Nowy stadion Elany Toruń czy remont obecnego? Gdzie zagrają piłkarze w przypadku awansu do I ligi? Są nowe informacje!

KM

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.12.2018, 18:43

Żadnego stadionu bo ta banda rozniesie każde osiedle po przegranym meczu. Zresztą w Toruniu piłka nigdy nie przekroczyła ll ligi dzisiaj l. Ponadto na meczach jest kibiców, że aktualny stadion świeci pustkami. Wystarczy go zmodernizować.

23.12.2018, 11:16

Lepiej nie inwestować w tą patologie. Miasto nie ma z tego żadnych zysków, a jedynie zadymy na meczach, które w przypadku wyższych lig się nasilą... Wzrosną jedynie koszta zabezpieczeń tych cyrków

23.12.2018, 10:42

Przecież torun musi mieć wszystko najlepsze . Wiec wybudują stadion na 30 tys ludzi 😂😂 wiadomo z uzgodnieniem z rydzykuem . Bedzue 4 x do roku tam imprezy robił

21.12.2018, 11:37

Za stadion żużlowy powinien beknac Zalewski. W PL to widzę złotem karmieni wszyscy. Stawiają mało rentowne stadiony i hale do każdej dyscypliny zamiast jeden a uniwersalny. Mecze można wówczas odp ustawić by nie kolidowaly ze sobą. Niestety nasi pseudo znawcy znowu nie pomyśleli. Po zanim sie coś wybuduje to do ludzi trzeba wyjść i zawsze sie znajdzie paru inteligentniejszych od was Zales.

21.12.2018, 05:45

Pastwisko jakieś tylko dla przerzutow. Nic więcej.

20.12.2018, 22:21

Trzeba w naszym miscie wybudować stadion piłkarski z prawdziwego zdarzenia! Elanka gra coraz lepiej i jest szansa na awans. Wszystkim internetowym płaczkom proponuje spojrzeć na Elana jako całość ( czyli kibice, klub, szkolenie młodzieży, ) i zrozumieć ze Elana jest najwoekszym klubem w naszym mieście. Najważniejszym zadaniem dla klubu co jest? Propagowanie właściwych wzorców i wychowanie przez sport. Elana ma najwiecej dzieci trenujących w jej strukturach ( w Get Wellu ilujest młodych chłopców? 10 ? Może 20? W Elanie 300 plus 600 w przez kołach Elanowskich. ) i dlatego należy się szacunek dla klubu i jego działalności i nie mam tu na myśli jakiej dziwnej rywalizacji kibicpwskiej. Elana 1968 powodów do dumy! Czekamy na stadion !

20.12.2018, 20:10

Lepiej na wibrunów niech dadzą nie kuffa jak jeszcze z 2 lata i zuzla nie będzie

20.12.2018, 11:27

Ja bym im nic nie dał rodziny z dziećmi tam nie chodzą biznesu z tego klubu niema .Tylko miejsce zschadzek dla największej patologi w Toruniu .Debile bandyci półmózgi i zwyrodnialcy w jednym miejscu .A na koniec meczyku takitak rozpierdo..... Pól nowego sradionu i pójdą na starówke rozróby zrobić bo policja Toruńska się ich zwyczajnie boi lum mają z nimi układy

19.12.2018, 21:26

po co skoro nawet w czasie meczów przyjaźni delolują swój własny standion???

19.12.2018, 20:52

Może najpierw trzeba zabrać się za wychowanie kibiców żeby nie demolowali własnego stadionu. Uleganie grupce kiboli nie powinno mieć miejsca. Modernizacja w tym roku była wymuszona zachowaniami podczas "meczu przyjaźni" jak wszyscy pamiętamy. Za terroryzowanie miasta w nagrodę dostaną stadion? Te 7 mln można przeznaczyć na inne cele. No chyba że przeznaczymy to na zasieki i płoty elektryczne.