Ojciec Rydzyk krytykuje UMK za studia gender. Co na to władze uniwersytetu?

Ojciec Tadeusz Rydzyk po raz pierwszy tak otwarcie i publicznie krytykuje Uniwersytet Mikołaja Kopernika, za prowadzenie studiów genderowych i „szerzenie tej ideologii”. Co na to UMK?

ACB

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.10.2018, 18:37

Ludziom w głowie się przestawia. Tolerancja powinna być ale to dla innych ras, a nie dla ludzi którzy robią z natury zabawę i jej przeczą.

31.10.2018, 01:19

--_Znajdź Nagi Kobiet twojej okolicy tutaj : Huit.Re/Kobiet

30.10.2018, 00:03

moher przede wszystkim nie można robić nic co wykracza przeciw prawu naturalnemu

29.10.2018, 21:56

Odezwał się specjalista, "doktór" z Bożej łaski, arogancki katabas.

29.10.2018, 16:14

Jak mozna zmuszac czlowieka do robienia wszystkiego co chce jeden nawiedzony ludek

29.10.2018, 16:11

czy Ojczulek chce KASE na pedalkow w spodniczkach na swi uczelni? Przeciez POLSKA JEST KRAJEM SWIECKIM,a RELIGIE PRZYJELA ZE STRACHU 1000LAT temu.CZY TO NIEPRAWDA? Przeciez mowi o tym historia!!!

29.10.2018, 13:35

Dobrze mówi. Tego kierunku nie powinno być w ogóle

29.10.2018, 13:21

A jak ktoś krytykuje uczelnie założoną przez ojca Rydzyka to już jest dobrze tak?

29.10.2018, 12:47

Po co promowanie takich spraw na polskich uczelniach ? Też mi się to nie podoba.

29.10.2018, 10:30

jak można szerzyć takie ideologie na uczelniach wyższych?! skandal ! co się dzieje z naszym krajem?