Pożar kamienicy w Toruniu na Prostej [ZDJĘCIA]. We wtorek (6.09 ), kilkanaście minut po północy, w Toruniu przy ul. Prostej 21/23, doszło do pożaru kamienicy. Cztery osoby w szpitalu.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka kujawsko-pomorskiej straży pożarnej Małgorzata Jarocka-Krzemkowska pożar prawdopodobnie zaczął się na drugim piętrze domu, ale zagrożenie dostrzeżono bardzo późno. "Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce płomienie widać już było na poddaszu budynku" - dodała.

Zobacz film z Youtube umieszczony przez użytkownika NowosciTorunskiePoszkodowanych zostało ośmioro lokatorów kamienicy. "Czterem osobom udzielono pomocy na miejscu, ale cztery kolejne wymagały przewiezienia do szpitala. Ich życiu nic nie zagraża" - powiedziała rzeczniczka.

Z płonącego budynku i sąsiadujących z nim kamienic ewakuowano ponad 40 osób. Dzięki sprawnej akcji 19 jednostek straży udało się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia na przyległe domy.Zobacz też:

Pożar w Ciechocinku. Zdjęcia z pogorzeliska

Pożar na weselu w Strzygach. Spłonęła karczma weselna. Zdjęcia i film YouTube

Pożar kurników w Lubiczu Górnym - akcja Straży Pożarnej trwała 2 godziny [ZDJĘCIA I FILM]KRONIKA POLICYJNA

Codziennie najświeższe wiadomości z naszego miasta i regionu prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!