Unikat Osiek - Red Devils Chojnice - ZDJĘCIA [3:5]

Patryk Młynek
Unikat Osiek - Red Devils Chojnice - ZDJĘCIA [3:5] fot. Patryk Młynek
Piłkarze Unikatu Osiek, chodź dzielnie walczyli, nie zdołali pokonać ekipy Red Devils Chojnice w spotkaniu Halowego Pucharu Polski. Mecz zakończył się wynikiem 3:5 i gospodarze muszą się pożegnać z marzeniami o pucharze. Zobacz zdjęcia i skrót wideo z tego spotkania.

Po ambitnej walce drużyna Unikatu uległa Red Devils Chojnice 3:5. Do przerwy gospodarze prowadzili 3:2. W drugiej połowie goście przeważali i strzelili nam trzy gole co dało im awans do dalszej fazy rozgrywek o Puchar Polski.

tYLKO uNIKAT super spotkanie oczywiście jest wielki niedosyt. Jednak emocji jakich dostarczyli nam zawodnicy można by obdzielić kilka spotkań. Krzyś Elsner zagrał bajeczny mecz a Andrzej Saja fruwał w bramce niczym Batman. Zespół Red Devils okazali się spoko drużyną i napewno zaowocuje to współpracą w przyszłości. Napędzilismy im strachu ........szkoda że nie dowieźliśmy wyniku do końca.

- napisał na swoim profilu prezes Unikatu Marcin Budzisz.