Stand-Up Toruń przedstawia: Bękarty Stand-upu

Stand-Up Toruń przedstawia: Bękarty Stand-upu (© mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stand-Up Toruń przedstawia: Bękarty Stand-upu. Niedługo minie rok naszej współpracy grupy Stand-Up Toruń z Dwoma Światami. Po czym poznać, że wszystko zmierza we właściwym kierunku? A choćby i po gościach, których zaprosiliśmy na taką okazję. No bo umówmy się - to był rok Bękartów. Karol i Lotek wygrali, co tylko się dało, piracka bandera oznaczyła mnóstwo miejsc, wszędzie niosąc rum i śmiech.

Stand-Up Toruń przedstawia: Bękarty Stand-upuW Dwóch Światach Bękarty Stand-Upu zagrają swój najnowszy program. Mało kto go dotąd słyszał, śmiało można powiedzieć, że od Waszych reakcji będzie zależało, co dalej z nim będzie.

Karol Modzelewski - Połowa Bękartów Stand­-Upu. Obywatel świata. Niedoszły ninja, a mentalnie pirat wód Karaibskich. Człowiek, który rozciąga wyobraźnię widzów, stand­-upem zahaczającym o abstrakcję. Ale też bez ciśnień. Bawi się tym, że bawi widownię, bo tylko o to w tym chodzi.

Łukasz Lotek Lodkowski - "Większa" połowa Bękartów Stand-­Upu. Warszawski Stand­-Uper, zwycięzca Antrakt Stand­-Up Festiwal, zwycięzca Polskiej Ligi Stand-­Upu oraz zdobywca nagrody dziennikarzy i nagrody regionalnej na festiwalu Ludzik­ Mistrzostwa One Man Show.

Gdzie: Dwa Światy
Kiedy: niedziela 13 września, 20:00
Za ile: 10zł zapisani na fb, 15zł pozostali

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!