(© Tomasz Młynek)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów w Toruniu. Rozkład jazdy MZK Toruń. Rozkład jazdy MZK Toruń na telefon. Cennik biletów MZK Toruń. Komunikaty MZK Toruń. Zmiany w rozkładzie jazdy.

>>>>>>>>>>Rozkład jazdy autobusów


>>>>>>>>>>Rozkład jazdy tramwajówRozkład jazdy na telefony komórkowe

Zaplanuj trasę

Schematyczny plan sieci

Interaktywna mapa

Aktualne ceny biletów za przejazdy komunikacją miejską w Toruniu

UWAGA ZMIANY W KOMUNIKACJI - AKTUALIZACJA 31.12.2013

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

taka moja opinia (gość)

Mam na myśli trase od pl. Teatralnego do POLO na osiedlu wrzosy. Pod Polo na Gagarina pewnie ok. 15zł

taka moja opinia (gość) (Agnieszka)

Jedz taksówką. 20zł z teatralnego do POLO-MARKETU. Chyba nie zbiedniejesz, jak raz na jakis czas pojedziesz w ten sposób. Pozdrawiam ! :)

pasazer (gość)

rozklad jazdy autobusów nie zgadza sie z tymi na przystanku czy ktos tu kur.... to kontroluje i je4st za to odpowiedzialny czy bierze tylko kase i ma to gleboko gdzies ????? !!!!!!!

Agnieszka (gość)

Aktualizacja przydałaby się także na rozkład autobusowy. co innego na stronie i co innego na przystankach. Wprowadzacie ludzi w błąd. Tak np. Autobus nocny 03 na przystanku koło rynku jest że jedzie o 23:39 a na stronie internetowej wcale go nie ma. Przez co musiałam na Wrzosy zasuwać na pieszo a mogłam sobie wsiąść w autobus gdyby była na stronie informacja że taki jedzie. SKANDAL tak ludzi w błąd wprowadzać!!!

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://lokalize.pl/galp

ewelina (gość)

Zrobcie aktualizacje strony a nie wprowadzacie ludzi w blad. Bilet normalny kosztuje 2,80 a ulgowy 1,40

gość (gość)

Autobus linii nr 12 na kierunku RUDAK zgodnie z rozkładem jazdy powinien odjechać o godz. 6.45 z przystanku WARNEŃCZYKA, zaś "ten" odjechał o 6.36 i gdybym w tym momencie nie szła a nawet biegła to mogłabym tak czekać aż następny byłby za ok. 0,5 godzinki. Zwracam tylko uwagę na różnicę między rozkładem w Internecie a rozkładem wywieszonym na przystanku. Pozdrawiam