WOŚP 2014. Unibax Toruń zagra z Orkiestrą

WOŚP 2014. Unibax Toruń zagra z Orkiestrą. W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym zbierane będą środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku do Finału włącza się również Unibax Toruń, który przekazał wiele cennych przedmiotów na licytacje.

Kevlar Emila Sajfutdinowa
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Kevlar Emila Sajfutdinowa (© UNIBAX)

WOŚP 2014. Unibax Toruń zagra z OrkiestrąPrzedmioty przekazane przez KST UNIBAX będzie można wylicytować w Toruniu, Górsku, Kikole, Brodnicy oraz na aukcji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na wielkiej scenie w Toruniu licytowane będą gadżety to Tomasza Golloba i Emila Sajfutdinowa oraz karnety z podpisem Rosjanina.

Na aukcji w Górsku obecny będzie Adrian Miedziński i tam licytowany będzie kevlar Miedziaka. W Kikole osoby, które zechcą wesprzeć WOŚP licytować będą m.in. kevlar Emla Sajfutdinowa z autografem, a także podpisane przez Rosjanina karnety na mecze Unibaksu w sezonie 2014. W Brodnicy licytowany będzie karnet z podpisem Emila Sajuftidnowa oraz Złote Karty z podpisem Rosjanina. Z kolei na aukcji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika licytowane będą karnety na mecze Unibaksu Toruń z autografem Emila Sajfutdinowa.

Wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszamy do udziału w licytacji żużlowych gadżetów. Sie ma!
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię