Dzisiaj (10.11) w godzinach porannych na Placu Rapackiego w Toruniu, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Wiadomości

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Poranny kierowca (gość)

I znowu niepotrzebna tragedia w wyniku ludzkiej głupoty i oszczędności. Codziennie jeżdźę do pracy w tym czasie przez całe miasto. Na innych skrzyżowaniach światła już działają o tej porze i jest bezpieczniej a tu na dodatek jest ciemno jak w przysłowiowej d.... To prawda, że piesi powinni też uważać. Co z tego, że pieszy ma pierwszeństwo skoro w kolizji z samochodem nie ma szans. Za kierownicą siedzą tylko ludzie. Odblaskowe gadźety naprawdę niejednemu uratowały życie, noście je zwłaszcza rano, kiedy wszyscy są jeszcze niedobudzeni. Kierowco, wstań z łóżka dziesięć minut wcześniej i noga z gazu! Może w ten sposób ratujesz komuś życie? Po co komu niepotrzebna tragedia, wyrzuty sumienia, kłopoty z policją i sprawy w sądzie.

Anna (gość)

Nie napisali czyja to była wina,ale skoro kierowca był trzeźwy to mu współczuję musiał go poprostu nie zauważyć a będzie musiał żyć z myślą że kogoś zabil

Wojti74 (gość)

Pewnie nadszedł czas żeby zgasić oświetlenie ulic. W dobie elektroniki w Toruniu latarnie gasną kiedy chcą a nie kiedy jest już jasno.Do tego te nowe świecą jakby oswietlaly tylko słup i to jego górną część. Niestety w Toruniu jest ciemno i dla kierowców i dla pieszych.

Mag (gość)

W tym miejscu w nocy albo nad ranem ciężko przejść.Mieli robić podziemne przejście w tym miejscu,a jak nie to kładkę u góry.Piesi byliby bezpieczni ,korki może w końcu by się trochę zmniejszyły.

Toruński Lewobrzeżanin (gość)

Piszą, że sytuacja jest już w normie.. Hmm MZK opóźnione po15 lepiej mieć to na uwadze