Medale karateków z toruńskiego klubu Kumade

Dariusz Łenski
Medale karateków z toruńskiego klubu Kumade Dariusz Łenski
W ubiegłą sobotę 11.04.2015 roku w Chodczu odbył się II Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego. W zawodach, które zgromadziły około 300 zawodników z klubów woj. kujawsko-pomorskiego bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Toruńskiego Klubu Karate Tradycyjnego KUMADE, którzy W swoich kategoriach wiekowych zdobyli łącznie 9 medali, w tym: 2 złote, 3 srebrne i 4 brązowe.

III miejsce - Kosma Piątkowski

Pozostali zawodnicy zdobyli punktowane miejsca, które będą się liczyły w ogólnej klasyfikacji klubowej i indywidualnej. W rywalizacji klubowej TKKT KUMADE zajął III miejsce. Ostatni finałowy turniej zostanie rozegrany 31.05.2015 roku w miejscowości Kowal.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0