Piłkarski weekend w regionie. Terminarz meczów i obsada sędziowska [14-16 września 2018]

Zobaczcie terminarz meczów i obsadę sędziowską na mecze 3, 4, 5 ligi oraz A klasy KPZPN
 Tomasz Czachorowski

3 liga grupa 2 - 7. kolejka

Sobota
Górnik Konin - Mieszko Gniezno, początek o godzinie 16:30 - sędziuje Marek Marcinkowski (Malbork)
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin, 17 - Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
KP Starogard Gdański - Chemik Moderator Bydgoszcz, 16 - Maciej Martyniuk (Gruszczyn)
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin, 17 - Kamil Rybiński (Gdańsk)
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin, 18 - Mateusz Tarnawski (Jabłowo)
Włókniarz 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin, 19:25
Niedziela
Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp, 12 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
Bałtyk Koszalin - Wierzyca Decka Pelplin, 12 - Karol Kobędza (Toruń)
Radunia Stężyca - Wda Świecie, 15 - Maciej Lanckowski (Toruń)

4 liga kujawsko-pomorska - 7. kolejka
Sobota
Cuiavia Inowrocław - Legia Chełmża, 16 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Wisła Nowe - Notecianka Pakość, 16 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Pogoń Mogilno - Sparta Brodnica, 16 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska, 17 - Andrzej Sobieszczyk (Aleksandrów Kujawski)
Budowlany KS Bydgoszcz - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń, 17 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Włocłavia Włocławek - Unia Drobex Solec Kujawski, 17 - Daniel Mateusiak (Szubin)
Niedziela
Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz, 12 - Łukasz Boinski (Sadki)
Kujawiak Lumac Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski , 14 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Mecz Unia Gniewkowo - Unia Janikowo przełożony

Na następnej stronie 5 liga kujawsko-pomorska i A klasa KPZPN.

Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

WYNIKI 6. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 6. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

Mecz 4. ligi Polonia Bydgoszcz - Lech Rypin 1:3

5. liga kujawsko-pomorska - grupa 1 - 6. kolejka
Piątek
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Gryf Sicienko, 17:20 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Sobota
Promień Kowalewo Pomorskie - Cyklon Kończewice, 16 - Artur Żeliszczak (Toruń)
Sokół Radomin - Mustang Ostaszewo, 16 - Bartosz Roszyk (Toruń)
KS Sportis Łochowo - Unia Wąbrzeźno, 16 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Victoria Lisewo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 17 - Piotr Siewierski (Sienno)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Grom Więcbork, 17 - Piotr Wysocki (Rypin)
Niedziela
Zawisza Bydgoszcz - Flisak Złotoria, 17 - Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)

5. liga kujawsko-pomorska - grupa 2 - 6. kolejka
Sobota
KS Brzoza - Start Radziejów, 11 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo, 16 - Patryk Piluś (Toruń)
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie, 16 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
Zdrój Ciechocinek - Goplania Inowrocław, 16 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - LTP Lubanie, 16 - Paweł Polikowski (Chełmża)
Noteć Łabiszyn - Łokietek Brześć Kujawski, 16 - Szymon Lewandowski (Pakość)
Niedziela
Lider Włocławek - Gopło Kruszwica, 11 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Orzeł Służewo - Szubinianka Szubin, 16 - Paweł Sarnowski (Brodnica)

Na następnej stronie A klasa KPZPN.

WYNIKI 5. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 5. KOLEJKI 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ GRUPA 2 - TUTAJ

Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

A klasa grupa I Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota
Start Warlubie - GLKS Dobrcz-Wudzyn, 12 - Sławomir Radzik (Wojnowo)
Fala Świekatowo - Dąb Potulic, 12 - Marek Semrau (Białe Błota)
Grom Osie - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 16 - Robert Bujnicki (Bydgoszcz)
Rawys CEO Raciąż - Kamionka Kamień Krajeński, 16 - Jakub Pujanek (Bydgoszcz)
Wda II/Tor Świecie - Victoria Koronowo, 16:45 - Kamil Pril (Cekcyn)
LKS Dąbrowa Chełmińska - GLKS Osielsko, 17 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
Niedziela
Victoria Niemcz - Krajna Sępólno Krajeńskie, 17 - Janusz Pajonkowski (Śliwice)

A klasa grupa II Bydgoszcz - 5. kolejka
Sobota
Spójnia Białe Błota - Pałuczanka Żnin, 12 - Piotr Mirż (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Mikrus Gesal Szadłowice, 15 - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)
Victoria Kołaczkowo - Piast Kołodziejewo, 15 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Zootechnik Kołuda Wielka - BOSiR-Dąb Barcin, 16: - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zagłębie Piechcin, 16 - Mateusz Onysk (Bydgoszcz)
Niedziela
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Sparta Janowiec Wielkopolski, 16:30 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Noteć Gębice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 16 - Patryk Wódkowski (Żnin)

A klasa grupa Toruń - 5. kolejka
Sobota
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Bierzgłowski, 16 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Wojownik Wabcz - GKS Pogrom Zbójno, 16:30 - Adam Grabowski (Grudziądz)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Gwiazda Starogród, 17 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)
Niedziela
TKP Elana SA II Toruń - LZS Bobrowo, 14 - Paweł Matuszak (Białe Błota)
Stal Grudziądz - Pomowiec Kijewo Królewskie, 14 - Marcin Wołowski (Toruń)
Orzeł Głogowo - LZS Świedziebnia, 15 - Bartosz Różański (Zławieś Wielka)
Legia Osiek - Olimpia II Grudziądz SA, 15 - Mariusz Orzechowski (Dobre)
Unislavia Unisław - Victoria Czernikowo, 15 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)

A klasa grupa I Włocławek - 5. kolejkaSobota
Piast Bądkowo - Tęcza Topólka, 15 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Wzgórze Raciążek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski, 17 - Krzysztof Budzinski (Lipno)
Niedziela
Sadownik Waganiec - Kujawy Kozy, 15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Start Stawki - MGKS Lubraniec, 15 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)
Unia Choceń - Ziemowit Osięciny, 16 - Rafał Jankowski (Włocławek)

A klasa grupa II Włocławek - 5. kolejka
Czwartek
Kujawiak Kruszyn - GKS Fabianki 5:2
Bramki: Urbański 2 ( 4, 11), Kapeliński 2 (48, 70), Paweł Orzelski (79) - (60), (86)
g. 17:30 - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Sobota
Orion Popowo - Tłuchowia Tłuchowo, 14 - Kamil Płocki (Włocławek)
Mień Lipno - Grot Kowalki, 15 - Sebastian Szubski (Kowal)
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki, 16 - Cezary Ciesielski (Czołówek)
Niedziela
Skrwa Skrwilno - Wicher Wielgie, 12 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)

WYNIKI 4. KOLEJKI A KLASY KPZPN - TUTAJ
[/sc]

Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

Mecz A klasy Kujawiak Kruszyn - Wicher Wielgie

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3