Rozpoczął się memoriał Wojtka Michniewicza. Polski Cukier wygrał z Arką Gdynia [ZDJĘCIA]

Daniel Ludwiński
Pierwsze spotkanie Polskiego Cukru w XVI Memoriale Wojtka Michniewicza było ciekawe - w połowie meczu wydawało się, że torunianie mają już kontrolę nad wynikiem, ale w trzeciej kwarcie goście odrobili znaczną część strat. Ostatecznie nasz zespół wygrał różnicą dwóch punktów.

Memoriał Wojtka Michniewicza odbywa się w Arenie Toruń, gdzie w sobotę i niedzielę zostaną rozegrane kolejne spotkania.

Wyniki i terminarz:
Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 63:61
KK Primorska Koper - BC Goettingen 80:73
BC Goettingen - Arka Gdynia (8.09, 15:30)
Polski Cukier Toruń - KK Primorska Koper (8.09, 18:00)
Arka Gdynia - KK Primorska Koper (9.09, 15:00)
Polski Cukier Toruń - BC Goettingen (9.09, 17:00)
Pierwsze spotkanie Polskiego Cukru w XVI Memoriale Wojtka Michniewicza było ciekawe - w połowie meczu wydawało się, że torunianie mają już kontrolę nad wynikiem, ale w trzeciej kwarcie goście odrobili znaczną część strat. Ostatecznie nasz zespół wygrał różnicą dwóch punktów. Memoriał Wojtka Michniewicza odbywa się w Arenie Toruń, gdzie w sobotę i niedzielę zostaną rozegrane kolejne spotkania. Wyniki i terminarz: Polski Cukier Toruń - Arka Gdynia 63:61 KK Primorska Koper - BC Goettingen 80:73 BC Goettingen - Arka Gdynia (8.09, 15:30) Polski Cukier Toruń - KK Primorska Koper (8.09, 18:00) Arka Gdynia - KK Primorska Koper (9.09, 15:00) Polski Cukier Toruń - BC Goettingen (9.09, 17:00) Sławomir Kowalski
Polski Cukier Toruń wygrał z Arką Gdynia 63:61 w swoim pierwszym meczu podczas XVI Memoriału Wojtka Michniewicza. Torunian czekają jeszcze spotkania z KK Primorska Koper i BC Getynga.