Didżejem podczas miejskiej imprezy sylwestrowej na Rynku Staromiejskim w Toruniu będzie Robert Leszczyński, popularny dziennikarz muzyczny, znany m.in. z telewizyjnego programu „Idol”.

Didżejem podczas miejskiej imprezy sylwestrowej na Rynku Staromiejskim w Toruniu będzie Robert Leszczyński, popularny dziennikarz muzyczny, znany m.in. z telewizyjnego programu „Idol”. (© tak.torun.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Toruński sylwester, który rozpocznie się o godzinie 22 na Rynku Staromiejskim, zapowiada się awangardowo! Zamiast tradycyjnej sceny stanie efektowny boombox wykorzystywany podczas największych plenerowych wydarzeń muzycznych. Imprezę poprowadzi Robert Leszczyński.

Podczas toruńskiego Sylwestra sceną, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie dziesięciometrowa, pionowa ściana, na której będą wyświetlane ogromne wizualizacje. Boombox, który stanie na Rynku Staromiejskim, wykorzystywany jest podczas największych plenerowych wydarzeń muzycznych.- Sylwester w Toruniu zapowiada się wyjątkowo. Znakomita muzyka i świetny didżej! A w tej roli znany dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński, juror we wszystkich czterech edycjach programu „Idol" - zapowiada Agnieszka Marecka z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji organizującej miejskiego Sylwestra.Czytaj także: Sylwester 2013 w Toruniu? Jest w czym wybierać! Przywitajmy hucznie 2014! Tradycyjnie pożegnanie starego i powitanie nowego roku uświetni efektowny pokaz fajerwerków. Toruń tej nocy rozbłyśnie wyjątkowym światłem. W pokazie pirotechnicznym wykorzystamy materiały, które zostaną wystrzelone z wyrzutni na wysokość od 100 do 200 metrów o promieniu rozbicia efektów na niebie do 70 m. Do pokazu zostanie zużytych 200 zapalników oraz 1000 metrów przewodów elektrycznych. Cały pokaz będzie sterowany przez system komputerowy i zostanie zsynchronizowany z podkładem muzycznym.Uwaga, obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia fajerwerków i napojów alkoholowych. Sylwester w Toruniu rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do 2 w nocy. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta Torunia i Toruńska Agenda Kulturalna.

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21