KS Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz [relacja live]

Łukasz Szalkowski
pomorska.pl
O godz. 16 rozpocznie się pierwszy sparing obu drużyn po zimowej przerwie. Torunianie na własnymm stadionie podejmą GKM Grudziądz.

Mike Trzensiok 1

14. 0:5 (31:32) Dawid Krzyżanowski upadł na pierwszym łuku u nie podnosi się z toru. Bieg przerwany.
Krzyżanowski schodzi z toru o własnych siłach, ale został wykluczony z powtórki biegu.
W powtórce biegu upadł Krakowiak. Na tor wjechała karetka, młody zawodnik KS Toruń nie podnosi się z toru. Upadek Krakowiaka wyglądał fatalnie. Lekarze długo przebywali na torze, młody żużlowiec na noszach trafił do karetki, która przewiezie go do szpitala

Mateusz Rujner 0

12. 4:2 (37:35) Lindbaeck wygrał start, jednak na dystansie pokonał go Miedziński

Rafał Okoniewski 2

10. 3:3 (30:30) Miedziński już na starcie uciekł grudziądzkim juniorom i nie oddał prowadzenia aż do końca biegu.
Marcin Nowak 1
Mike Trzensiok 2
Dawid Krzyżanowski 0

9. 5:1 (27:27) Gospodarze świetnie wyszli ze startu. Okoniewski na początku walczył o drugą lokatę z Gomólskim, ale nie zdołał wyprzedzić zawodnika KS Toruń
Peter Ljung 0
Rafał Okoniewski 1

8. 3:3 (22:26) Gospodarze po starcie prowadzili podwójnie. Najpierw z Hancockiem poradził sobie Lindbaeck, a chwilę później także Jabłoński. Przedpełski na dystansie bronił się przed zaciekłymi atakami Lindbaecka i wywalczył trzy punkty
Paweł Przedpełski 3

7. 3:3 (19:23) Łaguta wyprzedził Vaculika na dystansie. Trzensiok z dala od reszty stawki.
Martin Vaculik 2
Artiom Łaguta 3
Kacper Gomólski 1
Mike Trzensiok 0

6. 2:4 (16:20) Okoniewski najlepiej wyszedł ze startu, zostawiając za plecami rywali.
Rafał Okoniewski 3
Greg Hancock 2
Peter Ljung 1
Norbert Krakowiak 0

5. 2:4 (14:16) Przy wyjściu z pierwszego łuku upadł Krzyżanowski. Bieg przerwany. Krzyżanowski wykluczony z powtórki biegu. W powtórce biegu pewnie wygrał Lindbaeck. Jabłoński walczył na dystansie z Miedizńskim, górą okazał się zawodnik gospodarzy.
Antonio Lindbaeck
Adrian Miedziński
Mirosław Jabłoński

4. 3:3 (12:12) Łaguta wygral start i nie oddał prowadzenia do mety. O drugie miejsce Przedpelski walczył z Hancockiem. Nowak z dala od reszty stawki
Paweł Przedpełski 2
Marcin Nowak 0
Greg Hancock 1

3. 3:3 (9:9) Miedziński wystartował na równi z Okoniewskim, walczyli o lepszą pozycję, jednak ostatecznie szybszy okazał się zawodnik KS Toruń.

2. 3:3 (6:6) Przedpełski prowadził od początku biegu. Krakowiak zanotował defekt na trzeciej pozycji, co wykorzystał Trzensiok.
Norbert Krakowiak d
Marcin Nowak 2

1. 3:3 (3:3) Lindbaeck prowadził od startu i nie oddał trzech punktów rywalom. Gościnnie występujący dziś w barwach GKM-u Jabłoński zamknął stawkę.