(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

17 maja 2011 roku, 250 tys. uczniów w całej Polsce, bierze udział w dobrowolnym ogólnopolskim sprawdzianie trzecioklasisty.

Przeczytaj koniecznie: Sprawdzian trzecioklasisty z CKE OBUT 2011. Opinie: test niezgodny z podstawą programową


ARKUSZE:
MATEMATYKA - ARKUSZ ZESTAW M1
MATEMATYKA - ARKUSZ ZESTAW M2


JĘZYK POLSKI - ARKUSZ ZESTAW P1
JĘZYK POLSKI - ARKUSZ ZESTAW P2


ODPOWIEDZI:
MATEMATYKA - ODPOWIEDZI ZESTAW M1
MATEMATYKA - ODPOWIEDZI ZESTAW M2

JĘZYK POLSKI - ODPOWIEDZI ZESTAW P1
JĘZYK POLSKI - ODPOWIEDZI ZESTAW P2

Centralna Komisja Egzaminacyjna w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej organizuje pilotażowe badanie umiejętności dziesięciolatków. Celem sprawdzianu jest "stworzenie narzędzia polityki edukacyjnej pozwalającego na systematyczne i ciągłe doskonalenie jakości funkcjonowania szkoły na pierwszym etapie kształcenia oraz wspierającego podnoszenie jakości kształcenia i efektywności całej szkoły podstawowej" - czytamy na stronie projektu.

Wszystko o Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasistów także na stronie CKE.Wszystko o Juwenaliach 2011 znajdziesz w naszym serwisie Juwenalia 2011

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!