Konkurs: Zapraszamy Panie na babski wieczór w Cinema City

(© Cinema City)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Idealna żona, najukochańsza mama i pełna energii kobieta sukcesu? Pewnie, że tak! Czerwcowe Ladies Night w Cinema City uchyli rąbka tajemnicy, jak łączyć rozmaite życiowe role. Kolejne święto kobiet rozpocznie się już 14 czerwca w kinach Cinema City w całej Polsce! Mamy dla Was zaproszenia!

Porady stylistów, jak skutecznie opanować zasady dress code’u oraz warsztaty asertywności – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestniczki czerwcowego Ladies Night w Cinema City. Oprócz praktycznych rad nie zabraknie także miłych niespodzianek od partnerów wydarzenia, którymi są: Yves Rocher, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), BLOW, No-Spa oraz Skoda. Święto kobiet z Cinema City już 14 czerwca o 19.30!To nie wszystko! Tradycyjnie we wszystkich 18 kinach Cinema City czeka na uczestniczki także przedpremierowy pokaz filmu „Jak urodzić i nie zwariować”. Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji z pewnością rozbawi wszystkie Panie do łez. Doskonały nastrój gwarantowany!_____________________________KONKURS:Kolejna edycja Ladies Night odbędzie się także w Cinema City w Toruniu (ul. przy Czerwonej Drodze).Mamy dla Was na to wydarzenie 2 podwójne zaproszenia. W konkursie mogą brac udział wyłącznie Panie i tylko Panie mogą uda się na Ladies Night do kina.Aby wygra zaproszenie wystarczy wystarczy wpisac w komentarzu pod tym artykułem, dlaczego chcecie wziąc udział Ladies Night. Wygrywają autorki dwóch pierwszych komentarzy.Powodzenia! 

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!