Czy Kamil Stoch po sobotnich i niedzielnych skokach awansuje w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata?

Czy Kamil Stoch po sobotnich i niedzielnych skokach awansuje w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata? (© Iwona Erskine-Kellie/Creative Commons Uznanie autorstwa 2.0.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kamil Stoch, lider naszej reprezentacji w skokach narciarskich, w ubiegłą sobotę zajął drugie miejsce, a w niedzielę zwyciężył. Jak będzie w ten weekend w Engelbergu?

Skoki narciarskie: Po dwóch konkursach w Titiisse-Neustadt Kamil Stoch awansował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Teraz zajmuje 4. pozycję i ma 230 pkt. Do trzeciego Taku Takeuchi traci 25 pkt. Prowadzi Gregor Schlierenzauer, drugie miejsce zajmuje Severin Freund. Które miejsca w klasyfikacji zajmują pozostali Polacy? Na 13. miejscu jest Maciej Kot., 14. jest Piotr Żyła, 18. - Krzysztof Biegun, 32. - Jan Ziobro, 34. - Dawid Kubacki, 46. - Klemens Murańka.Teraz skoczkowie będą rywalizować na obiekcie o rozmiarze HS 137.Skład reprezentacji Polski na PŚ w Engelbergu:Kamil StochPiotr ŻyłaMaciej KotDawid KubackiJan ZiobroKlemens Murańka Skoki w Engelbergu - gdzie i kiedy obejrzeć konkursy?Sobota 21 grudnia, 13:45Niedziela 22 grudnia, 14:00Transmisja w TVP 1, Eurosport i na sport.tvp.pl 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!