Strajk nauczycieli ma już swój protest song. Powstał w Toruniu! Posłuchajcie!

redZaktualizowano 
Strajk nauczycieli 2019 trwa. Nauczyciele z Torunia na bazie utworu zespołu Manchester ułożyli prostest song. Posłuchajcie!

Strajk nauczycieli 2019 trwa pomimo egzaminów gimnazjalnych i najprawdopodobniej przeciągnie się na egzaminy ósmoklasisty, gdyż postulaty nauczycieli wciąż nie zostały spełnione. Z tej okazji w Toruniu powstał protest song "My lubimy pracę w szkole".

Przede wszystkim jesteśmy bardzo zdeterminowani. - mówi Sławek Załeński, lider zespołu Manchester i nauczyciel języka angielskiego w VIII LO w Toruniu. - Główny przekaz piosenki to fakt, że nie zamierzamy się poddać. Siedzimy godzinami w szkole i walczymy o swoje.

Protest song powstał na bazie utworu grupy Manchester "Lubię twoje włosy" a jego autorem jest własnie lider grupy. Posłuchajcie, jak brzmi:

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.16 20:04:30

My lubimy pracę w szkole



Opierdalać się po szkole

2019.04.14 22:47:10

Na wakacje jezdzicie za pieniądze uczniów jako opiekunowie. Każdy by chciał pracować 7 miesięcy w roku!!!

2019.04.14 20:24:56

Dzięki,że ukończyłem szkole.Byłoby mi wstyd za takich nie douczonych i nie dbających o uczni!!!

2019.04.14 20:24:44

Najpierw reforma-potem podwyżki. W Kujawsko-Pomorskim najwyższy wskaźnik niezdanych matur...ale najwyższy wskaźnik "wybitnych" strajkujących pajaców.

2019.04.14 20:19:40

Debile!!!

2019.04.14 11:40:16

Popieram nauczycieli! Brawo!

2019.04.13 18:50:32

Przestańcie kompromitować siebie i to piękne miasto! Co to ma być??? Dałem radę kilka sekund posłuchać... Brak wspólnej tonacji, brak wspólnego rytmu... Słuch wykonujących pozostawia wiele do życzenia... Gościu na gitarze... Znasz jakieś ciekawsze bicie??? Tekst nawet nie wiem o czym bo słuchać się nie da. Żenada!

2019.04.12 21:10:07

my lubimy prace w szkole



a poglady rzadu ja pier do lelele

2019.04.12 13:12:45

Trzymam za Was kciuki drodzy Nauczyciele! Nie dajcie się zastraszyć i obrażać, szczególnie tym nowobogackim po rodzicach ktorzy sami nic nie osiągneli.

2019.04.12 12:19:15

debile...............

2019.04.12 11:41:19

Związek Nauczycieli Platformy Obywatelskiej. Tak to powinno się teraz nazywać. Chyba ZNP nie wie co teraz zrobić. (...) „Już czas już czas, karczować ciemnogrodu las”. Te piosenki to jest hit ??? To co wydawało się ZNP atutem (nauczyciele)… Chodziło o rozpierduchę narodową, która miałaby trwać do wyborów. Nauczycieli dźgnęła w zadki ta piątka Kaczyńskiego. Że co, dla emerytów dał? A my to co ? Większość środowiska nauczycielskiego to lemingi (trzy-czwarte popiera PO i SLD). Uznano, że większość środowiska była za strajkiem. Czarne stroje, protesty, agresja wobec księży i sióstr zakonnych… Cały pic, że to jest strajk apolityczny… Chodziło o to, żeby obalić rząd PiS-u

2019.04.12 11:11:55

Many , many , many ... My was wszystkich kochamy ...



Pozdrawiamy nasze szkoły ... Nie jesteśmy warchoły ...

2019.04.12 10:16:39

Posłuchajcie siebie! Mowa nienawiści i hejt... Skąd w ludziach tyle jadu? Smutne...

2019.04.12 10:09:57

Patologia i nieudacznicy życiowi. Zaraz po górnikach najbardziej roszczeniowa i słabo wykształcona grupa zawodowa. Głodem brać terrorystów i okupantów ! Skarżyć wszystkich i absolutnie za wszystko nawet najdrobniejsze wykroczenia przeciwko prawu. Rodzice do boju nie popierajcie tej lewackiej żydokomuszej bandy bo to jest zwykła hucpa POlityczna i nic więcej ! Nie dawajcie ani grosza tym żulom umysłowym bo po mordach widać, że to te same typy co "bronili niezawisłości" sądów.

2019.04.12 09:46:17

Nauczyciele oszukują państwo nie wydając paragonów udzielając korepetycji i biorąc około 40-50 zł na godzinę a potem od tego państwa które jawnie okradają żądają podwyżek. Druga sprawa szkoła podstawowa jest obowiązkowa dla każdego dziecka i jeżeli rodzic by nie posłał dziecka do szkoły to może mieć problemy z prawem, czyli w drugą stronę jak nauczyciele nie pozwalają dzieciom chodzić do szkoły która jest obowiązkowa też powinni mieć problemy z prawem. Do tego mają roczny urlop płatny na podratowanie zdrowia!!!!!

2019.04.12 07:16:39

Nie dałbym złamanego grosza nygusy rozumiem można strajkować walczyć o swoje ale w tym momencie olaliscie swoich uczniów i nie użalajcie się nad sobą że macie źle bo tak nie jest. A słowa tej piosenki ha ha nie stać was na tanie wakacje te bajki możecie wciskać swoim uczniom może uwierzą. Patologia

2019.04.12 03:48:20

Żenada!!! Połowa z tego co widzę na zdjęciu łącznie z tym lysym na gitarce to patola. Nie dać Ani grosza.

2019.04.12 02:50:36

Ejże... nauczyciele a z kartek śpiewają?

2019.04.11 21:24:09

Mądra piosenka, trzymajcie się pedagodzy! Walczcie o swoje! Szkoda, że emeryci i renciści nie mogą protestować.