Wypadek w Łachowie. 26 stycznia 2013 r. na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Bohaterów w Nakle nad Notecią odbył się pogrzeb st. sierż. Jarosława Nadolnego. Zobacz zdjęcia z ostatniego pożegnania.

Dwóch policjantów zginęło w wypadku w Łachowie koło Szubina [ZDJĘCIA]


W ostatniej drodze zmarłemu towarzyszyła rodzina, przyjaciele, znajomi, koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią ( KP w Szubinie, KP w Kcyni, PP w Sadkach, PP w Mroczy ), delegacje z wszystkich komend Policji z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, pracownicy cywilni Policji.

Pogrzeb st. sierż Jarosława NadolnegoNa pogrzebie Jarosława Nadolnego były także elegacje m.in. z Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią, Zakładu Karnego w Potulicach Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią, ratowników medycznych z Nowego Szpitala w Nakle i Szubinie.

W ostatniej drodze tragicznie zmarłego uczestniczył również insp. Wojciech Ołdyński - Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy wraz z delegacją, Tadeusz Sobol - Starosta Nakielski, Andrzej Kinderman - Wicestarosta Nakielski.

Mszę żałobną celebrował ks. prałat Grzegorz Nowak, który wygłosił również homilię. Kondukt żałobny otwierała policyjna kompania honorowa. Pamięć zmarłego uczczono salwami honorowymi i wyciem syren radiowozów policyjnych.

W godzinach dopołudniowych w Szubinie odbył się także pogrzeb drugiego tragicznie zmarłego policjanta z Komisariatu Policji w Szubinie ś.p. st. sierż. Karola Kurdelskiego również z udziałem kompani honorowej i Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Wojciecha Ołdyńskiego.


Pogrzeb Karola Kurdelskiego, policjanta, który zginął w wypadku w Łachowie [ZDJĘCIA]Autor: Zbigniew Kubisz / Kurier Nakielski

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

MIŚ (gość)

Pan funkcjonariusz w pierwszym rzędzie po prawej wydaje się być bardzo zadowolony ...... ??? Hmm