Włocławek)
UKS SMS Włocławek (j.st) - Zdrój Ciechocinek (14)
Jeziorak Iława - Zawisza Bydgoszcz (14)
Polcalc Lubienianka - Olimpia Chąśno (16, Włocławek)
Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (16)
Orzeł Agropol Służewo - Sadownik Waganiec (18, Włocławek)
Kujawiak Lumac Kowal - KS Kutno (19, Włocławek)
Mień Lipno - Drwęca Golub Dobrzyń (Rypin)
Victoria Czernikowo - KS Sokół Radomin (16, Toruń)
Noteć Inowrocław - Spójnia Białe Błota (16)
Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław
Noteć Gębice - Akademia futbolu Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawianka Strzelno
Legia Chełmża - Cyklon Kończewice (14)
GKS Wikielec - Sparta Brodnica (12)
Pomowiec Kijewo - Flisak Złotoria (11, Chełmno)
Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz

Elana II Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski odwołany
Orlęta szukają rywala na termin 15-17 lutego

Niedziela.10 lutego 2019
Lider Włocławek (juniorzy starsi) - GKS Sompolno (10)
Piast Kołodziejewo - Znicz Rojewo (14 Inowrocław)
Wzgórze Raciążek - Victoria Smólnik (12, Włocławek)
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Kruszyn (16, Włocławek).
Unia Gniewkowo - Mikrus-Gesal Szadłowice (16)
Grom Więcbork -Tęcza Brusy Niedziela (19)
Bałtyk Gdynia (juniorzy) - Piast Złotniki Kujawskie (17.30)

WYNIKI SPARINGÓW Z 1-3 LUTEGO 2018 - TUTAJ

Wyniki ze środka tygodnia
6 lutego 2019
Mustang Ostaszewo - Legia Chełmża 3:2 (1:2)
Bramki: Masato Hayashi 2, Patryk Piotrowski - Maciej Rożnowski 2
Pomorzanin Toruń - Mień Lipno 3:0 (3:0)
Łokietek Brześć Kujawski - Unia Choceń 5:1 (1:0)
Bramki: Billy Abbott 2, Erwin Mętlewicz, Jakub Kosztowny, Łukasz Kraszewski - Michał Dziedzic Kamiński.
Cuiavia Inowroclaw (j.starszy) - Unia Leszcze 5:0 (2:0)

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.02.2019, 14:44

Grom Więcbork 4:1 Tęcza Brusy

10.02.2019, 09:40

Orzeł Służewo - Sadownik Waganiec 1-0(0-0) bramka samobójcza

09.02.2019, 22:26

Dab bakowo - kujawskie pogranicze jeziora wielkie 3-0

09.02.2019, 22:25

Goplania - Goplo 5-4. Akademia futbolu Brzoza - Gębice 1-0. Kujawianka Strzelno - zeotechnik koluda Wielka 1-4

09.02.2019, 21:03

Noteć Inowrocław - Spójnia Białe Błota 3:2 (1:1)
Dawid Górski 30' Paweł Moraczyński 85' Daniel Wujkowski 89' - Marcin Eidtner 23' Rafał Dobroczyński 71'

09.02.2019, 20:37

Victoria Czernikowo - Sokół Radomin 0:2 (0:0) A.Bruzdewicz,P.Jachowski

09.02.2019, 18:17

Mustang Ostaszewo- Kujawianka Izbica Kujawska 3;6 na boisku w Toruniu
bramki:
P. Popieliński - 2
P. Karbowiński - 2
P. Kowalski - 1
Ł. Galanciak - 1

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3