Pilot z Torunia mistrzem świata!

Patryk Młynek
Pilot z Torunia mistrzem świata! Toruński pilot – Bolesław Radomski, po raz kolejny wraz z kolegami z Samolotowej Reprezentacji Polski zdobył złoty medal na 22 Mistrzostwach Świata w Lataniu Precyzyjnym, które odbywały się w dniach 19-25 lipca 2015 roku w duńskim Skive. Wychowanek Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu w klasyfikacji indywidualnej zdobył brązowy medal, a w kategorii „Naviagation Trophy” wywalczył srebro!

Warto podkreślić, że Bolesław Radomski jest aktualnym Mistrzem Polski w Lataniu Precyzyjnym oraz wraz z nawigatorem Dariuszem Lechowskim Mistrzem Polski w Lataniu Rajdowym.

Pierwszego tytułu będzie bronił podczas zawodów w Krośnie, które rozpoczną się już 11 sierpnia. O kolejne Mistrzostwo Polski w lataniu rajdowym będzie walczył w Katowicach pod koniec sierpnia.

Więcej informacji na temat utytułowanego pilota z naszego regionu znajdą Państwo na Jego oficjalnej stronie internetowej boleslawradomski.pl