Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 11/12 maja 2019]

RedakcjaZaktualizowano 
Dariusz Bloch
Obsada sędziowska i linki do relacji na żywo z meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy rozgrywanych w weekend 11/12 maja 2019.

3. liga
Wyniki 28. kolejki 3. ligi - grupa II [11/12 maja 2019]
4. liga
Wyniki 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [11/12 maja 2019]
5. liga (g. I)
Wyniki 24. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa I [11/12 maja 2019]
5. liga (g. II)
Wyniki 24. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupa II [11/12 maja 2019]
A klasa
Wyniki meczów A klasy w województwie kujawsko-pomorskim [11/12 maja 2019]

Obsada sędziowska

3. liga, grupa 2 - 28. kolejka

Sobota
Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp.
16 - Marek Marcinkowski

Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
16 - Mateusz Tarnawski

Świt Szczecin - Sokół Kleczew
16 - Piotr Wiśniewski

Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
17 - Dawid Maciejewski

Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin
17 - Dawid Błażejczyk

Wierzyca Decka Pelplin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz
17 - Dariusz Drozd

Górnik Konin - KKS Lech II Poznań
17 - Paweł Okunowicz

Niedziela
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
11 - Kamil Waskowski

Spadki i awanse w 2., 3., 4. i 5. lidze kujawsko-pomorskiej [stan na 8 maja 2019]

4. liga kujawsko-pomorska - 27. kolejka

Sobota
Unia Gniewkowo - Unia Drobex Solec Kujawski
16 - Łukasz Bania (Toruń)

Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
16 - Adrian Sławkowski

Wisła Nowe - Orlęta Aleksandrów Kujawski
16 - Łukasz Zasada

Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz
17 - Bartłomiej Wiśniewski

Lech Rypin - Notecianka Pakość
17 - Jerzy Rolbiecki

Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
17 - Łukasz Boiński

Niedziela
Budowlany KS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
12 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża
16 - Damian Dorn

Kujawiak Lumac Kowal - Cuiavia Inowrocław
17 - Sławomir Winiecki

Klasyfikacja strzelców 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 26. kolejce

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 24. kolejka

Sobota
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Promień Kowalewo Pomorskie
11 - Piotr Wysocki

Victoria Lisewo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock
11 - Mariusz Burda

KS Sportis Łochowo - Start Eco-Pol Pruszcz
16 - Jan Wilczewski

Zawisza Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo
17 - Sylwester Rasmus

Unia Wąbrzeźno - Cyklon Kończewice
17 - Karol Kobędza

Niedziela
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Flisak Złotoria
11 - Maciej Gebler

Sokół Radomin - Grom Więcbork
17 - Grzegorz Sosnowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 24. kolejka

Sobota
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski
15 - Adam Kraśnicki

KS Brzoza - Goplania Inowrocław
16 - Szymon Lewandowski

Noteć Łabiszyn - Piast Złotniki Kujawskie
16 - Marcin Nowakowski

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Gopło Kruszwica
16 - Andrzej Sobieszczyk

Zdrój Ciechocinek - Szubinianka Szubin
17 - Piotr Siewierski

Kujawianka Strzelno - GKS Baruchowo
17 - Rafał Wółkiewicz

Niedziela
Lider Włocławek - Orzeł Agropol Służewo
11 - Patryk Piluś

Start Radziejów - LTP Lubanie
15 - Dawid Kosmal

A klasa, grupa I Bydgoszcz - 21. kolejka

Sobota
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Krajna Sępólno Krajeńskie
15 - Dominik Nebak

Fala Świekatowo - Grom Osie
16 - Paweł Wojtysiak

Victoria Koronowo - GLKS Osielsko
16 - Dariusz Karolczak

Wda II/Tor Świecie - Dąb Potulice
17 - Marek Semrau

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Victoria Niemcz
17 - Mateusz Onysk

Rawys CEO Raciąż - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
17 - Łukasz Rogowski

Niedziela
Start Warlubie - Kamionka Kamień Krajeński
16 - Tomasz Linke

A klasa, grupa II Bydgoszcz - 21. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
13 - Mateusz Muszyński

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Mikrus Gesal Szadłowice
16 - Jakub Najdowski

Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo
16 - Mateusz Mrówczyński

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Sparta Janowiec Wielkopolski
16 - Jacek Przewozik

Victoria Kołaczkowo - Znicz Rojewo
16 - Piotr Kośmider

BOSiR-Dąb Barcin - Zagłębie Piechcin
17 - Krzysztof Ulatowski

Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin
17 - Daniel Błaszczyk

A klasa, grupa I Włocławek - 15. kolejka

Sobota
Sadownik Waganiec - Ziemowit Osięciny
14 - Szymon Osieczak

Unia Choceń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16 - Damian Ruczewski

Start Stawki - Kujawy Kozy
16 - Krzysztof Winnicki

Wzgórze Raciążek - Piast Bądkowo
17 - Jarosław Barczak

Niedziela
MGKS Lubraniec - Tęcza Topólka
14, Dębianki - Sebastian Szubski

A klasa, grupa II Włocławek - 19. kolejka

Sobota
GKS Fabianki - Mień Lipno
16 - Radosław Kaczorowski

Victoria Smólnik - Kujawiak Kruszyn
17 - Filip Krzywicki

Niedziela
Tłuchowia Tłuchowo - Wicher Wielgie
11 - Mateusz Rybicki

Skrwa Skrwilno - Skompensis Skępe
13 - Michał Słupecki

Orion Popowo - Wiślanin Bobrowniki
15 - Rafał Jankowski

Kujawy Kozy - Sadownik Waganiec 3:2 w 14. kolejce A klasy, g...

A klasa, Toruń - 23. kolejka

Tylko terminarz, obsady nie otrzymaliśmy
Sobota
Węgrowianka Węgrowo - TKP Elana SA II Toruń
16 -

Gwiazda Starogród - Legia Osiek
16 -

GKS Pogrom Zbójno - Orzeł Głogowo
17 -

LZS Bobrowo - Stal Grudziądz
17 -

Zamek Bierzgłowski - Wojownik Wabcz
17:30 -

Niedziela
Pomowiec Kijewo Królewskie - Drwęca Golub-Dobrzyń
11 -

Olimpia Grudziądz SA - Victoria Czernikowo
12 -

LZS Świedziebnia - Unislavia Unisław
14 -

Mecz 5. ligi GKS Baruchowo - Lider Włocławek

Wideo

Materiał oryginalny: Piłkarski weekend na żywo [wyniki, 3, 4 i 5 ligi, A klasa - 11/12 maja 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3